Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



SkvosT - Si pre mňa všetko

Vaše nahrávky

05 Máj 2012, 12:40

Je to uz staršia nahravka asi 5 mesiacov ma :D ale rozhodol som sa ju tu dat :D

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

05 Máj 2012, 14:32

Hello Hello.. Textovo to určite nie je zlé..ale vieš, vyzerá to tak, akoby si sa bál lepšie zakričať do mikrofonu... Veľmi je to tiché... také, bez citu... a také love songy sa majú nahrávať s určitým citom.... Nie je to zlé... to určite...ale ešte je stále nad čím pracovať, ja ti držím palce Braček :P
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

05 Máj 2012, 14:33

tak ako hovori Tokeah :) pridal by som do hlasu nejake tie farby :D hehe ale fajn, snaz sa dalej kamarat :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

05 Máj 2012, 14:45

Keď sledujem vaše flowy a viem aký mám ja tak konec, ani do nahrávanie nemám chuť. Text dobré, len ten hlas pridať. :P
Obrázok užívateľa
mattonysk
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
178
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.02.2012
Bydlisko:
Stará Turá

06 Máj 2012, 07:29

ahoj skvost, v prvom rade, snaz sa davat aktualne nahravky, lebo clovek sa zlepsuje casom, preto nie je az tak dobre vraciat sa spät :D

k nahravke: mas dobry hlas, len v tejto nahravke si posobil tak "nezivo" :D, chlape musi to mat energiu :D , ale inak v pohode, na to ze je to uz starsia nahravka aj to asi iba domaca je to celkom dobre :-)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

ahoj skvost, v prvom rade, snaz sa davat aktualne nahravky, lebo clovek sa zlepsuje casom, preto nie je az tak dobre vraciat sa spät :D

k nahravke: mas dobry hlas, len v tejto nahravke si posobil tak "nezivo" :D, chlape musi to mat energiu :D , ale inak v pohode, na to ze je to uz starsia nahravka aj to asi iba domaca je to celkom dobre :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Máj 2012, 09:50

diky všetkym ja sa budem už snažiť kričať :D a nove barz ani nemam lebo ked sa mi nepačia väčšinou tak ich ani neukladam :D sa bojim kričať mame tenke steny v panelaku :D :D musim ist do študia :D
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

06 Máj 2012, 10:34

ako az tak kricat nemusis :D , hehe, to sa ti hlas sam musi upravit a aj jeho uroven :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Máj 2012, 12:56

ved jasne :D diky za rady všetkym :D
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], blando, Google [Bot], Seznam [Bot]