Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Tragikomix

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

18 Nov 2013, 22:54

Ja zakladam túto temu lebo sa chcem spýtat co sa stalo z legendarnymi tragikomix kde zmizli zo scény
Obrázok užívateľa
tyrus
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
61
Poďakovania:
1
Registrovaný:
25.04.2013

19 Nov 2013, 10:19

pred 5timi rokmi v 2008mom sme nahrali ''MDMA mixtape'' a ukoncili koncertnu cinnost...


sven aka bozsky karol spravil par mixtapeov ze tu dobu, a tusim ze tesla bol/je v zahranici ale
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľaCOREsix

12 Dec 2013, 20:10

Veru co ďalej s touto kapelou?...
Obrázok užívateľa
robco85
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
18
Poďakovania:
1
Registrovaný:
04.02.2013

05 Jan 2014, 18:34

Tragikomix :
uz sme v to neverili ani my, ze by sa nieco take mohlo stat ale stalo sa... boli to Garyho beaty, ktore Teslu inspirovali znovu pisat + je to super chalan takze... 2014 Tragikomix po 5 rokoch opat aj ked zatial iba ''studiovo'' cinny! a v novej zostave: GaRy/beat+dj, Tesla/texty+rap, DJ SVEN/dj+producent+manager, Snackill/hypeman... peace


Gary :
Od tohoto dna som oficialne producent a Dj skupiny Tragikomix..neskutočne ma to teši a už teraz vám slubujem že nový album ktorý pre vás pripravujeme bude bengeriss !!! Tesla DJ SVEN Snakill a Gary ....TKX COMING SOON 2014 !!!
Obrázok užívateľa
5ržalsky
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2324
Poďakovania:
366
Registrovaný:
07.05.2011
Bydlisko:
Petržalka

25 Mar 2014, 02:07

Tesla sa k novým nahrávkam TKX vyjadril slovami: "Ja osobne mám z toho veľmi dobrý pocit. Nečakáme od toho nič, robíme to viacmenej z nostalgie a kvôli tomu, že nás baví tá sranda okolo toho. Aj keď to už nie je ako kedysi (slovenský rap zo Žiliny), lebo reálie ktoré ma inšpirujú nie sú tie, čo sa žijú na ulici na Slovensku, ale to, čo sa deje v Amsterdame a na Ibize, ktoré sú mi domovom. Ale bude to samozrejme po slovensky a pre Slovákov, takže taký Ibiza/Amsterdam rap po slovensky. Bude to proste iné..."
Obrázok užívateľa
5ržalsky
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2324
Poďakovania:
366
Registrovaný:
07.05.2011
Bydlisko:
Petržalka

15 Apr 2014, 17:07

rozhovor

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
5ržalsky
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2324
Poďakovania:
366
Registrovaný:
07.05.2011
Bydlisko:
Petržalka


Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron