Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Wandal - Demo 2011 - 2 singly vonku,vypočuj!

Vaše nahrávky

12 Nov 2011, 21:01

Wandal - Počul som tvoj hlas


Wandal - Zrkadlo feat. Fester


Demo(7 trekov) je na spadnutie, vyjde určite do konca novembra! :D

Komentujte prosím :gangsta:
Obrázok užívateľa
Wandal_HE
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009

13 Nov 2011, 10:25

je to dobre, nemam co vycitat :P
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

14 Nov 2011, 12:43

dík, prosím ďalej komentovať :)
Obrázok užívateľa
Wandal_HE
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009

14 Nov 2011, 18:16

V tom prvom tracku sa mi pači instro a text, jeho myšlienka ako si to opísal ale to ako si to podal sa mi nepači :)

a ten druhy track je celkom fajn ale musíš sa ešte vyrapovať, tie dvojaky to miestami kazia lebo su zle nahrané, možno by stačilo keby to ten čo robil master posunul podla sluchu aby to tak "nekričalo" že to je zle neviem ako si to nahraval ale ja vačšinou sa snažim aj dvojaky nahravať na niekolko krat dokial sa mi to nelubi a Fester pohodka aj ten dvojhlas je fajn ale tiež by sa tam dalo ešte upraviť niektore dva mi tam tak podla sluchu trošku ušli ale to sa časom podda chalani takže len tak dalej a na každej skladbe treba pracovať, a tiež je fajn ked si date čas na tie detajli a tie vyšperkujete potom cely vysledny efekt je mnoho krat lepší ;)
piz
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

14 Nov 2011, 21:20

dik za dlhý konštruktívny koment, demo bude témovo rozličnejšie preto som to v "počul som tvoj hlas" tak podal,lebo tam budú treky kde budem dávať rýchlejšie, inak :)...v druhej sme si každý robili master sám...neviem síce jaké "dvojaky " myslíš,ale je to fakt občas mimo u oboch....treba proste makať...berem k srdcu rady...dík :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

jááj,myslíš dvojhlasy?zvýraznenie konca riadku ne?jj, to je mimo niekedy...ne furt to vyjde :D
Obrázok užívateľa
Wandal_HE
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009

15 Nov 2011, 17:35

jj dvojakom som myslel dvojhlas na konci prepac :D moja chyba ale na toto pozor :)) treba vyladit su to detaily ale ked vyladis detajli tak sa to cele bude lepsie pocuvat takze makaj aj na takychto detajloch ;)

a ešte k tomu pocul som tvoj hlas, je mi jasne ze si to dal tak "pomaly" to sa tam hodi ze pomaly ale proste tam mi nesedis zatial lebo nejsi ešte vyrapovany ale to príde ;) len makajte dalej
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

19 Nov 2011, 15:26

ok, chápem, budem makať, dik :)
Obrázok užívateľa
Wandal_HE
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
4ramos4, applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]