Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Slipo & Hajtkovič - Kde je Rap? (07.04.2014)

08 Apr 2014, 12:19

Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

08 Apr 2014, 16:32

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
VinniePazienza
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
427
Poďakovania:
89
Registrovaný:
18.10.2010

08 Apr 2014, 17:30

Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

08 Apr 2014, 18:42

Kde je rap?Asi sa schovával u Slipa!Ten to album u mňa vyvolal množstvo spomienok na roky 2005-2008 keď som počúval iba Slovenský rap.Slipo dokázal že aj dnes sa dá robiť rap na ktorom som vyrastal a dokonca pomerne úspešne.Obsahovo najsilnejší album aký som počul za posledné roky počul a vytiahol sa hlavne Slipo ktorý bol suverénne najlepší ale väčšina hosti tiež nezaostávali za kvalitou.Hajtkovičové beaty niekomu prídu zastaralé a monotónne ale mne veľmi sedia.

Texty: 9/10
Flow: 8/10 (niektorý hostia to kazia inač Slipo 9/10)
Témy: 10/10
Hudby: 8/10

Celkové Hodnotenie: 9/10

Najlepšia Skladba:

Moja Cesta (feat. Rytmus)/Na druhej strane (feat. Supa)

Vyčítal som to Zverinovi a vyčítať to budem aj Slipový,Slipo si zavolal zbytočné veľa hosti,o to je to horšie že Slipo bol na albume jednoznačne najlepší a kľudne mohol spraviť a viac ako 3 sólo skladby.Ale hosti si zvolil dobre a po väčšine dali super slohy aj flow.Snáď sa čoskoro dostaneme ďalšie Slipové veci (npr. na novej L.U.Z.E).Dovolím si tvrdiť že Slipo nám ukázala kde je Rap,do dám ešte že na albume je cítiť dušu skúseného a vyrovnaného rapera ktorý prežil 15+ rokov slovenského rapu.
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

08 Apr 2014, 21:21

Album mam vypocuty uz minimalne 5x a mozem povedat ze som velmi velmi milo poteseny :) Nieco taketo na Slovensku davno nebolo.Ako prve by som vyzdvihol a pochvalil mix a master,album je zmastrovany nadherne cize co sa tyka zvuku → MASAKER!!!Ked uz sme pri zvuku tak beaty,uzasne,dokonca aj tie dva trap-ove sa mi od Hajtka pacia a to trap vobec vobec nemusim...Hajtkovic proste ukazal ze nezabudol robit kvalitne beaty!!!Album mi trosku pripomina 3mena 4pismena,co sa tyka beatov a celkovej atmosfery takze som pri nom pocitoval silnu nostalgiu...Co sa tyka Slipa tak nadhera,vzdy vedel repovat a myslim ze vzdy vediet aj bude..proste krasa!!!Hostia ma tiez oslovili az na Ega...hrozne nieco,takmer som mu nerozumel a ten jeho novy prejav je otrasny...ale inak parada ked si ho odmyslim,dokonca aj Supa a Kali podali vykony ktore sa mi pacili :) Takze album,s privretym okom (vdaka Egovi) hodnotim na 10 z 10!!!Len tak dalej,snad sa dockame noveho albumu od LUZY :) A mimochodom,som rad ze sa na albume neobjavil track so 4D a Bacilom ktory bol pisany v povodnom trackliste,ten by to mozno trosku pokazil a 10 z 10 by som s najvacsou pravdepodobnostou nedal,ale takto som spoko :) CD uz objednane!!! :yahoo:
Obrázok užívateľa
nedelej
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
7
Registrovaný:
20.06.2008

09 Apr 2014, 00:54

preco musi mat 90% dnesnych albumov tie spievane priteplene refreny ? uplne to kazi celu skladbu ...
Obrázok užívateľa
faeth
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
282
Poďakovania:
10
Registrovaný:
21.11.2008

09 Apr 2014, 10:53

Tak takto tématicky dobrý album som už dlho nepočul! Konečne je to dobrá "zmes" tém,pozitíva aj negatíva. Na druhej strane niektorí hostia mi moc nesadli (Ego,Kali). Slipo ukázal že sa posunul,väčšina hostí dobrých okrem spomenutých. Pre mňa takisto asi najsilnejší album za posledný čas.

Hodnotenie:

Flow - 9/10
Texty - 9/10
Témy - 10/10
Beaty - 9/10

Celkovo:

9/10

TOP skladba:

Kde Sa Ľudia Skurvyli? ft.Momo,Čisty
Vďaka Tebe ft.Mišo Biely
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

09 Apr 2014, 20:19

Po veľmi dlhej dobe konečne album, ktorý mi pripomenul staré dobré časy pár rokov späť. Slipo zas raz ukázal, že vie rapovať a že aj v dnešnej dobe sa dá stále robiť dobrý rap a nie len tzv. "pokrok" , a spolu v kombinácií s Hajtkom, fakt niečo super počuť. Moje hodnotenie 9/10. Naj tracky "Na druhej strane", "Dnes" a "Vďaka tebe"
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

14 Apr 2014, 21:46

Veru tak, brutálne je to. Pri niektorých pesníčkach mám pocit akoby som počul album 3 mená 4 písmená. Super, že Slipo zostal verný svojmu štýlu a dokázal s Hajtkom spraviť striktný album, ktorý sa dá počúvať a nenudí ani v dnešnej dobe. V zásade ani nemám čo vytknúť, až na Bieleho, ktorý mi v poslednej dobe dosť vadí a ani na tomto albume mi nesedí. A Kali tiež nemusel byť v tracku Sám. Veď koľkokrát sme ho už počuli dávať na túto tému? Inak som nad mieru spokojný. Pre mňa to bude isto kandidát na album roku.
9/10
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

30 Apr 2014, 07:11

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Můj rozhovor pro Bbarak.cz :-)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

Predchádzajúci

Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron