Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Súčasný systém .. čítajte

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

16 Máj 2013, 19:05

ak sú tu ľudia ktorým hovoria niečo slová new world order, illuminati, rotschild, rockefeller a iné chcem s vami diskutovať o súčasnom systéme vo svete. o všetkých ktorý v pozadí kontrolujú svet pomocou peňazí, zlata, striebra čipov a podobne. mohli by sme vytvoriť organizáciu ktorá by proti tomuto systému bojovala alebo ho narúšala (alebo sa k nejakej pripojiť) chcem získať nové informácie :D tak rozpíšte sa :D
Obrázok užívateľa
HipHopCrew
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.04.2013

16 Máj 2013, 19:40

tak podla mna su tu ludia, ktori sa zaujimaju o tuto temu, aj ja sa o nu zaujimam, myslim si vsak, ze ak maju nastat nejake zmeny musime najprv robit zmeny v nasej krajine, ano treba riesit aj tieto veci co si vypisal, treba ludi na to upozornovat, ale treba zmenit veci v nasej krajine ako prve
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

16 Máj 2013, 20:12

Presne ako vraví Energy.. treba sa v prvom rade sústrediť na to, čo sa deje tu u nás na Slovensku.. To, že máme jednostrannú vládu a vládne nám bolševik, je podľa mňa oveľa závažnejšie ako nejaké čipy a illumináti, ktorí nás akože kontrolujú..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

16 Máj 2013, 20:31

je pravda, ze sa treba dost sustredit na to co sa deje u nas a konecne sa pokusit o nejaku zmenu v tomto state, (gorila a podobne kauzy to len utvrdzuju, ze je nutne nieco zmenit) aj ked myslim, ze to je pri takom mnozstve "inteligentnych" ludi asi dost tazke :-? ale v podstate ked si vezmeme odkial sa to sem vsetko tlaci a kto to podporuje, tak sa dostavame k tomu co spominal Rebel .. pyramida
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

17 Máj 2013, 11:44

ako svet nikdy nebude idealny a aj zmena nakoniec nemusi byt pozitivna, ale od toho su ludia na svete, aby sa len tak neuspokojili, ale aby sa snazili nieco zmenit. ....
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

17 Máj 2013, 17:29

ono treba zmeniť najskôr seba samého ako druhých, ja mám 13 rokov a snažím sa ako to len ide .. vygooglite si Tibor Eliot Rostas, je to slovák ktorý má kritické zmýšlanie a nahral to na CD a to je jeden z mnoha ale o tom netreba len hovoriť .. treba začať konať !!! :!: :joint:
Obrázok užívateľa
HipHopCrew
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.04.2013

17 Máj 2013, 21:58

jj od Rostasa mam knihu Mlcanie :P , ale som rad, ze su ludia co su aktivni
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

18 Máj 2013, 08:43

presne mlčanie som mal na mysli ono to je aj na CD a je to poučné len niektorí si to nechcú pripustiť že niečo takéto môže existovať a to je smutné :-( :!: :yinyang:
Obrázok užívateľa
HipHopCrew
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.04.2013

18 Máj 2013, 16:33

je vobec dobre, ze su ludia, ktori si to vsimnu a tak, pocuvam aj slobodny vysielac, niektore relacie su tam zaujimave jj je aj CD ale cd je asi viacmenej prerozpravana kniha, cize v podstate to je jedno ci to alebo to
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

18 Máj 2013, 19:29

ono to je prerozprávaná kniha ale ide o OBSAH .. treba tým obsahom "nakaziť" ľudí ale nehnať to do extrémov ..
Obrázok užívateľa
HipHopCrew
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.04.2013

25 Máj 2013, 15:48

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Moc do rúk ľudu

- vytvoril­ som túto skupinu na FB, kto má chuť, pridajte­ sa a zdieľajte­ stránku :afro:
Naposledy upravil Energy-ESaZ dňa 25 Máj 2013, 16:00, celkovo upravené 1
Dôvod: link do code
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

27 Máj 2013, 18:32

ja osobne som tú stránku lajkol a budem sledovať jej činnosť :D
Obrázok užívateľa
HipHopCrew
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.04.2013

28 Máj 2013, 20:35

ok tak vitaj :D, budem na nej aktivny, teraz budem cestovat na slovensko tak chvilku bude iba pauza
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

28 Máj 2013, 20:56

napodobne som sa pridal :D ,tak očakávam, že sa dozviem niečo ďalšie a nejaké ďalšie info k tejto téme :wink:
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

29 Máj 2013, 06:30

tak zo zaciatku tam budem pridavat spravy a pod, uvidime ci nas pocet bude narastat ak ano ktovie niekedy sa mozno budu moct stretavat skupinky ludi s podobnym zmyslanim :-P , no uvidime cas ukaze co a jak :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

29 Máj 2013, 08:45

hej hej,to mas pravdu,. tak drzim palce nech sa skupina cim dalej rozrasta, lebo ludia sa potrebuju dozvediet pravdu
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

29 Máj 2013, 10:09

Neviem, či s tým budeš mať veľký úspech, keďže takýchto stránok je na FB kvantum.. každopádne držím palce :)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

31 Máj 2013, 13:53

pejmej toto som akurát chcel napísať, že takýchto stránok asi bude viac, vďaka, ak to aj nebude mať úspech nevadí, je viacero vecí, o ktoré sa zaujímam v tomto smere
v BA zajtra má byť protest pred Stv, kto chce nech dohľadá bližšie info, vystúpia tam zaujímaví ľudia, príďte a podporte správnu vec :-P
ako nech nikto nečaká, že jedným protestom zmení svet, ide o to, aby sa ľudia prebudili, naučili sa používať vlastnú hlavu a byť aktívni v tomto smere celý život
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

01 Jún 2013, 18:52

je pekné že je protest v bratislave :D lenže ja to mám 250 km ďaleko ... ale to nevadí :D ja som ako tak uvedomelý v týchto veciach :D treba nech to ludia pochopia a nesprávajú sa jak ovce .... Nekonzumuj ... produkuj :D
Obrázok užívateľa
HipHopCrew
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.04.2013

01 Jún 2013, 21:27

Je pekné hovoriť takto v metaforách.. nekonzumuj, produkuj.. čo nemám konzumovať? žijem v spoločnosti, ktorá ma núti konzumovať či chcem, či nechcem.. keď budeš starší, budeš to vidieť v reálnejšom svetle.. na druhej strane, je super že sa snažíš kriticky myslieť a nebrať automaticky všetko čo ti servírujú ako pravdu.. :)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], DavidHolenka, Google [Bot], Seznam [Bot]