Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Uniwerzal MIXTAPE

Vaše nahrávky

22 Sep 2013, 12:13

neviem kde mam zalozit Topic :D tak to pisem tu .. kto by mal zaujem, mam v plane urobit mixtape na ktorom chcem asi 12-13 trackov :) a chcel by som tam hlavne spoluprace :) tak kto by mal zaujem piste SS aj s ukazkou vasej diktatury :) a ked nemate zaujem, nemusite pisat :D a ani nadavat mi a ani nic ze som slaboch abo co ... to neni potrebne ;) kto chce nech si ma najde na youtube :)

UNIWERZAL
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

22 Sep 2013, 22:24

myslim, ze by ti pomohlo keby si tu dal par ukazok, pripadne spravil snippet z tvojej minulej tvorby...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

23 Sep 2013, 01:49

Nemyslim ze je tazke napisat do yt uniwerzal :) a ss mi pisu :) takze aspon vidno ze niektory niesu lenivy :P
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

23 Sep 2013, 15:19

Som na internáte kámo a mám moc slabé wifi, som rád, že mi otvorilo aspoň toto okno, čiže ti píšem rovno sem. Viem, že si z Košíc, čiže mohli by sme rovno skočiť do štúdia a nahrať spoločnú vec. Samozrejmé ak budeš mať vážny záujem. Kľudne mi odpíš do správy :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
11AA11, applebot, Bing [Bot], bubbo, Google [Bot], Google Feedfetcher, MR.SA87, romant666, Seznam [Bot]