Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Só?!

Neviete si s niečím poradiť?

11 Apr 2012, 15:43

Dlhší čas som sa "flákal" a nesledoval pár webo-v.Nevie niekto či "blackbook" zmenili domenu ?
(toto nieje reklama)
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

11 Apr 2012, 19:04

Tiež som bol prekvapený keď mi blackbook nešiel, ale zdá sa mi, že padol. Aspoň všetko tomu nasvedčovalo. Málo ľudí tam chodilo, throw up battli úplne padli a zdá sa mi, že aj ostatné.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

11 Apr 2012, 20:06

Tak áno, vážne padol.
reason : "slabá účasť, návštevnosť"
Vlastne sa ani nečudujem, slabý prístup, žiadny event ... btw admin ktorý rieši problémy na "pokec.sk" pod svojím tardným nickom nemá peknu budúcnosť

Btw, Fester viem že si bol maker pár addonov čo sa týka NHL a pôsobil si na G.H.sk - reason pádu/zrušenia fóra?
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

12 Apr 2012, 06:21

Slabá návštevnosť, ktorá pomaly asi ničí všetky fóra ;) Ono addony ani nebolo pre koho už robiť. Spravil si niečo zavesil to na web alebo to dal na fórum a nikto ti to neokomentoval a ani nepoďakoval (čo je najväčšia resp. bola najväčšia pláca za robotu). V podstate aj s-games aj GH padli pre starú NHLku, ktorú každý rok hrá menej hráčov a tak sa aj menej hráčov zaujíma o addony na ňu ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

12 Apr 2012, 15:04

Pffff, vyrastal som na NHL neskôr tournaments atď ... vaše addony mi neraz spestrili hru :) GH som čekoval po menej, ako aj s-games ... škoda toho, chybu spravili EA vyškrtnúť platformu PC a pritom vydávať pár rokov tú istú hru s iným coverom je vážne na úrovni )) - priznám sa hrával som čoraz pomenej a po informácií o konci NHL na platformu PC to už nemalo zmysel ...
btw "Slabá návštevnosť, ktorá pomaly asi ničí všetky fóra" - true story ))
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011


Späť na Pomoc



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], palcos, Seznam [Bot]