Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Rukopis ft. Brilliant Bet - Pravda koluje (remix) video

Vaše nahrávky

01 Sep 2011, 21:23

neviem, ci toto je spravna tema, nakolko som tu zatial nevidel ziadne video, ale hadam hej :)
Takze, v auguste sme spravili s Rukopisom (teda on spravil a ja tam hostujem) video na skladbu pravda koluje (remix), je to zatial prvy klip, co sme robili, tak brat trochu s rezervou :) som zvedavy aj na nejaku tu konstruktivnu kritiku


tu mate aj samotnu mp3ku, keby sa vam skladba pacila :)
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Brilliant Bet
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
25
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.09.2010

01 Sep 2011, 21:43

Chlapci. Chcete kritiku, tak ju budete mať. Kvalitu klipu nehodnotim , hodnotim samotny rep. Myslim si že ste si vybrali priliž tazku temu nato aby ste vedeli o nej aj niečo zmysluplne povedať, nie to este zarepovať. Dalej je tam velmi vela hlasov, ťažko sa to počuva, malo by to byť čistejšie a nie všade davať tripple hlas :). A všetko to posobi tak detinsky. 5 kilové telíčka v klipe, takto vám nikto nikdy neuveri chlapci.
RADA: nacvičit flow, nahrať lahsiu temu pre zaciatok a na klip sa vyserte zatial. A posledna vec, najviac beznych ludi asi odradi že si vytvarate FB skupiny, fanpage neviem ake oficialne stranky a vnucujete to vsade, ako keby ste niekoho zaujimali, na to mate čas, všetko ma svoj čas, tak sa ho nesnazte predbehnuť lebo s vami osud škaredo vyjebe... to je vsekto
Obrázok užívateľa
MayoM
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
60
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.09.2010

01 Sep 2011, 23:14

tak, pomali dalej zájdeš ale nejde o fun page, to mám aj ja ale tak nikeho tam nenútím, kto chce da like* ale spet k tomuto..
chlapci prd viete o tejto téme a nedáva to ani zmysel, dokopi ani neviem ocom to nakonec je. klip je v pohode,.. ja osobne rad počuvam a pozeram na videjko, a celkovo váš flow je v pohode. treba cvičiť a vymysleť tému ktorá vám sadne. celkovvo to ujde peace!..
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

04 Sep 2011, 18:28

mne sa to paci je to dobre aj prvy aj druhy prvy dobra flow dobrí hlas rími je to super :D :D aj beat je super paci sa mi ta melodia :D :D :D a ten druhy - ten sa mi tiez velmi lubi :-D je to prosne dobri treck len tak dalej a dotiahnete to obidvaja daleko aj refrem je super :D :D len tak dalej tesím sa na vase nove veci :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

17 Sep 2011, 14:17

Dakujem, aj za kritiku, aj za pochvalu... neviem sice, podla coho sa da usudit, ci ja alebo Rukopis o tej teme vieme "prd", zvlast, ked je to dost taky "vseobecny" track :)

a tu máte nový track "V krčme", trochu úlet, so spievaným refrénom
Obrázok užívateľa
Brilliant Bet
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
25
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.09.2010

17 Sep 2011, 14:24

... čo sa týka videa kvalita je dosť slabá ale keďže ste v tom asi amatéri je na celkom dobrej úrovni, ale myslím že keď už niekto ide spraviť video by sa mal postarať aj o svoj vonkajší vzhľad a vy tam vyzeráte ja Emo raperi z PD :D ... rap je celkom fajn ale ten refrén je katastrofa ... a aj keď celkom dobrý rap tak nič úžasné tak ako povedal Mayo príliš veľa hlasov na to aby sa to dalo počúvať ale možno to bude aj kvalitou zvuku
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

17 Sep 2011, 16:10

tomasil mam taky pocit ze asi na kazdy prispevok napises to iste,,,, dobry flow, a paci sa mi to a pod :D ,,,, to len tak pomimo, nahravku si teraz vypocujem

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

ten prvy z viidea ma vyraz ako nejaky masovy vrah :D .... inak vo videu na moj vkus moc pozujete a ja to osobne nemam rad :D , ale podanie bolo dobre .... inak ja mam rad videoklipy, tak aspon viem o koho sa jedna, cize to vam ja nevytykam .. a ten druhy track o krcme, toto rozhodne nie je moj styl textov, pre mna osobne nezaujimava tema, cize ani track sa mi nepaci
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

18 Sep 2011, 12:56

EE :D toto sa mi napr moc nepaci Energy-ESaZ sorry Biliant bet :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

18 Sep 2011, 14:06

kvalitu klipu nic moc ale rezerva no... 1.skladba sa mi ani nepacila vazne pomerne tazka tema no a 2.skladba je celkom v pohode aj sa to da ;)
Obrázok užívateľa
Skreči Beats
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
141
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.03.2009


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]