Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Skús ma pochopit

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

ako hodnotite

1
2
33%
2
0
Nehlasovalo
3
1
17%
4
0
Nehlasovalo
5
2
33%
6
0
Nehlasovalo
7
0
Nehlasovalo
8
0
Nehlasovalo
9
0
Nehlasovalo
10
1
17%
 
Celkom hlasov : 6

15 Jan 2013, 16:21

Tak ako si nás vyzval tak sa púšťam do teba ako prvý :D ako môžeš toto nazvať text keď to nemá ani refrén ani riadne spracovanie a ani dostatočné množstvo riadkov? Šak to môžeš také texty videť len u pop spevákov 8 riadkov za celú pesničku a pootom furt tritisic krát refrén ktorý tu ani nemáš.Zdá sa mi ako keby moc nasilu chceš písať a prvé dva riadky mi pripomínajú track Separ-Slabý kus ani nie riadky ale celkovo myšlienka viď. príklad:Serus Separ na beate na šupu sa zabite toto je najhorší rap a ja som jeho majitel.Separ si o sebe môže dovoliť ironicky tvrdiť že je napiču a celý bambavý pretože on už je tu dlhšie...takže nesnaž sa nasilu písať a hlavne neznášam keď niekto nový začne písať o tom aký je napiču a myslí si s tým že prerazí samozrejme je oveľa viac napiču to že by si hovoril o sebe že si král ale to by Ťa hneď sprvosedu vysmial každý aj tvoji rodičia.Proste odporúčam Ti len písať a písať ale píš len vtedy keď Ťa niečo napadá a myslíš si že to bude dlhšie než na pár riadkov a hlavne nepočúvaj napr nejaký song a potom že si hned sadneš a začneš písať Ty lebo budeš chcieť písať tie isté punchlines a to sa nepatrí :D.PS:Môj názor ale rap počúvam už skoro 10 rokov takže viem povedať za tú dobu niečo k tomu ;)
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

15 Jan 2013, 16:35

Povedal si to presne, hlavne sa snaž vyjadrit svoje myšlienky svojimi slovami a neber až moc inšpirácie z druhých textov. A snaž sa tu hádzat text až ked si si ním istý a nie že sa stále vyhovárat toto je prvý, toto druhý. To je šecko čo ti k tomu poviem
Obrázok užívateľa
12lucas00
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.12.2008

15 Jan 2013, 17:37

a kolko máš rokov?
Obrázok užívateľa
12lucas00
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.12.2008

15 Jan 2013, 18:01

vela? bratku nedal si nejakú blbú otázku? :D ale tak nejdem ta poučovat ani nič nemusis to robit podla mna ja som ešte v 16tich nepísal iba počúval a nie len hip-hop ale aj nejaké iné veci aj anglické a za druhé si musíš aj čosik prežit aby si mohol písat..ale keby chceš najprv si skús napísat nejaké základné body,myšlienku o čom bude text...skús na to vymyslet nejaké vety a nemusia sa rýmovat len preto že sa to tam hodí...potom v tých vetách len zameníš nejaké slová aby to chytilo nejaký rým ale nestratilo význam...chcel si radu toto je len moja rada určite to niekdo robí ináč a dúfam že ma tu za to niekdo nespičuje :D
Obrázok užívateľa
12lucas00
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.12.2008

15 Jan 2013, 18:03

Chlapéc ty máš 16 rokov a takétu lajny píšeš? respektíve taketo lajná ? jako ok chápem prvý krát ale ide o to že šak čo Ty nič nečítaš alebo si nikdy nečítal nič ? Lebo ak nemáš slovnú zásobu tak bohužiaľ to nejde musíš poznať slová a vedieť ako ich pouzívať...aj to je jeden z dôvodov prečo píšeš ťažko lebo slovnú zásobu máš príliš malú aspoň to tak vyzerá proste sa skús riadiť cca podľa toho čo som Ti sem napísal predtým a aj podľa tohto požičaj si neaké knihy dobré napr ti odporúčam od Charlesa Bukowskeho to je pán spisovateľ ja osobne ani nečítam extra knihy skôr iba nejaké fantasy po česky :D čiže aj po česky viem napísať dost punchlines ale hold musíš pre to niečo robiť...ale chcem sa opýtať ked dajme tomu napíšeš 1 riadny text máš neajké kontakty kde to nahráš alebo ako si to predstavuješ vlastne?

A Lucas tak píšeš ty :D ? lebo to je docela zaujímavé ja si vždy pustím beat a podľa toho ako cítim hudbu píše zamňa už len hlava samozrejme niekedy si dám tému jasnú ale to na ňu potom musím hľadať špecifický beat a zo 100% toho čo je na nete stojí 95 % za hovno.
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

15 Jan 2013, 18:22

niekedy som tak písaval ale teraz samozrejme ma to už lepšie napadne...toto je len pre neho rada nech majú riadky zmysel
ja som ešte neni tak skúsený a nedokažem sa tak dobre trafat do beatu aby som text písal podla neho...aj na to príde ale tak chce to čas, písaniu textov som sa tak trochu vacej začal venuvat až teraz posledný mesac
Obrázok užívateľa
12lucas00
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.12.2008

15 Jan 2013, 18:23

no tak to Ti odporúčam naozaj si pripraviť tak cca 2-3 roky života písaním nezmyselných textov kým prídu nejaké normálne zmysluplné a rozumné lebo texty tvojho typu som písal ked som mal 13 rokov...Tým ťa nechcem urážať len Ti hovorím iba to ako to je a robiť hudbu ? pfuuuu to je vec ktorú by chcel robiť každý ale niekaždý sa dostane aspoň 1 krát za život do štúdia.


A Lucas ty si s kade z Trnavy :D ?
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

15 Jan 2013, 18:25

no šak tak z okolia preco ? :D
Obrázok užívateľa
12lucas00
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.12.2008

15 Jan 2013, 19:21

Nejde o úspech úspech je to keď tvoju hudbu bude niekto počúvať alebo si ju aspoň vypočuje a povie že je to dobré niekto kto sa v tom vyzná a má už niečo za sebou ale čo sa týka štúdia alebo nahrávacej miestnosti nejakej tak to je podstata nemôžeš predsta spraviť song doma na majku za 3 eura ale pre teba ešte času nad tým rozmýšlať lebo sú to náročné veci na peniaze ktorých nikdy nieje dosť hlavne u mladých aj ked dnes sa za celkom slušný peniaz dá zohnať lacné štúdio kde by si si mohol za kilo nahrať aj celý album dajme tomu s 15stmimi trackmi takže to je pohode ale ako som povedal Ty sa sústreď na písanie a čítanie proste slovná zásoba Ti chýba veľa ľudí čo o rape nevie ani 5 % tak hovorí že sú nevzdelaný a pritom si myslia že jediný kto rapuje je Rytmus a všetci ho nasledujú pritom mnoho z nich má vyštudované vysoké alebo aj keď len stredné ale vedia lepšie jazyky než profesori na školách lebo v tých krajinách boli ale to som odbočil takže môj názor poznáš na to a osobne dúfam že tu neuvidím dalšie tvoje texty moc skoro :D ako nezakazujem Ti to ale hodnotiť niečo takéto nemá cenu ale aspoň vieš už cca čo a jak takže držím palce ver tomu že ak ťa to bude baviť tak za také 2-3 roky ked už budeš mať aj relatívne ustálený hlas tak budeš dávať lajny jak sa patrí.
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

16 Jan 2013, 17:02

a nesilis to nahodou?
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

16 Jan 2013, 18:19

ghetto2323 nato ze tu nemaš ani jeden text sa robiš barz mudri, skus napisat niečo ty, nato že je to druhy text tak je to dobre :D
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

16 Jan 2013, 18:59

Skvost tak ano pišem aj ja ale svoje texty nedavam len tak na net kedze dneska Ti to môze ukradnut do svojho hocikto iny...ale nejde tu len o to momentalne robim na svojom dlhodobom projekte takze si to povedzme necham skôr na ten moj vlastny projekt.Ale ubezpečujem Ťa že viem o čom hovorim.
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

20 Jan 2013, 12:53

to ze niekto chce pisat texty, neznamena, ze sa do toho pusti a bude to...mozes chciet jak chces, ak tam neni talent, slovna zasoba a vyjadrovanie tak z toho nic nebude... -.-
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

25 Jan 2013, 13:48

nesudim, ja to vidim podla textu...kecy typu "vcera som zacal pisat" alebo "robil som to narychlo" ta nikam nedostanu
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]