Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Tech. trable

Neviete si s niečím poradiť?

26 Júl 2012, 16:43

Ayo, mám problém s Macbook-om zdvojuje mi pri písaní (občas) písmená "a,s" chcem sa preto opýtať či to nemôže byť zapríčinené macrovaním teda uživateľským nastavením, nechcem to dať hneď do predajne (opraviť,konzultovať) totiž spolužiak tam dal slúchadlá BeatsByDre a musel podpísať hlúposť o riziku, nakoniec som ich posunul bratovi ktorý sa venuje technike, no teraz tu nieje a ja som pekne povedané vpíči . . . mohol by sem napísať niekto schopný či to nieje vážne, stalo sa mi to raz na applekeyboard a počase sa poškodila úplne . . .

Ďalšia vec, je jedno či pri X-boxe používate aj nekvalitné gamepad´s ? u homeboya zo školy sme dojebali jeden kvalitný, povedal som že to zariadím (keďže to bola moja vina) . . . nech sem niekto schopný napíše

thanx.

PS. nikdy si neberte Macbook na chatu, párty hlavne na víkend ))
a keď sa kúpete tak nezabúdajte že aj pri Millerovaní máte Iphone vo vrecku :(
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

26 Júl 2012, 19:14

zrejme mas pokazenu mechaniku tych tlacitiek.ak to myslis tak,ze namiesto A napise AS a naopak,potom kontakt spoji aj tlacitko hned vedla(konkretne a,s).toto ti vyriesi servis.ak to myslis tak,ze ti napise 2*A alebo 2*S tak je to tiez mechanicka chyba.spruzina ti nevracia tlacitko hned.vtedy tam bude nejaka tvrda smet,mozno pomoze prefuknut to stlacenym vzduchom. sluchadlami to urcite nie je,kedze tie sa zapajaju do zvukovej karty,a nemaju taky silny odber aby nieco odpalili.
co sa tyka gamepadov, menej kvalitne sa skor pokazia(tlacitka sa prestanu vracat,analog nereaguje).ale mozes vychytat aj celkom odolny produkt za menej.hlavne sa pozri ako kvalitne je prevedena konstrukcia gamepadu.ak vyzera nejak krehko,tak dlho nevydrzi.btw cena nie je kvalita

PS: nikdy si nekupujte apple,je to ojeb na ludi :D
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

30 Júl 2012, 17:47

Ty úžerníííííík aspoň že niekto sa ozval, už som myslel že budem musieť kontaktovať DoubleJ . . . samozrejme dík za radu


LOCK
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011


Späť na Pomoc



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]