Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Topanky

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

Pacia sa vam?

Su super
12
60%
Pekne
2
10%
Daju sa
2
10%
Nepacia sa mi
4
20%
 
Celkom hlasov : 20

08 Nov 2008, 16:21

Tak co? Pacia sa vam tieto botiska :D ? Rozmyslam nad ich kupov a neviem sa rozhodnut ci hej alebo ne.
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil muflon dňa 08 Nov 2008, 16:47, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

08 Nov 2008, 16:46

Krute boticky len neverim ze ich zozenies na slovensku :D .
Obrázok užívateľa
underground
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
28
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.10.2008

08 Nov 2008, 16:50

Poslal som ti ss underground napisal som ze odkial to berem ;-)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Prosim po hlasovani aj napiste ze preco lebo potom neviem kto co oznacil.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

08 Nov 2008, 20:07

naaadherne...ak niesu za 10 litrov tak ich urcite kup
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

08 Nov 2008, 21:52

ja som dal da sa ,pretože sa mi páčia takéto veci ,avšak nemaju v mojom šatníku miesto lebo sa neobliekam až tak výstredne ,necítim sa vtom dobre .Na nejakú príležitosť by som si ich určite zobral ,ale to by som musel mať nato aj náladu.Ak si týpek a máš možnosť zobrat za dobrú cenu tak ich kúp,je to len vec názoru na módu ,či sú pekné a či nie ...
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
675
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.01.2008

08 Nov 2008, 22:29

co ja fiem..mne sa basket boty nepacia..asi su to basket ak sa nemylim:D..ak hej tak sry...mne sa nepaci takyto styl vysoky
Obrázok užívateľa
Bigsmokecoo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
71
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.06.2008
Bydlisko:
Želiezovce

08 Nov 2008, 23:36

ak mas moznost tak si ich kup....mne sa takto boty pacia(myslim tym vyssie) a tieto su obzvlast pekne :)
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

09 Nov 2008, 10:08

woooooow!!! kruteeeee suuuuuu :yahoo: hned by som ich bral
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

09 Nov 2008, 12:13

Ok diki moc vsetkym. Rozhodol som sa ze ich kupim teda ked su na ne take pozitivne ohlasy.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

09 Nov 2008, 13:38

krute fest boty...mam podobne len ine farby :)
Obrázok užívateľa
inčučua
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.05.2008

09 Nov 2008, 15:53

a kolko stoja?
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

09 Nov 2008, 16:04

No normalne 200 dolarov. Ja si ich viem zohnat za 1300. Typek ma dvoje. Jedny su pre mna a druhe pre cloveka ktoreho nebudem menovat kedze neviem ci by mu to nevadilo (teda ked ich vezme ale podla toho co mi pisal cez ss zrejme ano).
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

21 Nov 2008, 21:39

No tak nakoniec z tych cervenych old loves nic nie je. Chalanko poplietol adresy a poslal ich inemu :( . Ale ak sa nic nepokazi ta uz mi z ameriky idu tieto
Obrázok
Obrázok
Sice suma uz nie je taka smiesna ako pri tych prvych ale tak co uz :-) . Keby niekoho zaujimalo kolko tak 3500. Stale je to super cena. U nas za tolko nedostat ani air force 1 mid takze...
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

21 Nov 2008, 22:05

Mala otazka? Preco sa pytas na nazor inych? Ak sa ti pacia tak si ich kup..to akoze si ich kupis teraz len kvoli tomu ze ti tu vsetci vyjadria zavist ze ake su perfektne a ze by aj oni take chceli? Alebo si ich nekupis kvoli tomu ze ti napisu ze su otrasne. Maj svoj styl, vybuduj si ho a nepytja sa ostatnych ci si mas kupit tu alebo onu vec. Mne ked sa nieco paci tak nepytam zvolenie od inych...kupim...a to co si myslia ostatni ma nezaujima...pretoze sa vzdy najde niekto kto je proti alebo za take veci....

a teraz priamo k tym botam... genialne boticky...no osobne by som si ich nikdy nekupila. :wink:
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

21 Nov 2008, 22:12

Ja mam svoj styl len som chcel vediet nazor ludu lebo nepotrebujem byt za debila pred ludmi len preto lebo budem mat ine topanky ako vsetci :D .
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

21 Nov 2008, 22:20

mno a? ved o tom to je....byt iny ako ostatni, mat svoj vlastny styl...a hlavne neist s davom :) teda aspon u mna to tak je...ae to akoze neznamena ze si kupujem vyslovene veci ktore by si nikto nekupil lebo su moc extravagantne alebo odlisne..ae proste...ked sa mi nieco paci neriesim co na to povedia ostatni..a co ked budem chodit ako kokot..je to moja vec... sam pre seba nebudes kokot a ostatni ta mozu bozat v rit podla mna...
co myslis ze ako kukaju na mna...nosim siroke gate a mikiny pokolena... len malo ludi nema nic proti takto oblecenym babam... a takmer kazdy na mna cumi a zazera..a ked sa dam s niekym do reci tak sa ma hned pytaju ze ci mi to nie je blbe tak chodit oblecena..ze predsa len mam 20 a uz sa to nehodi :) sice neviem co je na tom ine ci ma clovek 17 alebo 20... je to o tom co chces robit, co chces nosit, v com sa citis lepsie..proste ide o tvoju osobu a nie o niekoho ineho...chapes co tymmyslim dufam..a hlavne sa nehnevaj ved jas om to v zlom nemyslela..ae musela som napist svoj nazor ;)
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

21 Nov 2008, 22:28

JJ chapem co myslis a urcite sa nehnevam na teba ved ani nemam za co :) . Mas pravdu tym co si napisala. Ani ja sa nestaram o to co povedia iny na to co si kupim ale ludi co maju taketo boty moc casto nevidam tak preto som sa pytal ze ci to nie je az moc velky extrem :) .
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

21 Nov 2008, 22:35

pokail tie boty nei su pre teba extremom tak si ich isto ze kup...a ak pre ostatnych tym extremom su maj ich u pici (myslim tych ludi a nie boty)... heh sak ked budes chodit obleceny jak kazdy d ruhy stejne si ta nikto nevsimne....a ak budes vytrcat z davu aj tak ta budu len ohovarat a budu na tebe vidiet len chyby, lebo ti tupci ti budu zavidiet..hehe de len o to...normalny clovek tta necha tak, lebo vie ze kazdy ma svoj styl a kazdy sa citi dobre v niecom inom..iba debil ti bude vycitat ze je to n emoderne, trapne alebo ako si ty povedal extremne... tieto pojmy v tvojom style nemozu existovat...tvoris sam seba..tak to sprav co najlepsie a hlavne jeb pri tom na okolie bo sa budes obliekat jak kazdy jebko ;)
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

21 Nov 2008, 22:39

Pre mna extremne nejsu a preto uz su na ceste ku mne takze tak :D . A diki za nazory a rady :-)
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

22 Nov 2008, 10:24

kedy ich budes mat? potom sa v nich vyfot :) tie topanky su pekne....ja mam tiez take clenkove ale len z deichmanu, lebo nieco na moju nohu kupit co by sa mi velmi lubilo, to je umenie....spoluziacky tiez mi daco kydali do toho, ze co mam gate trosku vacsie - nie baggy, ale su site proste tak inak, nemam v nich obtiahnutu rit ani nic take....a ked mam mikinu po kolena...chalani dáky zo skoly, mali pripomienky k tomu, ale mam pic...neriesim....idem si svoje....
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, vrn1v, zaliter