Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



rObi-nO - Odraz doby

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

01 Mar 2009, 21:04

toto som včera dal .. komentujte.pi.ujte.... :agrs:

Brácho pozri sa na svet kolko mrtvých tiel padne nečakane nikdo nevie čo sa kedy stane je to smutne ale to neprestane navždy to tu ostane ludia robia skuky prijebane ich správanie je nenormálne deje sa tu to neprestajne decko okradne babičku na chodníku mladá baba príde k decku za malu chvílu .Spori o plyn za ukrajinu , alebo o niaku 14 ročnu malu piču , či už problémy v politike alebo realite všade je to na zabitie, nikdy nevieš kedy práve ty odindeš na druhý svet alebo odinde niaky tvoj blízky kvet proste brácho živo neni fer a to tu navždy tak bude to sa už meniť nebude.13 ročný chalan nabucha niaku mladú babu tak lahko príde ku dietatu , mnoho z ních hladuje pre výplatu pre love mnoho ludí odišlo na druhý svet ked pre drogy už nemáš cesty späť ked už cesty niet ked už nemáš nič ostane ty len rodina pre rodinu vela ludí zabijá ale taká je realita aj ked je občas krutá často krát ty sama nasadí putá potom skončíš ako žiarovka vyhasnutá skončís ako lacna kurva nikdy nevieš kedy príde drsna rana ktorá ty celý život zráta



Píšem dalej pozri sa na tých čo mi zavídia tento beat , niektorý si hovoria že možno spavíme feat , pozri sa však aj na tých čo hovoria že som kokot , lebo mi zavidia toto , že mam silnu podporu a k rapu ochotu začať tvoriť a neprestať mojim rapom vas stále potrestám som a budem ako protestant ktorý ťa každý slovom potrestá lebo si ako vyjebaný rasista na vaše jeble keci sa stále nachystám ked ma idete hajtovať , najprv sa pozri na seba čo si ty spravil až potom pičuj do mojej slávy nemaj len reči ked si nič nespravil dúfam že si môj track v dobrom strávil...
Obrázok užívateľa
rObI-nO
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
256
Poďakovania:
22
Registrovaný:
18.05.2008

02 Mar 2009, 17:19

bose..zaas po 3 riadkoch ma to prestalo bavit citat..mne je s vas do placu :cry: ....skus to pisat ako text ne litaniu.....next dost odveci....
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

02 Mar 2009, 17:34

mne to nepripada ako hiphopovy text ale ako nejaky pribeh :lol:
už po prvej vete som sa nudil :hh:
Obrázok užívateľa
Sixty_b
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
632
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.01.2009
Bydlisko:
PO City :)

02 Mar 2009, 20:15

preco secko robys tak na silu
Obrázok užívateľa
caliber
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.08.2008
Bydlisko:
nehe

02 Mar 2009, 21:46

pripada mi to ako skolska slohova praca-uvaha na temu odraz doby :D kks napis to jak text ked chces aby to ludia citali :D
Obrázok užívateľa
ZáVeR
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
342
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009

03 Mar 2009, 20:44

je to celkom dobre ale skus radsej pisat do versov bude to zaujimavsie
Obrázok užívateľa
pirates
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2008

14 Mar 2009, 09:06

no .....
Obrázok užívateľa
mysel
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
165
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.12.2008


Späť na Vlastné texty



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dylan116, Google [Bot], kano99, Seznam [Bot]