Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



text rapovej pesničky

Vaše nahrávky

20 Okt 2011, 10:50

čaute! môj najlepší kamarát je rapperom, a už dosť dávno mu píšem texty pesničiek. ked som uvidel to video: , hned som vedel, že si to chcem vyskúšať. neviem, ako to dopadne, či by som dokázal písať tak rýchlo s dvoma prstami, ako tá baba, lebo doteraz som písal texty len do počítača, ale určite si to skúsim. možno akciu organizujeme aj my v kaviarni, ako vo filme, ešte sme sa nerozhodli. :afro:
Naposledy upravil dr.dre dňa 20 Okt 2011, 11:28, celkovo upravené 2
Dôvod: odkazy do [youtube],téma presunutá
Obrázok užívateľa
kocurvcizme
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.10.2011

20 Okt 2011, 11:46

Prepac ale tvoj kamarat je raperom a ty mu pises texty? To kde sme :lol:
Obrázok užívateľa
JohnnyMnemonik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
193
Poďakovania:
1
Registrovaný:
19.03.2009

20 Okt 2011, 12:05

JohnnyMnemonik píše:Prepac ale tvoj kamarat je raperom a ty mu pises texty? To kde sme :lol:


a ty sis myslel ze vsichni raperi si pisou texty samy? :) To je hodne naivni predstava. Delaj to i ty znamejsi :) ze si nechaj pomoci s par radkama ;)
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

20 Okt 2011, 12:12

ale napr pre mna je dolezite to resp ja by som taky nebol ze ini by mi "vnucovali" myslienky a tak, podla mna raper textami sa prezentuje a je blbost resp neprirodzene , ak mu to robi niekto cudzi
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

20 Okt 2011, 13:07

:D a ja som sa cudoval tomu ked jeden chalan len pisal texty, a on mu to repuje druhy...to ja by som si nevedel predstavit nahrat nieco take, mal by som z toho zly pocit
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

20 Okt 2011, 13:30

žijeme v modernom svete, je úplne normálne, že si jeden raper nepíše vlastné texty. V dnešnom svete sa nestane slávnym ten, kto má talent a je šikovný, ale ten, čo trochu niečo vie a má bohatých, alebo známych priateľov. Nič v zlom na tvojho kamoša rapera! Tiež si proste myslím, že je to úplne normálne.
A je to zaujímavý nápad, to s tým telefónom. dalo by sa to kombinovať v nejakej relácii, že v domácom pohodlí píšeme v sms-kách ľuďom v Superstar :crazy:
Obrázok užívateľa
Matoni
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.10.2011

20 Okt 2011, 13:43

Práve preto nemám rád popových spevákov, ale aj všeobecne normálnych spevákov. Poznám mnohích čo sú vlastnými textármi resp. počúvam aj tí čo majú texty od známych textárov ako Kamil Peteraj, Boris Filan a podobne, ale ak niekto spieva/ rapuje text niekoho iného, tak sa s ním nemôže tak stotožniť a nemôže doňho dať toľko citu, precítiť ho a spraviť ten track aj podaním zaujimavejší. A hlavne rap je o tom aby si mc´s písali vlastné texty podľa mňa! Ja to neuznávam...
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

20 Okt 2011, 14:06

Musime si asi uvedomit ze zijeme v dobe kdy je celkove muzika vic byznys nez zabava. Ja bych nikdy nerapoval cizi text ale rozhodne mi nikdy nedelalo problem napsat nekomu jinymu kdyz o to stal a libilo se mu to jakou mel ten text myslenku.

Kdyz se juknu na vice clenny skupiny rapovy tak tam opravdu napise jeden clovek dlouhej text a rozdeli se to mezi ostatni. Proste to tak funguje a je jedno jestli jde o pop, hip - hop , rock a vsechno ostatni. Textarinou se da dost slusne vydelavat ;)
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

20 Okt 2011, 15:34

Stvoritel píše:a ty sis myslel ze vsichni raperi si pisou texty samy? :) To je hodne naivni predstava. Delaj to i ty znamejsi :) ze si nechaj pomoci s par radkama ;)


Prosim ta mladenec uz pocuvam rap nejaky ten rok a viem ako to chodi...ja to len odsudzujem a vzdy to aj odsudzovat budem, ako sry ale raper co si nepise svoje texty nie je pre mna raperom je pre mna panakom, rap je o prezentovani svojich nazorov, myslenia a postojov inak je to sracka ktoru ovecky volaju pop.
Obrázok užívateľa
JohnnyMnemonik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
193
Poďakovania:
1
Registrovaný:
19.03.2009

20 Okt 2011, 16:48

Presne Mnemo má pravdu rapper ktorý nepíše texty nie je rapper ale pózer a ako toto video súvisí s touto sekciou ?
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

20 Okt 2011, 17:31

JohnnyMnemonik píše:
Prosim ta mladenec uz pocuvam rap nejaky ten rok a viem ako to chodi...ja to len odsudzujem a vzdy to aj odsudzovat budem, ako sry ale raper co si nepise svoje texty nie je pre mna raperom je pre mna panakom, rap je o prezentovani svojich nazorov, myslenia a postojov inak je to sracka ktoru ovecky volaju pop.



nemusis me prosit... Ja sem nikdy nerekl ze s tim souhlasim ale kdo do toho vidi tak proste vi ze je spousta lidi si nepise texty sama....Oni si pisou texty to jo ale na drtivy vetsine desek se najde aspon jedna skladba na ktery ma podil i treti strana.

Jak sem rekl za me by nikdo nenapsal nikdy text tim sem si jistej. Ale textarina je profese jako kazda jina. Koukam na to spis z textarskyho hlediska nez z raperskyho. Kdyz na to ma zaludek prezentovat neco jinyho a stoji mu to za ty prachy co do toho da tak je to jeho vec. At si kazdej dela muziku jak chce
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

20 Okt 2011, 17:40

Rozumieme sa :) ved ty to vysvetlujes z tej strany biznisu a ja zo strany cloveka emsiho. Ale myslim ze na tejto urovni internetovych raperov by to tu nemalo asi co hladat nie?
Obrázok užívateľa
JohnnyMnemonik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
193
Poďakovania:
1
Registrovaný:
19.03.2009

27 Okt 2011, 12:58

no každý má iný vkus... ale samozrejme, keby som bol raperom, nepoužíval som iný text...no a čo poviete na mobil? pozeral som poriadne a je faaajn :P
Obrázok užívateľa
musiqer
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2011


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron