Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Važme si ich!!!

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

21 Jún 2009, 18:09

Haaa ja vobec týmto nemyslim seba ludia!!! ... si to dokladne prečitaj a nikde som tam ani nenaznačoval ze prave ja by som mal oživit slov. Scénu!! .. Ale ostatný by mohli..
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

22 Jún 2009, 12:56

Poviem ti takto, ty poznas malo undergroundu co sa siri po SVk, mnoho z nich co sa ti pacia, keby dali nazivo, by ani necekli a by sa posrali.............. a keby aj slo o teba, ci o inych tak tu vzuburu isto neurobis :-D
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

22 Jún 2009, 14:21

jašnee felazz ! .. musite mat vsetci pravdu.. MATE PRAVDU cawte
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

22 Jún 2009, 15:48

to on myslel jaŠne :lol: FELLAZ :lol: akoze my obidvaja mloki mame rank fellaz ?? :lol: :lol: uz sa zacinas podobat lazurovi...mfp cele rankz an isi ich nevsimam a ked mam vyssiu hodbost, tak som oproti inym nieco viac :?: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
INmOmMeNt
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1076
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2009

19 Júl 2009, 11:38

no hudzoboss ma pravdu sak im treba dat prilezitost ked su dobri a maju na to ja si rada vypocujem niekoho noveho
Obrázok užívateľa
crash_csh
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
295
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.06.2009

19 Júl 2009, 21:42

nech ide prec bosshudzo o spamera menej :-)
Obrázok užívateľa
Filipito
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
186
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2009

23 Júl 2009, 13:35

Ano ze kto je tu spamer.. toto nebol spam?? ..

Viem ze toto je spam co som dal teras.. Tak sorry.. :)
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

26 Júl 2009, 10:22

pokial je niekto naozaj dorby,presadi sa.nahra demo,da ho na net a ak to bude naozaj nieco dobre a originalne,weby to uverejnia a ludia stiahnu.a ked sa dostane do povedomia,promoteri ho zacnu volat na koncerty,pretoze ludia sa pridu pozriet na toho,kto ma na nete to super demo.lenze na slovensku je kopa fakerov a wannabe MCs,ktory rapuju pol roka a uz nahravaju mixtapy a albumi.v rape musis mat nieco prezite,aby si to mohol ponuknut verejnosti.takychto jebov s velkymi ocami by som bil.keby hocijaky 15rocny curak dostal zmluv od labelu a vydal nieco,label by prerobil,pretoze by si tikto nekupil a aj keby mal to najvacsie promo v mediach,po mesiaci by po nom nestekol ani pes.chlapci maju koktavy flow a slovnu zasobu opice a uz chcu uspech.zobudte sa.nikto,kto zacal robit rap pre slavu na scene neprezije.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]