Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



SnakE

Všetky vaše diela sem

05 Feb 2011, 17:12

Obrázok
Obrázok
Obrázok

//nezakladaj uz novu temu..staru som ti zamkol...btw..je to hrozne...Sea2

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

ALE TY SI HROZNY...TY KKT....VSEETCI LEN NADAVATE NA VSETKYCH A NIE ZE BY STE AJ TROCHU UZNALI...JEDEN TU MAL NEDAVNO PRESNE FARBY JAKO JA MNE STE ICH OKRITIZOVALI A JEMU DOBRE FARBY LEN ZA TO ZE BOL UNDEGROUD.-.-.....ZRUS MI AJ PROFIL...UZ NECHCEM BYT V TAKOMTO PICINCI!!!
Obrázok užívateľa
RudigerdTreti
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
12
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011

06 Feb 2011, 15:42

Mily RudigerdTreti. Asi si tu novy, takze by som ta mal nalezite poucit. Chlapci, ktory ti pisu, ze si toy, kkt, a podobne, s tych si nic nerob 14 rocne decka, ktorim ide kreslenie a pocuvaju rap, sa musia do niekoho obut... Co sa tika skecov, myslim si, ze dazdovka je odkreslena, ale to neva, kazdy tak zacina, a je pekne vytienovana(ako original predpokladam).
Takze odkreslovanie ti ide. Co sa tika graffitu, Farby su prekne, su klasika, ale ako to tu uz mnohy spominali, na zaciatku bez farieb, iba tvary. Neviem ci ti to staci, ale mas tam aj uznanie... Ahoj :wink: :wink: :wink:

Ujo sheet... :yahoo: :yahoo: :yahoo:

//neviem kto si...nepoznam ta ale :.mam 14 nepocuvam tiadny HH a nepotrebujem sa do nikoho obut...clovek vyjadry svoj posrany nazor a hned ho buzeruju..obmedzim prispievanie na toto forum a budem tu len mazat spam a zakladat BATTLE..Sea2
Obrázok užívateľa
Sheet
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.09.2010

06 Feb 2011, 17:31

Milý rudigerd,

dovoľ aby som ťa uviedol späť do reality.

Toto je miesto kde ta každý spičuje, preto lebo to je NA KOKOT. Chceš koment?? máš ho mať. ten had neviem kde si na neho prišiel/z vlastnej hlavy asi nie/ ale pripomína mi jedného z googlu .). Tvary: sú ako vybľutá rezanka, beztvaré bezstylu. Preto sa to nedáva na internet, tu ťa každý spičuje. Tak si láskavo zober tu peknú ceruzku a začni poriadne skicovať!
Milý sheet, ja 14 rokov nemám, a ak si myslíš že ked sa niekomu budeš pchať do riti, tak to nič neznamená. A to že počúvam rap to je moja vec. Ked sťtem tak aj roba kazíka si do reprákou zajebem mojo:)
A ak vám dvom tento koment nestačil, mám aj číslo pre vás na psychiatrickú liečebnu kde momentálne hladajú také pripady ako ste vy.

S pozdravom






Majster NESAR
vedúci pokladne
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

06 Feb 2011, 17:34

Sheet píše:Mily RudigerdTreti. Asi si tu novy, takze by som ta mal nalezite poucit. Chlapci, ktory ti pisu, ze si toy, kkt, a podobne, s tych si nic nerob 14 rocne decka, ktorim ide kreslenie a pocuvaju rap, sa musia do niekoho obut... Co sa tika skecov, myslim si, ze dazdovka je odkreslena, ale to neva, kazdy tak zacina, a je pekne vytienovana(ako original predpokladam).
Takze odkreslovanie ti ide. Co sa tika graffitu, Farby su prekne, su klasika, ale ako to tu uz mnohy spominali, na zaciatku bez farieb, iba tvary. Neviem ci ti to staci, ale mas tam aj uznanie... Ahoj :wink: :wink: :wink:

Ujo sheet... :yahoo: :yahoo: :yahoo:

sak ja mam 14 aj dalsi
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

06 Feb 2011, 19:56

Ty si malo jebn*ty ))) Obdivuju adminy ze maji silu na tohle odpovidat. Je tu spoustu lidi kteri si mysli jak maj pekne "dila" pritom hov*o naskicovali. A kdyz jim tu clovek s prislusnym rankem (writer) krery ma zkusenosti napise pravdivou vec tak misto toho aby si z toho neco vzali se akorat se urazi. Radsi makejte)) peace
Obrázok užívateľa
pulsik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
112
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.04.2009

06 Feb 2011, 20:14

OMG....si myslis ze ked mas rovnake farby ako niekto lepsi..tak si myslis ze to mas tiez super ako on ??...HOVNO !...zaklad su tvary spamataj sa...
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

07 Feb 2011, 18:33

sheet....je z netu...ten had to hej..ale farby a tienovanie su moje...postavicky neviem dobre vymyslat ...a sea2 on sa netisne...ale vie uznat....a pochvalit a nie len zjebavat ako vy...
Obrázok užívateľa
RudigerdTreti
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
12
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011

07 Feb 2011, 18:46

ja som nepisal ze sa tisne..a napisem ti to takto...ak je co uznat tak s tym nemam problem...si myslis ze graffiti su len o tom ze tu hodis nieco a cakas same pochvaly ????...ak sa nezmieris s kritikou...nedokazes ju prijat tak echapem naco to sem davas..vies co sa stane ak sa budu taketo veci uznavane ??..vymizne kvalita a ulice budu plne toyov..to najhorsie co sa moze stat...si budete seci mysliet ze ste kingovia lebo vam 2-3 napisu ze to je dobre...HOVNO!..som tiez toy a chcem pocut kritiku...co ine ta bude viest ku zlepseniu ako kritika ??..to je to najlepsie co mozes dostat pri takychto skecoch...daj to na blekbuk..chcem vidiet co ti tam nato povedia..nemam co viac ktomu..
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

07 Feb 2011, 19:22

jaj v grafity ide o to vymyslet vlasné veci a nie ich odkukavať :lol: maximalne niake rozpravkove postavi ale aj tie postaički musiš zmeniť zmenit nie obkrelsit DUFAM žE CHAPEš inač si nula ked kopiruješ aspon to bi si mohol vedeť
Obrázok užívateľa
KROKETO
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
133
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.12.2010
Bydlisko:
Šala

07 Feb 2011, 21:29

Nula keď kopíruje? to je pod nulou...si v mínuse...sea to presne vystihol!!! Jednoducho začni čarbať doma na papier ceruzou...ništ vác...pokiaľ budeš robiť to čo robíš ostane z teba v graffs veľké HOVNO!!!
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

08 Feb 2011, 22:10

Ahoj chalani, prepacte, ale neda mi to nereagovat.
Tak, za 1. pre RudigerdTreti-ho: Neviem sice, ci to beres ako chvalu, alebo len tak, ale ja ja by som to tak osobne nebral(aj ked som to tam napisal...:D), ale diki za odpoved.
Za 2. pre NESARsmashka: Ano, mas 100 percentnu pravdu, tvari su na picu a ano, mal by skicovat, ale presne to iste som mu napisal ja(okrem tych tvarov), ale vy ste si zacali vsimat iba 1. cast mojho odkazu, cize som mu v podstate napisal to co ty, ale vyznelo to lepsie.... :wink:
A za posledne, 3. pre Sea2_FMKS: Tento koment si osobne zo vsetkych v tejto teme vazim najviac, hlavne tuto pasaz:
...si myslis ze graffiti su len o tom ze tu hodis nieco a cakas same pochvaly ????...ak sa nezmieris s kritikou...nedokazes ju prijat tak echapem naco to sem davas..vies co sa stane ak sa budu taketo veci uznavane ??..vymizne kvalita a ulice budu plne toyov..to najhorsie co sa moze stat...si budete seci mysliet ze ste kingovia lebo vam 2-3 napisu ze to je dobre...HOVNO!
toto by si podla mna mohol pisat kazdemu, je to pravda, ktoru si vsak nik neuvedomuje... :!: :!: :!:
P.S. pre vsetkych: :!: :!: MIER :!: :!:
Obrázok užívateľa
Sheet
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.09.2010

09 Feb 2011, 15:04

Mate este nieco k tejto teme ? Alebo ju mozem zamknut ?
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

12 Feb 2011, 16:31

a zamkni ju ja sem už nič nedám a ani rudy určite ...


KROKETO,mimochodom načo si pytal sea2 aby ti zamkol tému ked si hned na to vytvoril novú ?? aký to malo význam?? neviem koľko máš rokov ale typujem ti na 12 možno aj menej .. tak ak buddeš amť skice na úrovni vtedy sa ozvi.. //NESARMANIAK

lock
Obrázok užívateľa
KROKETO
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
133
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.12.2010
Bydlisko:
Šala


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]