Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



studio kto sa vyzná ?

Neviete si s niečím poradiť?

17 Júl 2015, 13:34

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


pozrite či by to bolo ok na domace nahravanie rapu .....teraz mam USB auna mic kkcina cele zle chcem niečo take je to dobre ?
Obrázok užívateľa
khamil
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
22
Poďakovania:
1
Registrovaný:
09.02.2011
Bydlisko:
Mexico

23 Júl 2015, 15:06

nevyznam sa a neviem co presne chces, aku kvalitu...ale aby si nekupoval predrazene blbosti :D s takymi vecami by som isiel za niekym, kto sa fakt vyzna v kvalite zvuku, skus niekoho oslovit na fb, urcite ti pomozu...ja som takto neraz dostal radu :) ale mozno sa najde aj tu niekto, len nie kazdemu by som zas veril :D
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

28 Júl 2015, 11:45

Nekupoval by som to takto v celku myslím že ked si to kúpiš samostatne dokážeš si vyskladať sám presne to čo budeš potrebovať a kvalitnejšie a možno aj za lepší peniaz... určite pokukaj tie veci samotne a hlavne si o tom prečítať čo na čo slúži a hlavne čo od toho ty očakávaš...
Obrázok užívateľa
SkaZOO
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
2828
Poďakovania:
41
Registrovaný:
03.11.2010
Bydlisko:
Praha

26 Aug 2015, 23:00

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Zdravím, chcem sa opýtať na tento mikrofón či je vhodný na domáce nahrávanie :-)
Predom dík za odpoveď.
Obrázok užívateľa
Tragéd
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
119
Poďakovania:
3
Registrovaný:
15.11.2014
Bydlisko:
Bardejov

27 Aug 2015, 16:39

mikrofon ujde niesom použivatel neviem posudit kvalitu zvuku a zaberi ale za tu cenu a kvalitu sa ani zdialky nevirovny študiovej kvalite, výhodou toho mikrofonu je, že ti netreba žiadnu redukciu kedže usb napojenie ma každy PC/NTB ale predca ked chceš mat kvalitnejši zvuk sa nespoliehaj na svoju zvukovu kartu čo maš v PC a v ntbku už vôbec ten zvuk za to nestoji ak ccheš pozri nejake zvukove karty dam ti odkaz dole ale to zas neje lacna zaležitost stoji to okolo 80-300eček a stale sa to nevyrovna študiovej kvalite a zasa budeš k tomu potrebovat nove kable aby ti to fungovalo ako malo no vystavat si vlastne domace študio neni lacne a stale len do toho davaš peniaze no a neni to take ake by to malo byt kupit si len mikrofon ti nestači


Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Naposledy upravil PejMej dňa 27 Aug 2015, 17:46, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do code!
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči


Späť na Pomoc



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron