Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Tony - Cesta osudu

Vaše nahrávky

31 Okt 2015, 18:37

Naposledy upravil Sw33t dňa 01 Nov 2015, 16:15, celkovo upravené 2
Dôvod: upravený YT link + zmenený názov
Obrázok užívateľa
VK RAP
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2015

04 Nov 2015, 19:15

Naucil si sa uz citat??? Dostal si varovanie a potom ban...a aj tak sa nepoucis...

co sa tyka rapu...konecne prestan robit tie videa v mobile...kazi to uz bez tak dost skazeny dojem...a tie efekty...take na rok 95, ak to je umyselne, cenim za old school (necenim, ale chapes)

zacal si to davat totalne na pitchu, uplne si odisiel od rytmu...ale po case je to lepsie, ale tie youtube beaty typu SUPER EMOTIONAL SAD CRYING HIP HOP RAP 2017 STYLE TYPE BEAT...ok, kazdy ma ine gusto...

vacsinou davas velmi mrtvo...toto casom pride

a nauc sa citat pravidla prosim...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

05 Nov 2015, 16:55

Ok prijmem kritiku a jeto natocene na videocamere takcitak dakujem.
Obrázok užívateľa
VK RAP
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2015

06 Nov 2015, 09:30

nechápem stále načo ludia vydávajú skladby s podpriemernou kvalitou zvuku ... aj pri mojich prvých nahrávkach to neznelo tak plechovo no to už jebať
klip ked nie je spravený aspoň amatersky by som von ani nedával ludia čo to chcú robiť by si mali potrpieť na kvalitu aspoň základnú toto je skor výsmech vraví sa snaha sa cení ale toto neni snaha aj ked nejsu love napríklad vždy sa to dá spraviť minimálne viac za tým sedieť a premyslieť
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
254
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2010

06 Nov 2015, 18:07

pain95 píše:nechápem stále načo ludia vydávajú skladby s podpriemernou kvalitou zvuku ... aj pri mojich prvých nahrávkach to neznelo tak plechovo no to už jebať
klip ked nie je spravený aspoň amatersky by som von ani nedával ludia čo to chcú robiť by si mali potrpieť na kvalitu aspoň základnú toto je skor výsmech vraví sa snaha sa cení ale toto neni snaha aj ked nejsu love napríklad vždy sa to dá spraviť minimálne viac za tým sedieť a premyslieť

Okej:-)

Odoslané z HUAWEI Y550-L01 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
VK RAP
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2015

06 Nov 2015, 18:07

VK RAP píše:Ok prijmem kritiku a jeto natocene na videocamere takcitak dakujem.



Odoslané z HUAWEI Y550-L01 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
VK RAP
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2015

07 Nov 2015, 09:51

PREČO žebráci točia klipy detskou kamerou
PREČO chcú byt rýchlo hore, nemajú nič za sebou
Stary dobry rytmus ktory to všetko už vedel čo sa tu bude diat dobredu.. :)((
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

07 Nov 2015, 16:07

Tak za prve niesom zobrak:-) a neurazaj lebo ta nahlasim ok jedno sa nauc zobranie nema nic spolocne rapom mozno ze tvojom svete hej pcvj zobres sidostudia len aby si mal ak hej drzim palce nech sa ti dary a pretvoje info nechcem ist hore chcem bit tam kdesom chcem bit ta nula co aj som a robim to prr svoj konicek mato proste bavy a kamera ci je detcka ci nie urcite neni az tak detinska ako ty ty si ries moj rap pis onom co chces aleto zesom zobrak tosi nedovoluj ja niesom ty!!!
Obrázok užívateľa
VK RAP
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2015

07 Nov 2015, 16:23

za druhe nikto ta tak nenazval to je len tvoj prijeb.. dojem že nemaš napočuvanu skscenu ale ide o princip
a za prve tym som ti chcel naznačit to čo ti tu hovori každy len treba si otvorit oči a začat vnimat braško nemam vela času a nechce sa mi pisat ale niečo malo ti tu napišem a budem sa opakovat. vraviš že ta to bavi tak je OK lebo tam to všetko začina no u teba to aj konči že chces byt ta ista nula jaka si ?? neviem kto ale spominalo sa tu že niečo krat nula sa rovna stale nula čize sa zhodnot sam a pozri sa na svoju tvorbu resp svoju chybu čo si počal - videoklip hodnota nulova text rap prednes kvalita = Nula nechcem na teba nakladat aby som nebol moc zly a potom to bude zas ma mamky takže ocenim aspon snahu,,, :) problem je v tom pokial to nevieš robit tak to nerob a nehraj pozy, v klipe to vyzera moc drsnee až sa bojim ciže nauč sa to robit spravne alebo to jeb..
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

07 Nov 2015, 19:36

Aaach kamo nazval sima tak ale toje jedno....a nemusi to bit dobre suuu aj horsi aj o 1 000 000 krat lepsi ale ajtak si budem robit co chcem vas nazor hlavne inych mam v p*** a nie nebudem ti nadavat na mamky
Obrázok užívateľa
VK RAP
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2015


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot], norwell, revolutzer, Seznam [Bot]