Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Suveréno (2h+)

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

16 Nov 2011, 21:56

aky mate nazor na tohto človeka ??? na jeho tvorbe skoro nenachádzam chyby ... manik je to
Obrázok užívateľa
kolop123
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.03.2010

23 Mar 2014, 13:50

Suveréno my ešte s čias 2h+ prišiel ako priemerný raper ale celkom dobre sa počúvala jeho vtedajšia tvorba a niečo som si aj išiel.No potom čo začala ta jeho takzvaná duchovná premena a vydal sa na sólo dráhu jed podľa mňa rok čo rok horší proste to čo teraz roby sa my absolútne nepáči ba priam ma to irituje.Prídemy že si myslí že zožral celú múdrosť sveta a nadraďuje svoj intelekt nad ostatných.Podľa mňa to s tou svojou uvedomelosťou a duchovenstvom preháňa.Zaujmavá je aj jeho každoročná premena od klasického rapera cez uleteného kolotočára a rebela až po uvedomelého rapera a duchovného vodcu.(nech si každý na to spravy svoj názor).Ale zase na druhu stranu uznávam že ta jeho terajšia uvedomelá tvorba môže mnohých ľudí inšpirovať a povzbudzovať ale mňa nie ja mu proste neverím.

Najlepší sólo album:

Zlatá Cesta (Mixtape)

Najlepšie skladby:

Palcuj riť
Rebel (feat. Majk Spirit)
Som voľný
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013


Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, balkuza, Bing [Bot], erikson97, Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]