Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Titanic - Na odstrel (2015)

Vaše nahrávky

09 Feb 2015, 16:25

Napíšte názor díky !

Obrázok užívateľa
Ttitanic
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
38
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.10.2012

09 Feb 2015, 19:55

podla mojich informácií (nevim teda na 100% či správných) seš záhorák tak na kterého boha dáváš po slovensky? jako ano..každého vjec samozrejme len nechápem proč
Obrázok užívateľa
REplay
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
83
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.06.2010
Bydlisko:
Staré Sídlisko, Senica

09 Feb 2015, 20:31

Som Záhorák a som Slovák.. Je velké mínus dávat po Záhorácky na kolko jediný kterých poznám že sa vyšplhali hore sú SEdláci.Je to také divné rapovat v nárečí,šak si zeber že by nekdo rapoval na východe po výhodnarsky,asi aj nekdo rapuje no ja sem o nich v živote nečul a tak isto to je aj ze záhoračtinu.. Jednoducho ked si to zhrnem nechcem zasytít rapem len skupinu ludí na Záhorí a okolí + ťažší prerazit ze záhoračtinu muj názor..
Obrázok užívateľa
Ttitanic
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
38
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.10.2012

11 Feb 2015, 16:50

Podla mna takato slovencina jak pouzivas je TOP, Zahoraci davaju po zahoracky (su TOP), ostatni po slovensky, ale takato kombinacia je urcite zaujimava...som z vychodu a nepoznam nikoho kto dava po vychodňarsky...max. 1 veta v tracku, ale to je umysel...
co sa tyka Sedlakov, tak si myslim, ze aj tak to sedi len tomu, kto sa rozumie...ale novodoba PIRAT ci DRAMATIKZ army ich odsudia hned na zaciatku a picovali by po nich...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, balkuza, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], wirer