Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Wyclef prezidentom Haiti?

Americká hip-hopová scéna a všetko okolo nej

05 Aug 2010, 19:03

Wyclef dnes oficiálne oznámi kandidatúru na prezidenta Haiti. Stane sa tak v americkej šou Larryho Kinga.

“Ak by neprišlo toto zemetrasenie, pravdepodobne by som počkal ešte ďalších 10 rokov,” povedal Jean. “Došlo mi, že Haiti nemôže čakať tak dlho a potrebuje pomoc.” Wyclef Jean nevidí žiaden konflikt medzi jeho speváckou kariérou a ambíciou stať sa najvyšším politikom. “Ak nemôžem päť rokov slúžiť svojej krajine, tak potom nič, čo som doteraz naspieval nemalo zmysel.”


"Wyclefova oddanosť rodnej krajine je nekonečná a bude trvať bez ohľadu na to, či bude súčasťou štátnej moci."

Uzávierka kandidátky je 7. augusta, voľby sa budú konať 28. novembra. Každý kandidát musí splniť niekoľko požiadaviek - musí aspoň päť rokov po sebe žiť na Haiti, vlastniť nehnuteľnosť v tomto štáte a nikdy neprijať občianstvo inej krajiny. Na nového prezidenta čaká neľahká úloha - vybudovať krajinu, ktorú 12. januára zničila jedna z najväčších prírodných katastrof novodobej histórie.
Obrázok užívateľa
Lewis Hamilton
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1636
Poďakovania:
1
Registrovaný:
04.07.2009

Späť na (US) americká



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]