Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Vec - Si serieš do huby

Texty slovenských interpretov

01 Apr 2011, 19:08

...a keď stretnem takých ako ty,zasmejem sa vždy,hahaha,si presne spočítaný,vypil si 18 pív,pre*al si 300 žien,hmm...uz to každý vie,prečo vždy zabúdaš na facky čo si dostal,situácie pri ktorých si sa skoro po*ral,nediv sa že na to všetci reagujú smiechom,prehánaš ako čerešne s mliekom,a všetky baby kto ti nedali nazývaš za ich chrbtom ku*vami,a pri tom nafukovacia anča je tvoja jediná šanca,tak tu je*ko nehraj kanca,vervan je veľký jacko,v bare sa správaš lakomo,keď treba helfnúť schováš sa pod stolom,začnem rešpektovať teba aj tvoje reťaze keď,mi ukážeš ako si na ne zarobil peniaze,či si len gangster čo platí stravenkami,otcovou buksou sa chváli pred babenkami,chceš byť tvrdý? chce to štýl,aby si si to čo vravíš aj obhájil,/:hahaha nerob zo seba vraha,ta snaha,pretože keď pravda bude nahá a na ruby,šetci zistia ako si se*eš du huby,hahaha nerob zo seba vraha,ta snaha,pretože keď pravda bude nahá a na ruby,šetci zistia ko si se*eš do huby:/,pán ooo teda nula,s veľkým,gesta z telky na krku moc ľahký šperky,ešte ľahšie fenky,špinavé trenky a v nich tenký,silné slová ešte silnejšie vety,za keré za ktoré sa nedá schovať ak máš špinavé päty,smradlavé fety,ostriekané tapety,je*e ty? pardóón,zabudol som že tvoji známi sú tí páni,čo na punty lámu lamy,ty ich poznaš dobre,že? ale na čo ti to je keď oni teba ne,to všetci víme jako maš su*u akurat ruku,tak radšej zavri hubku a nechoj na nás tu šupku,čo nestojí kolmo,ale vysí ti z pupku,ja ti povem rovno,prečo máš vždy voľno,lebo si ho*no,tak to radšej skrátim,aby som ťa moc nezdobil,nás netrápi tvoj nový mobil,ským si sa včera pobil,ty de*il,de*ill..tvoj život dr*nutý,s účesom je*nutým s chrbátom rapavým,s ko*otom smradlavým jak ho*no,poviem ti to rovno,si nula,rozje*aná bula,tvoj kamoš tribula,malá cikula z rici fazula,na scehnách cibula,co sa j*bete a pi*oviny trepete a zase repete dokola,pestuješ gaštany,chrbát vždy po lopatky máš os*aný,si pošťaný,celý život,nechcený,je*nutý,malý,špatný,dr*nutý,suchý,smradlák,lepá sa na teba muchy,na ksichte puky,tenké ruky,veľké lupy,celý život zneužitý,byty,máš styky,zoofilne fiky,fiky,choré psy ta zvyknú jeb*t do makovej riti,mám to v p*ci, čí si,či si jebal ciky tie špatné motyky,tučnú Evu, mrtvú Sisi,či si žral vyberané drahé jedlá z velkej mysi,takýto teda ty si?!z cudzích kešov sa ty robíš sýty,špatný si jak E.T. poviedkami krytý je*eš deckám do hlavy,tie svoje prije*ané mýty,lenže každé decko ví že sú to kydy,každé decko ví,pravda holá pravda obrátená na ruby,zavri si ten smradlavý kanál,ty sulin poje*aný,lebo však ty si se*eš do huby,ty ho*no vyje*ané,/hahahaha nerob zo seba vraha,ta snaha,pretože keď pravda bude nahá a na ruby,šetci zistia ko si se*eš do huby,hahahaha nerob zo seba vraha,ta snaha,pretože keď pravda bude nahá a na ruby,šetci zistia ko si se*eš do huby/môže sa volačo tak špatné okocic,jak si ty?,ty kretén,ti smrdzí z huby jak z rici,ty bajkal vyje*aný,čo pestuješ bajkalesy,gdo si?!..veď ty si úplne neinteligentný! Pál do pi*e lebo ti jednu naje*em.
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Chenny, Google [Bot], kubec224, pokus1, Seznam [Bot], wirer