Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Strong

Všetky vaše diela sem

24 Okt 2011, 13:58

Kresliť a toyovať som začal asi pred tromi rokmi. Pred rokom som bol stále na úrovni šimpanza a poradili mi, aby som sa na internete ukázal tak po roku.
Včerajšia rýchla práca
Obrázok
Dnes začané:
Obrázok

Povedzte mi, či je to dobré, či je to na ****, čo mám zlepšiť, čo nerobiť, atď. Za všetky komenty ďakujem.

//Potom sem budem postupne pridávať ďalšie vecičky.
Obrázok užívateľa
Riziko
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.10.2010

24 Okt 2011, 14:36

Pozri si názov témy... STRONG
Obrázok užívateľa
Riziko
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.10.2010

31 Okt 2011, 10:10

Sko je tam najlepšie. Treba meniť tvar tento ty asi nepojde. Skus iný štíl.
Obrázok užívateľa
Veterans
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.01.2010
Bydlisko:
Prievidza

31 Okt 2011, 20:19

No ja som to najprv lúštil, ale asi jediný čo začína spôsobom ceruzka(pero) a papier...nič viac ti netreba, tak skečuj a skečuj. :wink:
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

01 Nov 2011, 00:22

Tak to sa ospravedlňujem, nvšimol som si ten komentár k tomu...moj názor: ten komentár je čistý ojeb, skečuje asi tak 3 mesáce a nie roky :-) takže ešte raz, dobre začínaš :D :D
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

01 Nov 2011, 06:54

Prečo píšeš, že je to ojeb, keď ma nepoznáš? Naozaj som začal pred tromi rokmi aj keď to bolo to najúbohejšie, čo si vieš predstaviť. Mal som niekoľkomesačné prestávky. Keby niekto prišiel ku mne domov a uvidel dve plné kartónové krabice takýchto (síce o dosť viac úbohých) skečov, tak by nepovedal, že sú to 3 mesiace. Keby som mohol, tak to odfotím, ale moje majetkové rozhranie nie je aktualizované na verziu s foťákom (skenovať také sračky by sa mi nechcelo). Ale vážim si všetky vaše komentáre.

PS - skečujem iba perom. Ceruzku nemám rád, lebo potom si viem opraviť chyby. Ale ja chyby najradšej opravujem tak, že to vidím na predchádzajúcej práci a tak je vidieť aj postupné zlepšovanie.
Obrázok užívateľa
Riziko
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.10.2010

01 Nov 2011, 12:08

Tak sory, ale nehovor tomu skečovanie, keď si mal mesačné prestávky :wink: a ceruza je lepšie podla mňa, pero sa ti aj tak rýchlejšie minie, no to s tými chybami si fakt dobre napísal...a kde je napísané že to musíš gumovať :-)
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]