Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Svet podla teba

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

11 Mar 2012, 21:46

Zdravím ta :)..tak je vidno ze este len zacinas pisat, lebo jeden riadok je dlhy, druhy kratsi, a neviem ci by sa to hodilo do nejakeho beatu...a rymy sa mne zdali take nezaujmave, ako rymovalo sa to ale nic nove, iba dalsi "motivacny text" ake v poslednej dobe stretavam dost casto..tento ma bohuzial neoslovil :/...ale samozrejme drzim palce pri dalsom pisani, snaz sa byt vzdy co najoriginalnejsi :) cau
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

12 Mar 2012, 08:55

Tak presne tak, ako spomínal kamarát.. :) Proste, nevadí, že sa ti to teraz nevydarilo, ale hlavne príjmi to, čo ti napíšeme, a ako sa vyjadríme.. :) Takže, teraz ma to nezaujalo, ale možno, keď sa budeš tomu venovať viacej, budeš lepšie rozvíjať vety, rovnaké riadky a samozrejmé Rýmy... :) tak potom to bude možno lepšie..hlavne je, že píš to, čo vieš a na aké témy vieš.. :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

12 Mar 2012, 21:21

ako nato že začinaš to je dobre :P mne sa to páči :D
Obrázok užívateľa
cicva
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
421
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2011
Bydlisko:
HUMENNE

12 Mar 2012, 22:28

tak ma to nejaku myšlienku každopadne :D len tie rymy su take obyčajne a tie rôzne dlžky riadkov treba este na tom popracovat :D nech sa ti dari :wink:
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dos Chainz, Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]