Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Viva La Polnohospodarstvo

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

20 Feb 2008, 14:04

Caute lidi. Pustam sa do tajov pestovania "zeleniny". Ma napadlo ze urcite nie som sam tak vytvaram tuto temu presne na to. Ak mate skusenosti z pestovanim rajcin alebo mrkvy je nepodstatne, podelte sa. Budem priebehu roka davat aj niake info o mojom pokroku. :hh:.

Par slov pre ludi co budu chciet zneuzit informacie a fotky na tejto teme proti ich majitelom.
Vsetko nachadzajuce sa v tejto teme je fikcia, vsetky clanky falosne, nic nie je pravda, je to len vymysel ani ja neexistujem ani ty... :fuckyou:
Odporucam zverejnovat fotky ktore nezobrazuju ludi ani okolie kde sa jablka nachadzaju.
Obrázok užívateľa
aNiAbOlicKs
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
47
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2008
Bydlisko:
Mordor

20 Feb 2008, 14:18

Pre Zaciatok tohto roka sa idem dat na pestovanie nasej popularnej travy, je to zdrava rastlina ktora ma mnoho pouzity a schovava aj liecive ucinky hlavne na traviacu sustavu... Pestuje sa roznimi sposobmi tento rok sa sustredim na Outdoor pestovanie.

Niektory ludia travu fajcia... mi nie :lol: My budeme travu pestovat len na vedecke ucely v kontrolovanom prostredi. Tu je foto o tom ako ma ta TRAVA
vyzerat v plnom raste :

Obrázok

Takze ocakavajte nove info coskoro.
Zaujimave Linky "ktore deklarujem ze nemam sajnu co su ani som sa do nich nepozeral tym padom nie som zodpovedny za nic" na zaciatok :

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
aNiAbOlicKs
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
47
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2008
Bydlisko:
Mordor

08 Mar 2009, 13:01

na groweri sa da ziskat vela zaujimavich kontaktov na seeds predovsetkym druhej generacie.osobne mam pozitivne skusenosti s ludmi na tom fore.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008


Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], GODRAP, Google [Bot], Seznam [Bot]