Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Yúxz

Neviete si s niečím poradiť?

23 Jún 2012, 15:18

Sewas, mohol by sem niekto z vás napísať svk/cz fóra zaoberajúce sa graffiti, hudbou, filmom atď . . .
DÍK
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

27 Jún 2012, 10:37

graffiti forka? hah, boli, zanikli. jedine co ostalo sa portale; h-h.sk (asi najslabsi), utokumenia.sk, rooftop.sk/portal/ (momentalne asi najsilnejsi), este mame casaky, tytrubka.com a kontakty medzi sebou + vela writerov, najma zo zahranicia, ale aj zo slovenska ma vlastne stranky...
Obrázok užívateľaCOREsix

27 Jún 2012, 17:31

Dlhšie som sa v tom pohyboval, mňa len mrzí že skončilo BB fórum čiže s ľudmi ako Sainter, TSA crew atď už nemám žiadny kontakt a vlastne bola sranda robiť si s admina prdel a samozrejme aj s ostatných ppl ))
Tak dík Core.
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

27 Jún 2012, 19:32

ako teraz su vlastne vsetci na tvarovej knihe, sainty ma urcite, ja mam skor kontakty na okolitich (PD, ZV, ZH samozrejme, ale aj LC, SL+sever) hlavne 3dckarov a tak... deti je vela a starim sa nechce ucit nova generacia, teda mlada generacia sa nechce ucit
Obrázok užívateľaCOREsix

03 Júl 2012, 12:39

Obrázok užívateľa
tužka guma
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.10.2011


Späť na Pomoc



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]