Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



SAIN_toy

Všetky vaše diela sem

20 Apr 2013, 14:27

Tak grafitti sledujem už nejakú tu dobu, aj som si dlhší čas skečoval, ale to typu 2sketche za týžden.
Moj dneskajší pokus o stenu
Obrázok
nevie mi niekto poradiť ako si vycibrím linky :-( .. pretože ked mám rovnú dlhú čiaru mi to ide hocijak :) ..
Obrázok užívateľa
SaiN_one
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.03.2011

20 Apr 2013, 18:37

ej, tak po poriadku. linky si vycibris jedine treningom, ak chces aby vyzerali rovno tak ich rob hrubsie, tahaj na jeden pokus(sekanie na mensie casti funguje tiez ale to musis trafit hrubku lajny), nerob si veci s velmi dlhymi linkami :D
a teraz mam ja otazku, preco nam neukazes zbytok diela? lebo vidim ako outline pokracuje...
stylovo sam musis vediet ze to neni slava. vyfarb mi nesedi do kopy, k tomu dost podobny background a neuveritelne nevyrazny outline. ten outline, no ak by to bola nejaka neonova farba tak spoko taky tenky, ale biely... tiez je lepsie spravit najskor outline ako cierny obtah. tie zlte kokotince akoze nevidim a sainter uz funguje dlhu dobu
Obrázok užívateľaCOREsix

22 Apr 2013, 08:31

outline- vodová biela farba aka nejaký divný duplicolor za 1€ :) neviem prečo spomínaš sainter-a ja som predsa sain, a v živote som sa nepokúšal o štýl ako on, ani sa o to v živote pokúsať nebudem.. celé dielo vypadalo zle pretože dlhé čierne linky na A a I, boli dosť krivé :) dal som to sem aby ste mi poradili, zatial si mi poradil iba ty a to som rád :)s tým štylom, určite sa nebudem kakať do tažkých štýlov zo sketchov keď nezvládam ešte ani tie jednoduché :)
Naposledy upravil SaiN_one dňa 22 Apr 2013, 16:17, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
SaiN_one
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.03.2011

22 Apr 2013, 12:20

Obrázok
Obrázok užívateľaMinUS

22 Apr 2013, 13:15

uaaa :D ja by som dal tou zltou outline, a taku bielu poznam no... aspon na nacrt sa zide. linky no, trenovat iba, par krat si na necisto prejst co chces dat a potom iba dufat. alebo skus pacat obluky namiesto dlhich liniek, lachsie sa to taha na jeden tah. a fakt ze hrubu linku skusit. s tim sekenim fakt opatrne, nemusis trafit hrubku, alebo to netrafis uplne presne. aale to som uz vravel. a blizsie pismo, cez seba skus- tim sa ti aj linky poskracuju troska a budes ich tam moct prerusit jednoduchsie. vyfarb no, keby pokracovali na seba tie farby, aby aj trosku viac ladili
a k tim zlozitim veciam, no ca ja viem, aj mne vraveli ze 3d nedam na prvu stenu a zle vraveli. proste ak si to robil ty tak vies ako mas co tak to tam namalujes, potom tam je ale druha vec ze ako to namalujes. neviem, rob ako sa tebe pojde lespie nemusis ani nejako extra moc malovat(ja zhruba raz za mesiac, to je minimum, ale aj kazdy tyzden som behal, ako sa citim no a ako je farieb)
Obrázok užívateľaCOREsix

22 Apr 2013, 16:10

2 core: pokúsim sa uplatniť čo vravíš, keď bude väčší pokrok znova niečo pridám ..
Obrázok užívateľa
SaiN_one
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.03.2011


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]