Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



*skart*

Všetky vaše diela sem

23 Máj 2014, 13:33

dalo by sa povedat ze uz iba detaily vo vyfarbe a ked to olinkujem asi dostanem ban lebo to nebudu graffiti :crazy:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľasweet3737

23 Máj 2014, 17:45

Kde som bol? doma zavretý s papierom a ceruzou v ruke ty mysliteľ, lebo ked som uvedomalý a viem že som toj sa neseriem do ulíc!...ako abstrakt ťa beriem, no nemožeš nazývať niečo takéto grafitmi...a :lol: pod odjebať tu moju scenu a medzinárodné mená aj rexonou ked budeš chcieť :wink:
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

23 Máj 2014, 18:45

kazdopadne som sem prisiel zdielat tvorbu a nie citat Toy nazory. rad si necham poradit a priucim sa ale taketo recicky thats bullshit, ulica vidi a nie pocet komentov na nete. hod mi do sukromnej spravy tu Tvoju ulicu prosiim a kkludne po slovensky ziadne medzinarodne mena :D UVEDOmalý
Obrázok užívateľasweet3737

25 Máj 2014, 00:46

Nazval by som to "Keď toy hovoril toyovi že je toy a nenechal si vysvetliť že je toy..". Prišiel si sem pozdielať tvorbu? Fajn :-) ja proti tomu nič nemám. A vieš na čo su tu tie komentáre pampušik? Ano! Presne na to aby sa ti k tomu ludia vyjadrili. Ejha mal si tu pozitívne názory všakže, to sa ti páčilo a zrazu si sem dal par fotiek..no..ani stenami to nechcem nazvať a prišli negativne názory a tvoje ego to nezvlada čo :-) no zamysli sa nad tým že s názormi prichádza aj kritika, ja som povedal, že ako abstrakt ťa beriem a to ti aj ide. Ďalej ťa chcem oboznámiť o tom, že scénu sledujem dosť dlhu dobu (a dokonca to bolo skôr ako rok 2011 :shock: ) na to aby som sa vedel vyjadriť čo je toy a čo nie, na to nemusím byť uznávaný writer. A ked ti už fakt ide o to, o ulice nižšie, o 4 domy dalej býva týpek ktorý si hovorí Aero310. Aby nebolo rečičiek tu máš moj rok 2012. Ak máš ešte niečo na srdci kludne sa vyjadri :wink:
Obrázok
Edit: prepáč nedá mi to, ešte jedna otázka :lol: ked si bol teda v roku 2011 v takom skille ako si bol, jak teda hovoríš, prečo máš v roku 2014 také NEsteny?
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

25 Máj 2014, 19:42

papaj šmecare :agrs:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
zatial si mi nič nepovedal, nič co by mi nieco dalô takze bud k veci porad alebo neviem chlapče kto ma pojem co to ego vobec znamena a pouziva ho na tvorbu a kto tu kuká obzerá (btw ten skech tri čiary ci kolko pls daj to preč :bad: )
Obrázok užívateľasweet3737

30 Máj 2014, 11:59

LOLa ochutnavka ono to nekonciii graffiti ziju a keby bol hiphop clovek Tebe jebne a mne dá pjet a poví dobre
Obrázok
Obrázok užívateľasweet3737

30 Máj 2014, 16:21

Co tam teda pise ked su to graffiti?
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

31 Máj 2014, 15:14

hm, pozeram ze to tu je dost premazane.
epson: skart tam ma
no, pamatam sa ze som ti to este pred stenami komentoval v zmysle ak to beriem ako abstrakty tak mega, inak ma to vobec neoslovilo, teraz sa mi to len potvrdilo. a, uhm, steny, nooo, bavit ta to moze, ale ee. ako ta vec v izbe a posledny obrazok na 1. stranke sa mi aj pacia, ale inak zle zle, cele zle. nvm ci nevidis ake tam mas chyby, co sa tyka iba cisto techniky malovania, ale v kuse sa ti opakuju... ale tak budis, blby pristup je blby pristup
Obrázok užívateľaCOREsix

31 Máj 2014, 18:10

Lola Sky
Obrázok
Obrázok
Obrázok
a kto podla vysledku posudzuje pristup je zaslepeny
Obrázok užívateľasweet3737

11 Jún 2014, 22:08

1. posledná stena fakt nie, skús jednoduchšiu vec, to je moc komplikované..
2. tie skice su velmi ale velmi prekombinovane, zjednodušiť trošku fakt... ako je to pekne ako vysledny efekt, ale ked sa pozriem naprvok po prvku, na pismeno po pismene tak mi to pride neefektne..
zaver: je to moj subjektivny nazor, pozeram sa na to svojimi očami (nemam odkreslene mesiaac takže viem čo hovorim)... zmyslel pre prepracovanost máš, len sa treba aproximovať k určitému vysledku, na ktorý ked pozriem tak si poviem "wow" ... to iste je to aj pri tomto ale nejak extra ma to nezaujalo... pracuj na sebe ďalej, myslim si že určite to niekam dotiahneš ak sa na to vzhľadom na podobne kritizujuce komentare nevyserieš :)
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

12 Jún 2014, 16:21

uprimne je mi jedno co si kto o tom myslí neobmedzujem sa nikto to nedá ako Ya mna to takto baví ide to samo čaute
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľasweet3737

12 Jún 2014, 19:57

čo to ma vyjadrovat ? lebo ja v tom stale nič nevidim,keď vidim skeč skart tak aspoň viem že tam je skart,aj keď tvary o ničom,ale toto neviem čo je
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

15 Jún 2014, 21:17

myslím si, že názory (či už negatívneho alebo pozitívneho charakteru) by ťa mali vyburcovať k lepším výsledkom... aspoň u mňa to je tak, že čím negatívnejší názor tak tým ma to posunie /resp. posúvalo/ vyššie... myslím si že vieš robiť aj lepšie veci ako tieto posledné pics čo si pridal...
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

16 Jún 2014, 09:35

no urcite je to o pristupe samotneho Ja ci sa chce rozvijat alebo nie. a ak ano tak nezalezi na vonkajsich okolnostiach pretoze vnutri je zdroj vsetkeho. + tie last veci su viac abstrakt a viac asi pre mna samotneho tak Vas tu s tym nebudem otravovat ked evidentne tak percento pochopi volnosť tvarov a mozem sem stale dookola davat iba tie prace na ktorych najdete skart (nie všetci :D). som rad ze stiham kazdy den kreslit. kazdy jeden den. totizto to je jediny cas kedy mam pocit ze zijem a iba nekonzumujem a neposudzujem na zaklade mysle a myslienkovych foriem. to co tu ide zo mna ide zo srdca a preto som transcendentny akymkolvek vysledkom ci uz pozitivnych ci negativnych to je stale len dualitny pohlad na svet.
Obrázok užívateľasweet3737

16 Jún 2014, 14:47

Privela mudrych slov v jednom prispevku.
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

16 Jún 2014, 20:08

privela kecov v mnohých príspevkoch
nejdem si tu honiť ego a doteraz som nefotil steny aj pred ale fakt tie steny nekurvím, wake up!
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľasweet3737

20 Jún 2014, 14:21

kamo ja neviem či žerieš tripy alebo čo :D ale podľa toho čo pišeš by si mohol skusiš zmenit tvoj pohľad na svet a začať robiť graffiti
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

21 Jún 2014, 10:12

Jak už povedal jeden známy slovenský writer NIOB (micro ) Graffiti su písmo tvary a tvary , a nie vaše sproste vymaalovávanky a obrázky z knížok
Obrázok užívateľa
WALTER.
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2013
Bydlisko:
Nitra

16 Sep 2014, 12:42

veru jeto šííít zakopat pod zem
Obrázok užívateľa
aubolavanoha
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
28
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.08.2014

14 Okt 2014, 08:46

Pripomína mi to abstraktné old school graffiti, hlavne čo sa týka farieb. Dá sa to sledovať. Osobitný štýl, v tejto digitálnej dobe som za každý, ktorému sa tu ešte niekto venuje.
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]