Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



torsik - tvorba

Všetky vaše diela sem

01 Mar 2015, 19:53

Obrázok
Obrázok
moni
Obrázok
smr

Obrázok

Obrázok
Obrázok
moja druhá vec na stenu
Obrázok
Obrázok
Obrázok
prváá vec , nevysiel sprej :lol:
Naposledy upravil Sw33t dňa 07 Mar 2015, 19:52, celkovo upravené 3
Dôvod: upravený link
Obrázok užívateľa
torsík
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2015

06 Mar 2015, 16:41

hajajaaaj, neviem kde zacat, take no, neviem, zle? asi slabe slovo ale dajme tomu
takze, poporade:
zaciatky no, kresli kresli a zisti si co je a ako sa ma robit 3d lebo ti lieta ako ked sa vraciam nocakom na inter. no zas tak nie, ale rovne urcite neni
smard- smrad- smartel- smart uz jaksi niekto maluje, par rokov, dlhych par rokov, dost znami na sk stenach...
steny, fajn, skusil si ale este to nerob, skoda farby, zatial, na dlho, ok?
nu a na zaver (pa)tvary, nu, co na to povedat... nic ani vzdialene vtipneho mi nenapada, tak to iba tak zhrniem, ze ee. este tam nemas ani naznak zmyslu, treba sa s tim hrat a ni pridavat iba nezmysli, pripadne spravit hranate o...
nakoniec iba tolko; nevzdat to a kreslit, inak to nepojde. na steny este nie ale sem to kludne hadz ale trosku sebakritiky neuskodi, mysli aj na nas, ja sem obcas zabludim a mozno ti aj co to prezradim a poradim
Obrázok užívateľaCOREsix

06 Mar 2015, 20:07

čau, podľa mňa je to dosť o ničom ešte treba skečovať veľa,veľa a stenu by som skúšal len nejaký lahký chrom a 1-2 farby kdesi kde to nikto nenajde len aby si to chytil do ruky , ale ja som len tam kde ty čiže toy :D
toť môj názor :fuckyou:
Obrázok užívateľa
aril
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.07.2010

08 Mar 2015, 19:00

COREsix píše:hajajaaaj, neviem kde zacat, take no, neviem, zle? asi slabe slovo ale dajme tomu
takze, poporade:
zaciatky no, kresli kresli a zisti si co je a ako sa ma robit 3d lebo ti lieta ako ked sa vraciam nocakom na inter. no zas tak nie, ale rovne urcite neni
smard- smrad- smartel- smart uz jaksi niekto maluje, par rokov, dlhych par rokov, dost znami na sk stenach...
steny, fajn, skusil si ale este to nerob, skoda farby, zatial, na dlho, ok?
nu a na zaver (pa)tvary, nu, co na to povedat... nic ani vzdialene vtipneho mi nenapada, tak to iba tak zhrniem, ze ee. este tam nemas ani naznak zmyslu, treba sa s tim hrat a ni pridavat iba nezmysli, pripadne spravit hranate o...
nakoniec iba tolko; nevzdat to a kreslit, inak to nepojde. na steny este nie ale sem to kludne hadz ale trosku sebakritiky neuskodi, mysli aj na nas, ja sem obcas zabludim a mozno ti aj co to prezradim a poradim


sewas ,,, no neštudoval som si to a robím to viac menej nejak automaticky pričom to nemám velmi natrénované :))) ,,,, nooo potom ma napadlo že smard su tie isté písmenáá , no predtým som písal tors a napadlo ma tegovat aj nejaký odkaz pre ujebanú spoločnosť ktorá srmdíí :))) ,,, na steny čo som dááával tak len na vodárke alebo rozjebaná budova kde prídu 2 ludia za rok a trenovat treba + smrad farby a tlak su motivácia jak delo :))))) ,,, no skúúúsim :)) ,,, jasne prídám dačo
Obrázok užívateľa
torsík
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2015

08 Mar 2015, 19:03

ináč dosť dobrá grafika :))
Obrázok užívateľa
torsík
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2015


Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google Feedfetcher, mirco22, Seznam [Bot]