Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Traumatizujúcí zážitok ?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

03 Máj 2010, 16:16

No, neviem či je tu už podobná téma, ak hej tak prepáčte :-) Je to sekcia "o všetkom" tak aj ja sem niečo hodím 8-)
Tak, máte takýto niaky zážitok na ktorí nespomínate najradšej ? Že ste vtedy mali na mále ?
Tak začnem ja ... Ked som ešte býval v Petržalke tak sme sa chodievali flákať na Janíkov dvor ... Bol to taký "areál" kde boli staré budový, zrušené polnohospodárské družstvo, no proste "feťácke doupě". Zdá sa mi že v 80. rokoch tam začali stavať aj metro ale nikdy nebolo dostavané, sú tam len strašne dlhé tmavé tunely ... No a raz sme išli po kopci ( zhodou náhod nad tým tunelom ) a zrazu som stúpil do prázdna ... Proste tam bola velká diera a strašne hlboká ( viem to tak pretože nebolo vobec vidieť až naspod a tiež sme tam hádzali kamene a počítali čas kým dopadnú ) Jediné čo ma zachránilo bolo to že z jednej strany v tej diere trčal hnilý, hrdzavý plech široký asi 15-20 cm na ktorom som ako tak stál. Hned ma vytiahli, našťastie :) Jediná ujma bola taká že som bol doprhlený, ale strašne ! :D A samozrejme šok .. Odvtedy som na "Jankáč" (tak sa to tam volalo) nikdy nevstúpil :) Dodnes si to pamatám ako keby to bolo včera, a to som mal vtedy cca. 10 rokov :blink: A inak som sa už aj topil, skoro som si vazy zlomil a pod .. Ale toto je asi najhorší zážitok aký mám :-? Máte aj vy podobný ? Tak napíšte 8-)
Obrázok užívateľa
Texas
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.05.2010
Bydlisko:
Ilava/Trenčín

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, backup, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, lado121, lucifer3333, Seznam [Bot]