Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



tSt- RYTMUS diss

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

Co si mylsite o RYTMUSovi ?

Stále robi dobry hip hop
21
21%
Nvm nezaujimam sa onho
11
11%
Peniaze ho zaslepili
69
68%
 
Celkom hlasov : 101

16 Aug 2010, 17:47

VLADOKOWO97 píše:cely tento prispevok je na picu chodte do pici vseci co su proti Rytmusovi ked vy dokazete to co on potom sa ozivajte

ako by povedal jeden strasny idiot>>>si zabil!!! :fuckyou:
Obrázok užívateľa
Fajlo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
49
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.03.2009

16 Aug 2010, 19:24

rytmus je ..... on nerobi i rap pretože rap vznikol v chudobnych štvrtiach , Videli ste niekedy 2paca ako sa predava do telky ? alebo do radia ? jeho snom bolo hrať v radiu v jeho meste ... Rytmus si mysli že ked si hodi reklamu do Tv tak je frajer a drsny raper ? može hovoriť že nieje raper ale prečo potom rapuje ? Ozajstny páni ako Tupac nikdy nič take nespravili ... peace
Obrázok užívateľa
Epikrap
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
123
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.06.2010

17 Aug 2010, 08:41

VLADOKOWO97 si dobry kkt, mysli si co chces .... a Epikrap ... zlata pravda! :fuckyou:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

17 Aug 2010, 10:44

Tak Tak Epikrap ma velku pravdu súhlasím :-)
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

17 Aug 2010, 17:10

C_zek píše:VLADOKOWO97 si dobry kkt, mysli si co chces .... a Epikrap ... zlata pravda! :fuckyou:

asi tak by som to napsal aj ja :)
Obrázok užívateľa
Fajlo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
49
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.03.2009

18 Aug 2010, 10:32

mno takto okomentovana a rozbehnuta tema uz tu davno nebola :D mno co sa tyka textu tak ten by som zaradil medzi taky priemer...co je povedane v texte je nazor autora a jeho myslienkovych pochodov a jeho pohladu na daniu vec ci osobu.,...akurat mi vadi prilis vela nadavok na moj b vkus az moc,ale co uz kolko ludi tolko chuti....a co sa tyka rytmusa....tak ked si vezmeme zaciatky a pod tak to bolo pohoda vsetko zacalo trackom dava mi a potom albac era atd....ale album kral mna osobne sklamal....mozno dobre beaty a podmazy ale co sa tyka tem tak nic moc....stale o tom istom pomaly...a klipza 5 melka je v pohode ale text skladby je o nicom....celkovo album pripada ani nie ako rnb ale ako "teply pop" ktory ja zrovna moc nemusim...a rytmus je v poslednerj dobe strasne nafukany a namysleny a veru tie reklamy boli fest trapne t-mobile ani nevravim radsej....proste stal sa z neho za posledny rok ci dva reklamny pajac co trepe somariny v kazdom rozhovore...mozno ma predaje a nwm co....ale proste ten clovek uz nema charakter a charizmu ako kedysi a to je velka skoda... :cry: a co sa tyka porovnavania s eminemom ci kanye westom....tak s nimi sa on nemoze rovnat.....eminem je eminem a svoj styl a imidz si uz drzi peknych par rockov....aj napriek tomu ze zarobil miliony a predal nespocetne mnoztvo nosicov je sam sebou....sak na eminemovy vyrastal piomaly kazdy z nas....ako kto....aj naprioek tomu ze sa odmcal na cca 3-4 roky sa vratil s nobvym albunmom a znova je navyslni atd....aj za tajku dobu nanho ludia nezabudli....a tomu s a vravi pan umelec....a podla man je uplne trapne prezentovat v klipoch kolko ma love a wnm co....ukazovat tam drahe auta z pozicovne a vymalovane slapky je uz prezitok a obkukane je to v kazdom klipe....klipy musia mat nmyslienku a nejaky dej a nie len hopsanie zo stranby na stranua rozhadzovanie rukami okolo seba a nwm co este....to je obycajne pozerstvo.... :shock:uz sa na to ani pozerat neda...u mna su "pani rapu" maximalne tak eminem a 2pac...mozno ked si precitate tento koment tak ma niekto znenavidi a nwm co ale je mi to jedno....kazdy mame na to nejaky iny nazor a ja som povedal svoj....peace :wink:
Obrázok užívateľa
MarcoVT
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
694
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2009
Bydlisko:
Vranov nad Toplou-small town when I live:D

18 Aug 2010, 12:23

No co sa tyka tych nadavok :D ze vraj je ich tam privela tak viete... je to diss a ked som to pisal bol som akurat pekne nasrany a dal som to na papier. Len tolko k tym nadavkam. A ze je to len priemerny text to ja veem v slovencine som napisal nejak 2 texty takze to ani nemoze byt nic extra ja skor pisem v anglictine uz dost dlho viac ma to bavi, nvm preco jednoducho to tak je srdcu nerozkazem :D ....
Obrázok užívateľa
tSt
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2010
Bydlisko:
LC = Liberty City

18 Aug 2010, 18:08

MarcoVT píše:mno takto okomentovana a rozbehnuta tema uz tu davno nebola :D mno co sa tyka textu tak ten by som zaradil medzi taky priemer...co je povedane v texte je nazor autora a jeho myslienkovych pochodov a jeho pohladu na daniu vec ci osobu.,...akurat mi vadi prilis vela nadavok na moj b vkus az moc,ale co uz kolko ludi tolko chuti....a co sa tyka rytmusa....tak ked si vezmeme zaciatky a pod tak to bolo pohoda vsetko zacalo trackom dava mi a potom albac era atd....ale album kral mna osobne sklamal....mozno dobre beaty a podmazy ale co sa tyka tem tak nic moc....stale o tom istom pomaly...a klipza 5 melka je v pohode ale text skladby je o nicom....celkovo album pripada ani nie ako rnb ale ako "teply pop" ktory ja zrovna moc nemusim...a rytmus je v poslednerj dobe strasne nafukany a namysleny a veru tie reklamy boli fest trapne t-mobile ani nevravim radsej....proste stal sa z neho za posledny rok ci dva reklamny pajac co trepe somariny v kazdom rozhovore...mozno ma predaje a nwm co....ale proste ten clovek uz nema charakter a charizmu ako kedysi a to je velka skoda... :cry: a co sa tyka porovnavania s eminemom ci kanye westom....tak s nimi sa on nemoze rovnat.....eminem je eminem a svoj styl a imidz si uz drzi peknych par rockov....aj napriek tomu ze zarobil miliony a predal nespocetne mnoztvo nosicov je sam sebou....sak na eminemovy vyrastal piomaly kazdy z nas....ako kto....aj naprioek tomu ze sa odmcal na cca 3-4 roky sa vratil s nobvym albunmom a znova je navyslni atd....aj za tajku dobu nanho ludia nezabudli....a tomu s a vravi pan umelec....a podla man je uplne trapne prezentovat v klipoch kolko ma love a wnm co....ukazovat tam drahe auta z pozicovne a vymalovane slapky je uz prezitok a obkukane je to v kazdom klipe....klipy musia mat nmyslienku a nejaky dej a nie len hopsanie zo stranby na stranua rozhadzovanie rukami okolo seba a nwm co este....to je obycajne pozerstvo.... :shock:uz sa na to ani pozerat neda...u mna su "pani rapu" maximalne tak eminem a 2pac...mozno ked si precitate tento koment tak ma niekto znenavidi a nwm co ale je mi to jedno....kazdy mame na to nejaky iny nazor a ja som povedal svoj....peace :wink:

krasne si to tu rozpisal a opisal...a myslim si ze mas spravny nazor, teda podla mojho nazoru xD
Obrázok užívateľa
Fajlo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
49
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.03.2009

01 Sep 2010, 12:48

dva palce hore :)....pekný diss :)
Obrázok užívateľa
mattqoo8
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.04.2010

01 Sep 2010, 18:46

popičíííí musi povedať ;)
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

04 Sep 2010, 19:33

Rytmus je kokt .. A Autor tohto textu pán ;) kde su skladby tipu Tupac - keep Ya haed up ! ? .... Tupac je KraĽ
Obrázok užívateľa
Epikrap
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
123
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.06.2010

05 Sep 2010, 12:39

Tak tak Tupac Is The BesT :!: :agree:
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

05 Sep 2010, 13:33

Neviem načo to toľko rozoberáte...
Aj tak Delik je naväčší frajer.. Má hlas, má flou a má dobré texty..
Obrázok užívateľa
ZáVeR
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
342
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009

05 Sep 2010, 19:44

.. Rytmus je Kkt , Tupac pan , Delik pan ... LOCK

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

LOCK myslim debatu nie tému ;)
Obrázok užívateľa
Epikrap
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
123
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.06.2010

08 Sep 2010, 13:44

Rytmus neni to, čo by mi stálo za pár riadkov...
Ja mám piči či sa mu darí či ne.
Obrázok užívateľa
F4CT0R12
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
260
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.05.2009
Bydlisko:
Michalovce

08 Sep 2010, 16:07

asi tak máš velkú pravdu neriešme iných najprv sa pozrime čo sme dokázali a potom súdme iného . On dokázal toho vela a mi nič najprv ked sa niekto dostane aspon tam kde on tak nech ho súdi :!: :-)
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

09 Sep 2010, 20:38

Tento diss je ppci a Autor ma kedikolvek odomna podporu je len malo ludi ktory spravia takto kvalitny diss na rytmusa ,,,, Si páán :)
Obrázok užívateľa
Epikrap
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
123
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.06.2010

10 Sep 2010, 11:48

jak to ze eminem si moze ist silne tematiky? a ma trocha viac za sebou.. a neroby si pesnicky BEST RAPER IN WORLD...rytmus ma uz davno prestal bavit, je to faker :D ... nech zije EM
Obrázok užívateľa
olsincko
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
266
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2008
Bydlisko:
Od nevidim do nevidim

10 Sep 2010, 16:18

Epikrap píše:Tento diss je ppci a Autor ma kedikolvek odomna podporu je len malo ludi ktory spravia takto kvalitny diss na rytmusa ,,,, Si páán :)


tvle to si cenim to mi este nikto nepovedal :shock:
Obrázok užívateľa
tSt
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2010
Bydlisko:
LC = Liberty City

10 Sep 2010, 17:25

tak už som ti to povedal ja :)) a ešte ti pošlem aj nejaku tu ,,Odmenu,, za ten diss :) niekolko dolačov :P :)) aby si vedel že sa mi to fakt pačí
Obrázok užívateľa
Epikrap
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
123
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.06.2010

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vlastné texty



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]