Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Vendetta

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

27 Jan 2014, 20:11

mna by hlavne zaujímalo co sa stalou s touto kapelou neviete niekto
Obrázok užívateľa
oggy510
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.10.2008

29 Jan 2014, 19:47

to by inac aj mna zaujimalo na fb pisali este v roku 2011 ze ma vyjst dariov album a potom ich spolocny a odvtedy furt nic :D
Obrázok užívateľa
shady00052
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
98
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.10.2009

25 Mar 2014, 11:23

https://www.facebook.com/VendettaOfficial?ref=profile


Posledny post maju zo septembra 2013, raz som písal s Dariom na FB a hovoril že do vydania albumu im chýbajú finančné prostriedky.
Obrázok užívateľa
krach
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
186
Poďakovania:
23
Registrovaný:
30.11.2008

23 Apr 2014, 20:06

Tak to boli suverénne najväčší pózery na slovenskej scéne.Mal som pocit že sa sami dissovali v každom treťom tracku.Rapovali o rešpekte no žiadny nemali nikto na scéne ich nerešpektoval,rapovali o tom že ich rešpekt sa nedá kúpiť hlavne že oni su kupovali featy od Delika,Ideu,Tafroba či Segeja Barakudu a ďalších.Rapovali o tom že aký veľký majú FAME koncerty,predaje a podobne dristy no nič s toho nemali,objavili sa na 2-3 roky s minimálnym úspechom,v podstate ich nikto nepoznal ale reči veľké.Rapovali o tom koľko majú lóve že puklica na ich Chryslery stojí viac jak BMW pritom realita bola zase iná (príspevok nado mnou hovorí za všetko nemajú ani na dokončenie albumu).Ako čerešnička,vysmievali sa ostatným raperom že sú neni real,že sú pózery a že klamú pritom oni sami boli najväčší FAKE.Ja mám síce veľmi rád ten štýl rapu ktorý oni prezentovali,Agresívny utočný.Mali aj zopár dobrých a zmyslu plných trackov ktoré som si šiel ale to ich pózerstvo,nereálnosť a nafúknutosť bola až do oči bijúca.Prišli my ako lacná atrapa Kontrafaktu.(miestami ešte aj ich frázy používali).

Najlepšie skladby:

Nie si sám
Rešpekt (feat. Jimmy Dickson,Sergeu Baracuda)
Bzdocha
Otvor srdce
Pchajú sa nám do riti (feat. Delik,Jimmy Dickson,Sergei Baracuda)
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013


Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], decoboss, Google [Bot], Seznam [Bot]