Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Vladis - Vojny

Texty slovenských interpretov

03 Mar 2011, 10:25

Ten svet je skazený zvráteny na svete neni mier ,ľudia sa nenávidia bojujú ,za ten papier,Za lásku za falošné ideály presvedčenie ,za náboženskú vieru je to choré povedz že ne! Doplácajú na to vždy iba tí nevinný ,po moci po peniazoch túžia skur*ysini Doplácame na to všetci starý mladý aj deti ,a tý čo riadia tie vojny tak tí sa tvária jak svätý . Jaka demokracia a jaka sloboda,Iba diskriminácia miesto robota Vždicky je niekto na čele ktorý riadi to celé , ktorému to pekne je*e a kvoli nemu zomreme Keď zomre jeden človek je to strašná tragédia,ked zomre milión ludi tak je to štatistika Prečo by som mal život obetovať za nich,aby si ma zapísali do svojich štatistík

Ref.Alexino.Baška
A Peniaze,vojny,svet je slobodný pozerám do tmy ,čoho sme schopný
B:Srdce ma bolí ,horí mi v ohni,keď vidím vojny svet nepokojný
A:Peniaze vojny, svet je slobodný pozerám do tmy ,čoho sme schopný
B:Srdce ma bolí ,horí mi v ohni,keď vidím vojny ,svet nepokojný
.A:Vojnýýý , Ľudia umierajú
A:Vojnýýý , Zmysel nemajú
A:Vojnýýý ,ľudia zabúdajú že strácajú to čo majú
A:Vojnýýý ,Ľudia umierajú
A:Vojnýýý , Zmysel nemajú
A: Vojnýý ,Ľudia zabúdajú zabíjajú z ohňom sa hrajú

Vojny Afganistan Irak a Palestína, Pozri si správy dodnešného dňa sa tam zabíja Amerikanizmus silný zmus a svetovláda ,Pýtam sa teba či vieš kto tento svet ovláda Pýtam sa teba či si pripravený umrieť za nich , Za oblekové kur*y bohatých a vyvolených Ako si svoj život vážiš ako si svoj život cenníš , Či tomu čo robíš veríš alebo hodnotu nevíš Pamätaj históriu píšu vždicky víťazi,To znamená že ne vždy pravda víťazí A preto nesom parazit ktorý sa nechá nakaziť,Že môj život je vzácny a ten druhý musím zastaviť Vidíš to sám politika, ekonomika, ropa ,Určuje zmysel života pre mnohých jeho hodnota Sila penazí sa nateba rúti jak potopa ,Buď pôjdeš proti prúdu alebo bude steba sto*a.

Ref.Alexino.Baška
A Peniaze,vojny,svet je slobodný pozerám do tmy ,čoho sme schopný
B:Srdce ma bolí ,horí mi v ohni,keď vidím vojny svet nepokojný
A:Peniaze vojny, svet je slobodný pozerám do tmy ,čoho sme schopný
B:Srdce ma bolí ,horí mi v ohni,keď vidím vojny ,svet nepokojný
2x.A:Vojnýýý , Ľudia umierajú
A:Vojnýýý , Zmysel nemajú
A:Vojnýýý ,ľudia zabúdajú že strácajú to čo majú
A:Vojnýýý ,Ľudia umierajú
A:Vojnýýý , Zmysel nemajú
A: Vojnýý ,Ľudia zabúdajú zabíjajú z ohňom sa hrajú
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, romant666, Seznam [Bot]