Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



VIDEOKLIP!! Mrtvy RoSi - Jedine co mam

Vaše nahrávky

29 Jún 2012, 22:44

uzavriem to tak ze klip bol iba pokus ktory asi nevysiel no co sa da robit..aspon ma to teraz nakopne robit veci lepsie a dat si viac zalezat!
UNIWERZAL ci co si to zac nepoznam ta vobec..ze co je stoka? stoka je odpad stoka je kanal a tak znie aj tvoj anal rap )) kks homoreper ma tu ide sudit pozri sa na seba..
http://www.youtube.com/watch?v=8CZvhr9-u-M&feature=relmfu
byt na tvojom mieste by som drzal picu..ty jebes rap homotrackmi..pal do pice pocuvat leva
nestaraj sa do mna
Obrázok užívateľapeterossi

30 Jún 2012, 08:38

das tu jeden track tohto typu, a uz si akoze sef ? :D homotracki kamaraaat :D zato ze som nahral jeden takyto song ? :D takze aj majk spirit je homotracker, suvereno, rytmus, proste vela vela znamych raperov :D a ty si ten GANGSTER :D aspon sa viem trafit do beatu a pracovat s nim :) no ako vidim, tvoj MASTA BLASTA FLOW je lepsi :P ved pocuvaj sam seba, flow na picu, klip vo formate 3GP, swag jak moja babička, a text ani nehovorim :D a co s tym pre pana jana ze ma vobec nepoznas ? ako keby si to bol SVETOZNAMY ... si uvedom co rozpravas, dajaky picko 14rocny tu da pokus o rap .... a ide vraviet ze vychod je stoka, za to, ze on nahral 3GP klip pod ufom, ach ... kam ten svet speje, chod do skoly radsej a sa nauc slusnemu spravaniu :-) dalsi co nevie prijat KRITIKU :D

chces kritiku ? tu ju mas :
-""asi si nepocul ze nemas fajcit pokial nemas 18, ale je to jedno ked fajcis aj kokoty""
-hlas mas ako keby si umieral, a aj tak je jak 12rocny
-nevies sa ani len trafit do beatu
-myslis si o sebe nieco lebo si z blavy, a to nikoho tuna nezajima
-text, z jednej temy skaces na druhu, hovoris co jedina mas, a potom zacnes ze vsetci zomru pre nieco
-kacky v klipe ? co to ma stym spolocne ?
-nabuduce ten klip skus nenahravat vo formate .3GP s masterom stylu .AMR
-v klipe sa z casu na cas tvaris, ako keby si sral
-ten mixmaster, co akoze scratche s tvojim hlasom, neviem kto to robil, asi tvoj 6rocny brat
-naco spominas americkeho prezidenta ? podla coho sudis ze je OBAMA falosny ?
-na konci trapna napodobenina rytmusa, ze dam si okuliare a budem ŠEF :)
-mas nahrate 3tracky a uz ides tocit klip ? trochu "jebnute" si nemyslis ?
-na slovensku platie eura a nie dolare, za ktore by si nedal ten mikrofon
-ani nedopovies vetu a uz ide druha, neni ti rozumiet koniec
-ten doubletime flow co sa snazis dat, je uplne na picu, neda sa to pocuvat, nerozumiet ti proste
-"dilino" v texte, fakt silne slovo
-niekedy ani rym nemas, mozno si si myslel ze to bude zniet ako rym, ale mylil si sa

NESUDIM TA, iba ti davam kritiku, ktoru asi neprijmes, ale mam to u mojej chlpatej riti

PROSIM TA RYCHLO VYMAZ Z YT TEN KLIP, HANBA NARODA SI PROSTE, ESTE STASTIE ZE NIESI TAKY ZNAMY "ako si myslis", PRETOZE BY SLOVENSKO BOLO ZAHANBENE, AKO TAKEHOTO DEMENTA MOHLO VYPLUT NA SVET

vrat sa odkial si prisiel TY SVETOZNAMY BOREC, cize pal do pice ;)

ZBAL SA A DO PIČE PÁL, BEZ ZBYTOČNÝCH SLOV


nemam sa starat a das tu video na ktore ziadas nazory, dostal si nazor, a hned si sa pohoršil nad tym co si cital, sa spametaj co robis, co mas SCHYZOFRENIU ?

aaaaaaaaaa PS: diky za reklamu a ze si si vypocul track, fakt dakujem :D imbecil
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

30 Jún 2012, 09:08

UNIWERSAL :D :D :D dobre si mu naložil :D
Obrázok užívateľa
2xP
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
54
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.06.2012
Bydlisko:
RS

30 Jún 2012, 09:40

ja viem prijmat kritiku, nepoznas ma.
tie prve komenty co si mi pisal som respektoval ale to ze mi bude nniekto hovorit ze mam skocit z ufa na most to uz sa mi nezda normalne..ja neprajem nikomu nic zle.
a nechapes cenim tvoju kritiku ale kolkokrat ti mam opakovat ze som si vsetkeho vedomy co som spravil zle? hovorim to 1000krat ze klip bol picovina..
nebudem nic mazat zatial, mam pici
ze sa neviem trafit do beatu? to je picovina lebo v inych trekoch som sa trafil a navyse toto je beat cisto klavir..flow som tu dojebal..rymy som dojebal, text som pisal zo srdca
tie body co si mi tu napisal musel som sa smiat na tom...niektore su pravda, niektore su predramatizovane, z niektorych som nemohol
jak si dosiel k tomu ze si o sebe myslim vela? poviem to tu a teraz - RoSi je mega kokot a nevie rapovat (ale nevzdava to a robi co ho bavi)
na fb mas stranku kde ste styria ci kolkati a mate o 150 ludi menej ako ja sam (viem od toho nezalezi ci ste dobri)
a k tym homotrekom..tych interpretov co si vymenoval oni mali treky vseobecne o laske.. a rytmus neni reper aby si vedel
ty ma ides sudit za swag? aspon nenosim siltovky jak kkt..a ze sa obliekam jak babka? :D hmm streatwear shop tam na vychode asi nemate :/ alpha styl, thor steinar styl! ti roztrham v zuboch tu tvoju siltovku..daj si sluka lebo asi to jedine ti udrzuje pri stasti
nechcem sa uz s tebou hadat..chod si svoje drzim palce)
Obrázok užívateľapeterossi

30 Jún 2012, 09:50

Neviem či navážanie sa do východu je tou správnou cestou obrany...
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

30 Jún 2012, 10:02

dalsia kalkulacka co tu vybehuje z cislami, tak dalej si posielaj svojim FB kamratom co ich mas 1600 a 1569 si ani nevidel svoju stranku ze "daj lajk" jak to vies :) a klip, a track, nech aspon kliknu ze ani pozerat a pocuvat ho nemusia, len aby si mal views a lajky :D zase spominas vychod ? :D o co ti ide ? a thor steinar a znacky takeho to typu nepodporujem, a odkial vobec vies ze fajcim, mas sledujes abo co ? tolko nepodlozenych informacii, ze mam dost :) ja som ti dal kritiku k tomu co som videl a pocul, a co teba trapi ci nosim siltovku ? :D polka sveta ju nosi :D a co ma stym spolocne ze si sa netrafil do beatu ze je to klavir ? asi nemas sluch alebo co ... dovidenia :D
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

30 Jún 2012, 10:08

kde som zas spominal vychod?
ok jebme uz nato .. nabuduce ked pridam novy trek budem cakat na tvoju kritiku ))
Obrázok užívateľapeterossi

30 Jún 2012, 10:09

"hmm streatwear shop tam na vychode asi nemate :/"

TY MAS FAKT SCHYZOFRENIU :D

fakt ako sorry, keby to bolo dobre, napisal by som to, ale toto sa mi napacilo proste, ked sa mi tvoja dalsia vec zapaci tak sa vyjadrim a ked nebude, tak radsej nie, lebo to nema zmysel
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

30 Jún 2012, 10:16

ja viem chapem ta, sam viem ze to neni dobre ))
okej nechame sa prekvapit )))
Obrázok užívateľapeterossi

Predchádzajúci

Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], csabibacsi, Fiatt22, Google [Bot]