Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Uzel - Kronika Tmy (ALBUM - Coming Soon)

Vaše nahrávky

10 Máj 2012, 18:50

Zdravím všechny posluchače Hip Hopu a kvalitní hudby... na úvod bych se chtěl představit... Jsem 17ti letý zasoplenec co si prošel školní šikanou a kopancema do hlavy od o 10 let staršího týpka a dalšíma podobnýma hovnama kterýma se nechcu zabývat... zhruba před třemi roky jsem začal dělat amatérsky Instrumentály a psát si první texty...Samosebou u obojího to nebylo nic moc, beaty se nedali poslouchat a texty byli samé vulgarismu od poslouchání Supercrooo :D (čímž na nic nenarážím)... Jak čas plynul tak jsem dostával určitý malý skill jak v Instrech tak v textech... A zhruba před měsícem jsem se poprvé dostal ke studiovému mikrofonu a lidem kteří jsou moc fajn a určitě mě podrží a podpoří... Nahrál jsem zatím dva tracky a tady vám vypouštím ten první... Psychické stavy

Budu moc rád když mi řeknete co Vám nesedí a co vylepšit...
Jak už jsem řekl Instra, text i hlas jsou moje. Díky moc za odpovědi.
Naposledy upravil Uzel dňa 12 Máj 2012, 12:45, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Uzel
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.05.2012

11 Máj 2012, 10:19

omg troska ubrat basy :D lebo ledva rozumiem :D inak dobre ... a vidno ze Supercrooo si pocuval :D je to pocut v tom style podania :P
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

12 Máj 2012, 12:35

Ou ty basy jsem měl trošku zvýšené no tak je ještě dneska uberu a nahodím znova :D... Díky moc jsem rád že se to dá aspon poslouchat :D... No něco malinko jsem možná pochytil ale jinak se snažím jet svoje :D...
Teďka momentálně makám na svým prvopočinu a tady je další track
Tak díky za další zhodnocení. Celé to album bude takové temnější tak se neleknite :D... UZEL.
Obrázok užívateľa
Uzel
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.05.2012

12 Máj 2012, 18:14

Tak zaujmave :D..mna to bavilo :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

12 Máj 2012, 18:44

ci boha vies jak mi pripada ten druhy track ? :D jak meck ludek, asi si to nepocul :) ale je to dobre taketo tracky ineho stylo sa mi pacia :P da sa to pocuvat :) tu mas meck ludek :D je to momo no :D ale ej kej ej meck ludek :D totalne taky isty hlas premna, ty si jeho kopia :D pacis sa mi :D

viem ze sa ho nesnazis kopirovat o to mi nejde neboj :P len si mi ho pripomenul :P
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

13 Máj 2012, 08:54

Nene tenhle track jsem ještě neslyšel :D... Wow jsem fakt moc rád že se Vám to vůbec líbí :D... Mě osobně můj hlas připadá uplně jinej ale tak aspon někoho připomínám :D... Tady Vám hážu moje dva albumové skity co jsme na haluz nahráli a bez jeho souhlasu to sem hážu :D Ale už se s tím smířil stejně je to sranda tak se zasmějte... Původní celá nahrávka má 2:40 :D :D
Obrázok užívateľa
Uzel
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.05.2012

15 Máj 2012, 09:53

Během dvou týdnu nahodím zbytek tracků co bude na albumu = dohromady 7 tracků + skity, intro outro
Obrázok užívateľa
Uzel
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.05.2012

02 Jún 2012, 22:33


Tak tady nahazuju novou věc 158 A.C.A.B tak to čeknite a potřebuju slyšet názory :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::


.
.
Další Track Problémy byl bych rád za nějaký názor na ty dvě nové věci :) díky.
Obrázok užívateľa
Uzel
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.05.2012

19 Júl 2012, 23:35

Tak po dlouhé době Vás zase zdravím s novým trackem Meziplanetární Průzkum xD...
odkaz na stažení a info jsou přímo na Youtube...
Obrázok užívateľa
Uzel
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.05.2012

21 Júl 2012, 13:50

Podla mna je to dobré :)
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

25 Júl 2012, 18:08

hehe jj celkom v pohode aj ked si myslim ze treba este makat ... :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš


Späť na Songy, demá, albumy



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot], Tominator