Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



yany - Život

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

22 Júl 2008, 22:22

tak som si myslel ze sa tu maju prezentovat novacikovia a ne ti keri maju odmakanych 40 rokov rape ...
Naposledy upravil yany dňa 23 Júl 2008, 21:19, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
yany
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
239
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.04.2008
Bydlisko:
LA city - Levočaaa

23 Júl 2008, 13:33

Mno akože...Yany, scel si až to komentnem..aj keď neviem prečo ja....

Uff, tak tá myšlienka tam je. Vidno že to je prvá vec, bo to má od dokonalosti ďaleko. Rýmy tam nejaké tiež sú, len si myslím že text je lepšie písať na beat, aby bol každý verš približne rovnako dlhý poprípade si porátať slabiky v prvom verši a potom sa snažiť dodržiavať ten počet v celom texte. Tak to lepšie vyznie keď to čítaš. A osobne si myslím, že rýmovať by sa mali iba páry veršov, teda aby ste ma pochopili...že sa rýmujú dva navzájom, abo štyri abo šesť...A nie ako tam máš ty tri, bo potom človek čaká že ako sa to bude rýmovať a zrazu skočí na novú pasáž a bum niečo tam chýba, lebo je tam nový verš. Asi ma nechápete, ale to nevadí, hlavne že sa chápem ja :D Ae inak spoko mno....na to treba čas a hlavne sa často hrávať so slovíčkami...hľadať rýmy a tak... A akože, dúfam, že sa teraz na mňa nenahneváš ja som len povedala svoj názor keď si tak chcel aby som sa vyjadrila mno. Tak PEACE...čím ďalej, tým to bude lepšie :)
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

23 Júl 2008, 16:15

no ani nevis jak si ma nasrala teraz !!§ ale ne :D sak poho ja znesiem vela ... btw ja som si to vzdy rapoval ked som to pisal ... mozno su len zle riadky ale vychadza mi to ... chystam sa to narapovat ... potom sa uvidi kde to ma chyby ...
Obrázok užívateľa
yany
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
239
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.04.2008
Bydlisko:
LA city - Levočaaa

23 Júl 2008, 16:25

ya-ny hmhmhm par rymoch spoko inac soda sak pis texty aaz potom daj nejaky po mesiaci ked to bude mat kvalitu a ne kvantitu :fuckyou:
Obrázok užívateľa
wech90
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
183
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2008
Bydlisko:
PO CiTy.....vychod 4ewer

23 Júl 2008, 16:56

jezis hned prvy text co spravi hadze na net matelko ma pravdu.....
Obrázok užívateľa
trip
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
253
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.07.2008
Bydlisko:
CiFeR ViLLaG3

24 Júl 2008, 19:19

dobry text ale lepsie robis beaty :gangsta: :yinyang:
Obrázok užívateľa
vlkodlak081
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.04.2008


Späť na Vlastné texty



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]