Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



tak ako sa snazim to rozbehnut.....

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

16 Aug 2008, 20:59

cawte... takze repu som prepadol postupne .. najprv som zacal s graffitimi a postupne som sa tak ... zacal venovat repu .. rad pisem.. a mam voci repu na slovensku .. vlastny nazor.. no ale .. preco som zalozil tuto temu je to ze .. mam texty ale memam ...podmazy ... ak tu je niekto kto podmazy tvory a ma zaujem o spolupracu... nech sa ozve dohodneme sa ... na fore som kratko tak .. budem prispievat viac a viac... este som zabudol povedat ze graffitom sa venujem asi 1 aktivne....ICQ : 351604168
Obrázok užívateľa
GmosT
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.08.2008

16 Aug 2008, 21:07

Čiže ťa tu vítam a čakám na tvoje príspevky :wink: Síce si to hneď napísal do zlej sekcie, mno nejaký moderátor to už presunie :P ako si myslel ze "graffitom sa venujem asi 1 aktivne"?? :yinyang:
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

16 Aug 2008, 21:11

tak to je tak no.. zacal som ako 5 rocny zasran s pastelkou .. na stavbe .. a postupne to rastlo .. a posledny rok us to ide aj s canom fixou .. legaly a tak.. dovtedy len na papiery.. a .. sem tam niekde za skolou...
Naposledy upravil Stoky111 dňa 16 Aug 2008, 22:14, celkovo upravené 1
Dôvod: Presunute z Hladam
Obrázok užívateľa
GmosT
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.08.2008


Späť na Predstavte sa



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]