Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Skinhead

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

01 Apr 2011, 17:05

nech idu metalisti do pi-e
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

01 Apr 2011, 17:11

:D och boze to su problemi
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

01 Apr 2011, 20:07

Buchtotronik píše:a mohli by ste uz aj prestat skatulkovat ludi na zaklade subkultur , a pre tych co nevedia nech si najprv zistia aky je rozdiel medzi skinom a nackom :-) , nackov nemam rad , dementna idea ale niekedy sa stane ze clovek narazi aj na inteligentneho nacka ktory jednoducho ma nazory ktore ja absolutne neuznavam ale ze by bol nejaky vagabund a nasilnik nemozno povedat , takze vzdy je o ludoch , o povahe inteligencii a podobne , ja sa neskatulkuem do ziadneho stylu ci uz reper , rocker , technomaniak , pocuvam vsetko bavim sa s kazdym kto nieje totalne zadubeny idiot , takze len tolko :-)


Toto nie je škatuľkovanie štýlov resp. subkultúr. Skinhead, ANTIFA, Nacizmus = subkultúry ? To sú len pojašenci, ktorý nevedia čo so sebou a stavím sa, že 95% ľudí z týchto skupín sú proste len preto skini, nacisti alebo antifasisti, pretoze chcú zapadnúť resp. sa chcú ukázať aký sú "silný" a vedia sa biť. Nevravím, že niesu normálny ľudia, ktorý uznávaju nejaké názory, ale vlastne každý ma svoje subjektivné názory na svet a hneď sa nemusí radiť do nejakej "subkultúry". Ja nemám rád veľa vecí a naopak veľa vecí mám tiež rád a neradím sa podľa toho do niečoho.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

18 Apr 2011, 21:28

vdaka ze si ma opravil :-) , neonacizmus nieje subkultura , v podstate mas pravdu , ja tiez nemam potrebu niekam sa zaradovat , to uniformovanie ma serie , mnohi sa chcu odlisit ale v podstate su vsetci rovnaky vo svojich skupinkach , take smiesne mi to pripada
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

26 Apr 2011, 11:45

Už to tu asi vesměs psáno bylo .. Záleží to na lidech ... Nevidím tolik do toho hnustí, ono jsou skinheds, vlastenci, nacisti, je hodně odnoží, jsou hodně rozdílné, ale zároveň hodně podobné ... Ale ti fakt ortodoxní, jako náckové, by se asi s hopery moc nekamarádili :)) A zase, .. Třeba tady u mně v baráku bydlel skin, korba jak sviň, .. Vídával jsem ho večer, když jsem chodil domů a on s čoklem .. Čuměl vždycky hrozně debilně, ale zase ... Co on by si ze mě vzal :) Dal by mi jednu uspávačku a mohl by jít ... Myslím si, že většina z nich mají jakousi svou hrdost ...
Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

26 Apr 2011, 11:59

Nevidím tolik do toho hnustí, ono jsou skinheds, vlastenci, nacisti, je hodně odnoží, jsou hodně rozdílné, ale zároveň hodně podobné ... Ale ti fakt ortodoxní, jako náckové

este raz , skinhead a nacek je 1 a 2 , skutocny skinhead je antirasista , nackovia ktory sa nazyvaju skinheadmi niesu skinheadmi ani z lietadla uz len preto ze medzi prvymi skinheadmi boli aj cierny a ficali na jamajskej hudbe SKA
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

26 Apr 2011, 12:55

Však píšu, že je hodně odnoží a že to není totéž .. :)
Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

22 Aug 2011, 13:59

Vase problemy su vazne devastujuce...:) Je to vlastne nazor jednotlivca, napriklad nemozes sudit podla 5 raperov dalsich 100....v tom robia ludia chybu
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

25 Aug 2011, 09:02

Riešite tu pi*oviny, je to hip-hopové fórum, tak tu neriešte skinheads. Ani neviete kto sú pravý skinheads.
Obrázok užívateľa
serino
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.01.2011

30 Aug 2011, 08:14

MF_Records píše:tiež nemám rád cigánov čo sa priživuju na štáte , zato ešte nemusím byť rasista


Cigáni niesú rasa
Obrázok užívateľa
serino
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.01.2011

16 Sep 2011, 10:34

svata pravda

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Jaj a este nieco,to zemi vadia cigani co nic nerobia vobec neznamena ze som rasista....Lebo pokial je slusny a chodi do roboty tak je to ok...
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

12 Okt 2011, 22:00

To co na hlave to v hlave.To vystihuje vsetky moje slohy na tuto temu....
Obrázok užívateľa
Dz.CasH01SvK
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.06.2010

13 Okt 2011, 14:45

Moc stym nesuhlasim...lebo nie vsetci co maju vyholene hlavy su hned skinheady....
ale ak som to spravne pochopil tak : Metalisti s dlhymi vlasmi v hlave nieco maju ???
Inak osobne poznam 1 skinhetaka a je uplne v pohode...
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

13 Okt 2011, 14:57

Ja ich poznam omnoho viac ako nejakych raperov v sirokych galotach a vychadzam s nimi. Im nejde o to co pocuvas ale o to co mas v hlave.
Obrázok užívateľa
serino
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.01.2011

14 Okt 2011, 16:22

Vies s rapermi to je na tom podobne.Nemam rad raperov co su vkuse nahuleny,vkuse len nadavaju a vsetko rozbijaju,nicia a vsade len kradnu...
Ja suhlasim so skinhetakmi v 1 veci : Nechceme tu ciganov co sa prizivuju na state,kazdy z nich len klame,kradne,smrdi a bije sa...
2. Problem je v tom ze cigani,arabi,moslimovia a vsetci tito sa tak mnozia ze sa chvilu mi biely budeme mensina,dostanu sa do politiky a presadia tu svoje pre nas neludske zakony...Nechcem to...a v tom je problem,tvaria sa ze niesu rasist kym ich je menej...
A zase v Amerike je velmi zla situacia...normalne tam bol znamy na pumpe a cierny predavac si ho nevsimal dosli tam iny cierny a uz ich obskakoval...takze tolko...A co si tu arabi chceli stavat mesitu?a potom tu budu teroristi....
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]

cron