Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Slipo & Hajtkovič - Kde je rap? (2014)

Hodnotenia albumov na slovenskej scéne

28 Jan 2015, 01:27

Dlho som čakal,ale fakt sa oplatilo. Tento album som už dal ako 2.najlepší za tento rok a vyjadrím sa aj trochu viac. Slipo je samozrejme obrovská legenda a kvalitný raper,čo potvrdil aj na tomto sóle. Možno niekomu vadí veľa hostí,mne vôbec. Jediní,ktorí mi tam tak trošku nesadli sú Ego a Kali,ale nedali ani oni zas nejak extra zle. Tento album má veľkú výpovednú hodnotu,čo je hneď 1.veľké plus. 2.sú samozrejme Hajtkove hudby,ktoré mne osobne sedia a taktiež aj samotný rap.

Hodnotenie:

Flow - 8/10
Texty - 9/10
Témy - 10/10
Beaty - 9/10

Celkovo:

9/10

TOP skladba:

Kde Sa Ľudia Skurvyli? ft.Momo,Čistychov
Vďaka Tebe ft.Mišo Biely
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

09 Apr 2016, 10:52

Kde je rap?Asi sa schovával u Slipa!Ten to album u mňa vyvolal množstvo spomienok na roky 2005-2008 keď som počúval iba Slovenský rap.Slipo dokázal že aj dnes sa dá robiť rap na ktorom som vyrastal a dokonca pomerne úspešne.Obsahovo najsilnejší album aký som počul za posledné roky počul a vytiahol sa hlavne Slipo ktorý bol suverénne najlepší ale väčšina hosti tiež nezaostávali za kvalitou.Hajtkovičové beaty niekomu prídu zastaralé a monotónne ale mne veľmi sedia.

Texty: 9/10
Flow: 8/10 (niektorý hostia to kazia inač Slipo 9/10)
Témy: 10/10
Hudby: 8/10

Celkové Hodnotenie: 9/10

Najlepšia Skladba:

Moja Cesta (feat. Rytmus)/Na druhej strane (feat. Supa)

Vyčítal som to Zverinovi a vyčítať to budem aj Slipový,Slipo si zavolal zbytočné veľa hosti,o to je to horšie že Slipo bol na albume jednoznačne najlepší a kľudne mohol spraviť a viac ako 3 sólo skladby.Ale hosti si zvolil dobre a po väčšine dali super slohy aj flow.Snáď sa čoskoro dostaneme ďalšie Slipové veci (npr. na novej L.U.Z.E).Dovolím si tvrdiť že Slipo nám ukázala kde je Rap, do dám ešte že na albume je cítiť dušu skúseného a vyrovnaného rapera ktorý prežil 15+ rokov slovenského rapu.
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013


Späť na (SK) slovenské



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], Stylez