Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Strieborná reťaz / retiazka (cca 80 cm a viac)

Neviete si s niečím poradiť?

02 Jún 2011, 14:11

Zdravím,môžete mi niekto poradiť nejaké eshopy , kde sa dajú kúpit strieborné reťaze v tejto dĺžke ? (80cm cca a viac)
Môj prívesok je dostatočne veľký ;) a zháňam nejakú tu reťaz..nechcem žiadne postriebrené veci a pod.
Eshopov som našiel mnoho no všade iba od 45 cm do 55 cm :/
Obrázok užívateľa
Shug3
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.09.2010

02 Jún 2011, 16:59

Skus Tohle:

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
dtxo
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1869
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.12.2010
Bydlisko:
Internet

03 Jún 2011, 21:38

to aj tak neni pravé striebro.. no čo už :/
u nás ,
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
, som našiel fajn retiazky od 20 €- 40 €... samozrejme materiál - platina , sú iba postriebrené...
naozajstné striebro sa pohybuje od 80 - 450 € podľa produktu..

Ak by som však zobral tú jednu z platín alebo všeobecne kovov
napr. túto
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
postriebrenie po určitej dobe zmizne a ostane mi iba železo či ? :)
V tomto sa nevyznám , prosím o radu ak má niekto skúsenosti s týmto..
Či udrží sa postriebrenie aj na ďalej, alebo po chvíli mi začne schádzať a začne sa mi tvoriť oranžovo - červené železo ? ;)
Naposledy upravil Sw33t dňa 20 Aug 2013, 14:32, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do CODE
Obrázok užívateľa
Shug3
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.09.2010

19 Aug 2013, 23:34

Oživím trošku tému aj keď to asi bude k ničomu už chalanovi čo sa tu pýtal, ale možno to pomôže niekomu inému.

Áno , čo sa týka tej platiny ostane ti červenkavé želiezko po čase so zápachom železa.. Nebude ti to ani voňať po nosom. Stalo sa mi to takisto, ale bolo to v podstate mojou vinou že sa mi to stalo tak rýchlo (do 2 mesiacov denným nosením) . Bolo leto, človek sa vtedy potí dvojnásobne a tieto kovy ľahko zachádzajú touto našou kyselinou :D a ešte k tomu keď sa jedná o postriebrenie tak to rýchlo zíde dole. Takisto proces znehodnotenia urýchliš používaním voňaviek a inej chémie. Človek nahodí reťaz a potom sa navoňavkuje a to je tá chyba.
Takže ak chceš aby ti vydržala, v lete ju moc nenos, keď tak minimálne nepoužívaj voňavku na krku práve vtedy, keď ju nosíš. Ja to tam robím a už ju mám pol roka a stále je taká ako má byť. I keď mi niekedy chýba na tom krku no..
Obrázok užívateľa
Meny
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
25
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010


Späť na Pomoc



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]

cron