Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



STOP drogam

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

16 Dec 2008, 10:56

Boli sme mlady mali sme celi zivot predsebou flakali sme sa povonku a nemysleli na flow boli to krasne casy vzdy si nato spomeniem az kym neprisiel ten den este stale dojimam...typek doniesol travu vravel zesa nic nemoze stat potom sme zacali den co den snupat prislo biele nemysleli sme na nasledky kazdy vecer sme uz odhadzovali len prazdne kazetky...az neskor som si povedala ze to bola hlupost ze by sme mali s tym prestat a zahodit hrubos agres ked nemas sluky neznasam ten pocit ked do teba palia puky...je to zle nevedela som ako mam povedat ze uz dost nech prestanu nestojiu im to zato rychlost––mali potrebu snupat den co den boloto mozno 5kliou za tyzden
Az kym neprisiel ten den a osudnym sa im spravil prave ten tyzden...typek spravil svoj posledny sluk a potom uz videl len stuk len nieco co sa podobalo na nebo cierna tma a nakonci bolo svetlo uz som pocula len hukat sanitku nikdy nezabudnem na tu chvilku ked sa skoro zabil moj naj kamarat ta chvila ked ho zachranili bola draksia ako karát...povedala som dost!s tymto sa musi skoncit presvecila som kamaratov ze to tak uz dalej nemoze byt...dala som im navyber bud drogy alebo pekny zivot vybrali si ten vychod teraz je 5 mladych ludi na lieceni drogy su kurvy su z nich nasledky co pricini aby si si dojebal zivot tak ako sa da topil sa v dlhoch a uz nieje nahrada ked si zapredas aj vlastnu rodinu zistis ze to bolo preto aby si sa mohol venovat fetu svojemu nazaciatku to bol urcite velmy dobry pocit chcel si to robit mal si nato cit...spametaj sa zivot neni o tom co chces ale o tom co musis tak odhod jointa a bav sa bez toho co ta dusi....
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

16 Dec 2008, 15:31

paci sa mi to :-)
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

17 Dec 2008, 18:17

neviem:D..snazim sa pisat aby sa to dalo citat ale neviem:D
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]