Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



zavisly na piku:)

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

31 Dec 2008, 19:41

mnozstvo malickosti ovplyvnilo tuto hru, mnoho dobrych ludi ma skazenu povahu,
pri tom clovek sa zmeni ale az tak velmi? bratovi som veril teraz ohovara smermi,
primitivne reci o tom ako vnimam svet, neresim typkoch ako ty ty obycajna zver,
aspon robim nieco po com velmi tuzim, pomaly idem hore zatial co ty do kaluzi,
snazim sa dokazat iba v jednej veci vrch, zatial co teba zaujima iba drogovy trh,
piko nici zabija mnei hodnoty, ale to pochopi clovek ktory v tom hraje po noty,
teraz za mno chodi bracho nemas zalozit? kcem love na keny bla bla iba same lzi,
nesom tupy od sveta viem v akych vodach si, radsej sa strat alebo do reality vzi soi...
RF
rozum mi vravi ze ludia tvoria tento svet, srdce sa zas brani ze ludi takxch niet,
pozres okolo vsade droga ciga chlast, jedno mi vsak doslo svoj svet ma kazdy znas,

ako aj clovek o ktorom pisem tento pribeh, chlapec sportoval teraz krvou sa droga hybe,
zacalo to pred rokmi jednym pojebanym pukom, chlapec kcel viac tak si svoje fukol chtiac, teraz sa oziera tukom asi raz za mesiac,
fotrovci nechapu ze kde sa ich milacik dostal, v akych vodach plava a ako v nich obstal,
pri tom by mu dali vsetko na svete i to, pocom uzi kazdy mladik vytunovane auto,
ale on neresi ide si svoju vlastnu trat, nepozera do zadu co bolo minulost moze osrat,
to jak som s nim travil niekolko rokov par, teraz na mna jebe pri com on sa odjebal,
i tak nezabudnem co mi tento typek dal, bola s tebou sranda brka ktore si rad mal....

RF
rozum mi vravi ze ludia tvoria tento svet, srdce sa zas brani ze ludi takxch niet,
pozres okolo vsade droga ciga chlast, jedno mi vsak doslo svoj svet ma kazdy znas
Obrázok užívateľa
wech90
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
183
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2008
Bydlisko:
PO CiTy.....vychod 4ewer

01 Jan 2009, 18:30

gramatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikaaaaaaaaaaaa
ale inak text super
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Beatzgrafik, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Seznam [Bot]