Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Vas najoblubenejsi alkohol?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

28 Jan 2008, 16:33

aky? moj vodka :oops: , tatransky caj je v pohode, len ten uz nepijem (zla skusenost aj s travou :D ), potom mi chuti malina, slivka a hruska... vsetko ovocne :D a cez leto pifko chladene tocene bazant :-)

//este fernet...

inak otazka, ked pijete, davate s brzdou??? ja nikdy, len absintha...
Obrázok užívateľa
2Pacaveli
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
58
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Death Row Records

28 Jan 2008, 16:45

joj maly ste abstinth JOJ more to je chlast alebo stroch 80% eeeeeeeeeeeeeeeee humus ale frcim teraz na fernete
Obrázok užívateľa
eminemvsmumik
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
80
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008
Bydlisko:
Námestovo

28 Jan 2008, 18:38

nechcem kecat absint ma iba 78 aj tak najlepsia vodka a ceresna s malinou
Obrázok užívateľa
JONYzv
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
64
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008

28 Jan 2008, 18:53

jednoznačne zlatý puschkin :oops: trošku babské pitivo ale milujem ho...a keď nie to tak aspoň vodka nejaká kvalitná alebo bavoráčik abo .... a vlastne to je jedno keď sa pije tak sa pije :D :blink:
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

28 Jan 2008, 18:58

no ja citrusik najradsej...a este broskynovu vodku.....sice slaba...ale chutna :-)
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

28 Jan 2008, 19:56

:lol: :lol: matelku pishkin jezin no ja takym niecim zapijam :D:D:D:D mam dost ty kks ved to stiahnem na X za chvilku este rychlejsie ako da Enze z 0 na 100 :D:D Aj tak je citruss naj vondka HUMUS
Obrázok užívateľa
eminemvsmumik
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
80
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008
Bydlisko:
Námestovo

28 Jan 2008, 20:12

eminemvsmumik píše::lol: :lol: matelku pishkin jezin no ja takym niecim zapijam :D:D:D:D mam dost ty kks ved to stiahnem na X za chvilku este rychlejsie ako da Enze z 0 na 100 :D:D Aj tak je citruss naj vondka HUMUS

je baba a na babu je podla mna normalne ze pije pushkin vodku (nahodou je to dobre ale neopijes sa z toho, taka chutovka :D )

Ja mam rad samozrejme pivo a niekedy v lete na kupku radlera :-) Z toho alkoholu trosku viac percentneho... vodka (naj strik), horka, fernet .... vypijem asi vsetko okrem domacej, k tomu ani privonat nemozem :bad:
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

28 Jan 2008, 20:13

ja po poslednej sobote vodku ani citit....a pivko dobre nie je na zahodenie :-)
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

28 Jan 2008, 20:22

patush píše:ja po poslednej sobote vodku ani citit....a pivko dobre nie je na zahodenie :-)


tak tebe sa ani necudujem... ale tak ja by som este zvladol :beach:
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

28 Jan 2008, 20:30

ja mam najradsej vodku a ceresnu
Obrázok užívateľa
tomo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

28 Jan 2008, 20:32

Matelko ty si BABA aha SRY ved tak na babu to hej A Dotn mas pravdu domaca ty kks uplny humus JOJ paliiiiiii inak
Obrázok užívateľa
eminemvsmumik
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
80
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008
Bydlisko:
Námestovo

28 Jan 2008, 21:41

ja nemozem citit tatransky caj :D
Obrázok užívateľa
2Pacaveli
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
58
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Death Row Records

28 Jan 2008, 22:18

najradsej mam pivo to davam aj ako brzdu....... z tvrdeho to je karpatske horke, fernet citrus.........a neznasam vino biele aj cervene a domacu
Obrázok užívateľa
Samper
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
65
Poďakovania:
6
Registrovaný:
16.01.2008

28 Jan 2008, 22:46

matelku pishkin jezin no ja takym niecim zapijam :D:D:D mam dost ty kks ved to stiahnem na X za chvilku este rychlejsie ako da Enze z 0 na 100 :D Aj tak je citruss naj vondka HUMUS


:!: pocuvaj ma bracho, ma neser...ja uz mam svoje odpite...vole, tatranak uz nemozem ani citit co som sa z neho naposledy opila...muahaha to su ine historky...neviem ci by si ty vydrzal po polke flase a k tomu broskynovu vodku..ludiaaaaaaaa to bol iny zabijak :D ale setko si pamatam...huh :hh: ja som zvladala bez problemov aj absinth... huh...ale tedkom uz nepijem..zlatinko mne taha na 20 ja mam viacej toho za sebou a mozes si tvrdit co ces...huh, zvacsa mam kamosov len chalanov a ti vedia ako ma prinutit chlastat, same chatovacky same opijacky :DDDDD heh, kde su tie casy :D a vzdy si najprv zisti ked sa ides k niecomu vyjadrovat....huh, nevim ci si na tej fotke nevidel babsky ksicht abo co :D a este jednu vec som scela...boa ale som zabudla to ta staroba :oops: jaaaaaaaj uz vim..proste uz nechlastam...uz ma to nebavi, alkohol pijem pre potesie a dost si vyberam..pili ste uz nekto jahodovy bools? ina pecka..odporucam...mnamky ja pijem uz len dobroty na pohladenie tela a duse..a hlavne jazycka :blink: :!: :hh:
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

29 Jan 2008, 05:45

dotn píše:tak tebe sa ani necudujem... ale tak ja by som este zvladol :beach:

tak ale si chalan no......alebo mas lepsiu kondicku :oops: ....aj to moze byt...ale ta vodka bola asi pokazena ci co, lebo ked bolo zle vsetkym :-)
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

29 Jan 2008, 15:29

Ved SRy ja som videl ze ked som o tebe cital niekde som videl ze pisu o tebe ako babe a niekde ako o chalanovi no tak to co vravis tak to je dost HUSTE!!!!!!!!
Obrázok užívateľa
eminemvsmumik
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
80
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008
Bydlisko:
Námestovo

29 Jan 2008, 16:30

patush píše:tak ale si chalan no......alebo mas lepsiu kondicku :oops: ....aj to moze byt...ale ta vodka bola asi pokazena ci co, lebo ked bolo zle vsetkym :-)


:lol: si ma pobavila. ako mohla byt vodka pokazena :lol: vsak iba tebe bolo zle v ten den a kazdemu bolo az na druhy den a to sa po chlaste stava vies :P
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

29 Jan 2008, 16:41

dotn píše: :lol: si ma pobavila. ako mohla byt vodka pokazena :lol: vsak iba tebe bolo zle v ten den a kazdemu bolo az na druhy den a to sa po chlaste stava vies :P

ja viem ze vodka sa nemoze pokazit boze :roll: ....ale tak co uz stava sa, raz to muselo uz prist :-?
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

31 Jan 2008, 19:10

preboha.. ziadna kreativita.. oblubeny napoj nemam lebo nepijem...
ale keby som mal naozaj nieco pit tak jedine absinth ale to je skorej otrepana fraza u mna...
moj naj alkoholicky napoj je bacardi batman... :D:D a batman iba pre to logo netopiera...
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

01 Feb 2008, 11:49

If you dont smoke weed, fuck you! :hh:

uz ked pijem tak asi vsetko co dojde pod ruku ale chutia mi rozne druhy konaku... aj tak koncim vzdy na zemi :oops:
Obrázok užívateľa
aNiAbOlicKs
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
47
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2008
Bydlisko:
Mordor

Ďalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]