Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



??? Štýl alebo Gíč ???

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

27 Jan 2008, 12:10

RAp ako taký, sa v poslednych rokoch totalne zmenil :cry: . Asi 60 az 65 % rapperov sa zaraduje do "sekcie" "IMIDZOVY KARKOVIA"! Neni pre nich prioritou menita a hlavne zlepsovat vyvoj rapu, ale obliekaju sa, pocuvaju a dokonca ho aj tvoria iba preto, aby sa pomachrovali pred svojimi rovesnikmy, zenskimy(prepacte za hanlive pomenovanie :hh: ) alebo len tak aby ich vsetci videli v tych "lepsich" ociach. :cry: A preve preto by sa to malo zmenit :cry: . Ja tento styl neberem ako gic, je to moje "poslanie" tvorit lepsi svet pomocou tochto stylu, snazim sa zmenit vnymanie hip-hopu ako takeho. A prave preto prosim, dajte sem svoje nazory, a hlavne prosim admina, aby mi tuto temu nezrusil, risko prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim :cry: inak v skole bude :agrs: !!! :hh: . papa :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
CLR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
22
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.01.2008

27 Jan 2008, 14:13

tak otom sprav rapovy album.. vytvor vlastny styl a produkuj vlastny nazor.. je zbytocne o tom hovorit nic z tym nespravit..
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

27 Jan 2008, 15:20

to je tak... ked nejaky raper zacina, patri do undergroundu, tak je celkom v poho... akonahle sa stane komercny (vid fiftyho) ide to dole vodou... dole vodopadom presnejsie pomenovane :wink:
Obrázok užívateľa
2Pacaveli
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
58
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Death Row Records

27 Jan 2008, 15:32

tak naco bude raper vymyslat novy a novy styl ked uz ma vela cashov potom moze spravit rozne sracky a ludia si ho aj tak kupia a niekedy nie kvoli muzike ale kvoli menu
Obrázok užívateľa
tomo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

27 Jan 2008, 17:01

tomo píše:...a ludia si ho aj tak kupia a niekedy nie kvoli muzike ale kvoli menu

Ved prave o to ide. Rap nema bit o tom, ze urobis p*covinu a ludia ta miluju zato ze mas meno. ide o texty ku*va a mna to jebe, lebo teraz sa uz secko jebe . Tak ti ktory repuju a su novacikovia, ale aj stary corgoni by to mali zmenit!!! Aspon podla mna. :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
CLR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
22
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.01.2008

27 Jan 2008, 18:09

heh :hh: mno na začiatok by som scela len podotknúť že gýč pokiaľ viem sa píše s ypsilonom (sry, ale nedalo mi to...) :roll: hh...mno a ďalej, máš pravdu pre väčšinu ľudí je hh len niečím čím sa môžu stať (nazvime to že..) cool... ja ani neviem ako som na tom ja... z časti hh žijem, ale zase nie celá, takže v podstate asi aj mňa zaradíte do tej imageovej zberby čo sa na hh hrá... neviem...toto je dosť diskutabilná téma si myslím :!: :blink:
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

31 Jan 2008, 19:15

uvazujem teraz ze co je viac gycove... tato diskusia, nazory v nej uvedene ci cely styl???
az pridem na poznatok o tom co je viac pravda urcite vam to nepoviem.... naco by aj...
nieze by som nechcel ale zrejme tomu este nik nechape....
peace
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

22 Feb 2008, 10:10

PRECO???????? PRECO???????????? :-( :-( :-( PRECO Mi sem uz nepisete svoje nazory :-( :-( :-(
A ja som dufal :-( :-( :-( :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
CLR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
22
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.01.2008

22 Feb 2008, 18:42

No podla man vela ludi pocuva rap lebo to pocuvaju ostatni a pomaly sa hip-hop stava znamym... Vela ludi to pocuva hlavne preto aby bol cool (niekto to tu uz spomenul.. ) To sa mi velmi nepaci... Ale super ze si vymyslel taku temu.. fakt super...
Obrázok užívateľa
DJ Maroš
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
102
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.02.2008

23 Feb 2008, 04:27

Ach jo gýčovich poslucháčov je dosť ale tieto tvory sa skôr či neskôr preorientujú na niečo iné. Takže ich neriešim :-) O par rokov Boom opadne a ostanú len skalný ...môj názor :-)
Obrázok užívateľa
Eross
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.02.2008

23 Feb 2008, 09:45

desintegrate all the fools! :fight: suhlasim z nazorom : treba zlikvidovat zarodok problemu :yinyang:
Obrázok užívateľa
aNiAbOlicKs
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
47
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2008
Bydlisko:
Mordor


Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron