Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



V štúdiu alebo doma ?

Neviete si s niečím poradiť?

14 Aug 2008, 09:19

Vaše skúsenosti s nahrávaním doma, aký program používate, aký mikrofón, zvukovú kartu atd.
A skúsenosti s nahrávaním v štúdiu, v ktorom štúdio vaše pocity z nahrávania atd.
Obrázok užívateľa
Hayzzel
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.08.2008

24 Aug 2008, 16:32

aj ja by som to cel vediet...vieso tom cosi??
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

11 Sep 2008, 19:38

ja nahravam doma v audacity :D
Obrázok užívateľa
yanco
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.09.2008
Bydlisko:
važec

17 Nov 2008, 12:51

Ja valim doma pres Virtual DJ :)
A zivot sem nahraval ve Win Movie Makeru :D
Obrázok užívateľa
CuCfLeK
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
292
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.08.2008

19 Dec 2008, 14:42

yanco píše:ja nahravam doma v audacity :D


Aj ja more :lol:
Obrázok užívateľa
McFatal
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
88
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.12.2008

11 Jan 2009, 21:28

Nahraval som doma v klasickych podmienkach, aj v "studiu". Nahravam cez ACID alebo AUDACITY, mastrujem v AUDACITY a ACIDE zaroven. Mam majk, velmi dobra je pena na nom. Studio mozes mat aj doma, staci ti zvukovka m-audio za nejakych 100€, mic za 80€, mix za 100€, a headphony za 30€;) Stojan si bud urobis, alebo kupis za 33€. Zaobstaras si kut, v ktorom budes nahravat, bud si zacvakas, za studiove PVC, alebo pouzijes kartony od vajec, ktore ti da stara mama. Je to na vkuse cloveka, nieje podstatne ci studio, ci doma, ale vysledne je dolezity MASTER!!!
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

12 Jan 2009, 20:42

ono to máš podla mňa v podstate jedno lebo aj doma si môžeš spraviť zvuk podobný štúdiovému....pena na majk je dobrá vec ako povedal kolega nad. stojí pár šupov a vážne ti to pomôže aspoň nebudeš v nahrávke počuť prdkanie, šušťanie a dýchanie....potom by som si na tvojom mieste zohnal týpka kt. ti trochu pokrúti gombíky na mixe aby to malo nejaký ten zvuk...s kapelou sme nedávno nahrávali v skúšobni bez odbornej pomoci a ohlasy na kvalitu zvuku sú zatiaľ pozitívne a myslím si že v štúdiu by to o moc lepšie nebolo...nahrávali sme cez program CUBASE SX3.....ale podla mňa sa na to vyser....navešaj si deky do rohu hoď si tam majk a to na prvé nahrávanie úplne stačí a daj si záležať na zmastrovaní o kt. ja viem hovno keďže to robí gitarista :D
Obrázok užívateľa
plachtiar
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.12.2008
Bydlisko:
planeta Barta


Späť na Pomoc



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]