Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Stream music vs. FLAC

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

02 Okt 2020, 22:02

Čus, zjistil jsem, že při nahrávání hudby distributorskými společnostmi například na Spotify se soubor scvrkne kvůli kompresi a hlavně velikosti souboru na maximálních 320 kbps, což je v rámci celého spektra té dané hudby z masteru sice dobře poslouchatelný, ale už tam je ořez nějakých audio informací.
Teď cílím spíš na ty, co si nevystačí jen s tímhle a se sluchátky za 200,-(7€), ale na ty posluchače, co mají pořádný hudební sluch a audiofilství v krvi jako já. :D
Jak řešíte to, když není k dispozici CDrip (poslední dobou méně uploadované) a ze Spotify, nebo Deezeru se to dá stáhnout přes různé ilegal prográmky, ale těch pomyslných 320kbps je jen převedených ze základní stream kvality 128-192 kbps?
Štve mě to, protože hudební soubory se dají koupit pořádně myslím jen z Google Play, ale to je všechno jen MP3 - 320 kbps. Jo, dřív docela dobře fungoval Bandcamp, kde se dá stáhnout i WAV, FLAC. Ale dneska už tam nahazuje málokdo z CZ/SK rapperů. Jo to jsem zapomněl, jde mi o CZ/SK rap!! Zahraniční alba se v té bezztrátové CDrip kvalitě dají sehnat stále celkem snadno.

A teď pro ty, co neřeší nej zvuk, ale stačí jim to co sem napsal nahoře těch 320kbps i méně. James Cole to dobře vysvětluje v rozhovoru:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Je to jak být dalekozraký a nenosit brýle na dálku, člověk vidí i třeba celkem dobře, ale s dioptriemi je ten obraz prostě ostřejší! :wink:
Naposledy upravil PejMej dňa 03 Okt 2020, 23:01, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do code!
Obrázok užívateľa
Ferox
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
113
Poďakovania:
304
Registrovaný:
15.01.2016

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
421pato421, applebot, Bing [Bot], Cr43k, Google [Bot], Seznam [Bot]