Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



SMOH - demi

Všetky vaše diela sem

29 Dec 2014, 13:00

Zdravim tu su moje tvorby skica+tag nieje to nič dokonale ale snažil som sa ;)

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

29 Dec 2014, 13:47

ja viem, že ten tag je zly ale nerobim graffiti dlho a v štyle sa ešte len hladam tag isto zmenim a v štyle sa zlepšim baví ma to a nechecm uviaznut na bode kde budem si len kreslit do zošita a bude to stale len prečačkane!!...každopadne dik za nazor ;)
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

30 Dec 2014, 16:35

boli tu casy ked by ta tu, spolu so mnou, poslali za tieto obrazky tak neuveritlene rychlo vsetci do pace, ale doba je ina...
nu, a k veci, najviac otrepany throw up font nazyvas hladanie sa v style? hm, tak fajn, asi, ja nvm...
co ti mam povedat, ocividne je toto max 2. papier na ktory si kreslil, vravis ze "baví ma to a nechecm uviaznut na bode kde budem si len kreslit do zošita a bude to stale len prečačkane!!" ja-a... ani neviem, precackane? t-up s 3d a neuveritelne smatlavim outlinom je precackany? hm, tak fajn, asi, ja nvm...
jaa-a, ja som proste v pici z teba a z DybbuK-a duplom, ako je mi luto ze nevies kreslit, ale toto je pomaly az tragicke a nie "není až tak zlý"

//ej 600. prispevok, skoda ze prave v tomto dochu
Obrázok užívateľaCOREsix


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron