Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



zbrane,zbrojny pas

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

27 Dec 2010, 19:11

Mate zbroojny pas???ja az budem mat 21 tak si ho dam urobit(snad zvladnem tie testy,ked to zvladol aj Harman),a co je podla vas lepsie?pistol alebo revolver???
Naposledy upravil commando dňa 28 Dec 2010, 15:46, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

27 Dec 2010, 19:18

toto
Obrázok
Obrázok užívateľa
shadow-g
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
373
Poďakovania:
5
Registrovaný:
22.07.2009
Bydlisko:
SouthSide

27 Dec 2010, 19:38

shadow-g: Ved toto nieje v nasom state povolene!
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

27 Dec 2010, 19:54

shadow-g ty si normalni????sak len tak das na internet tajnu zbran slovenskej republiky,ktora ma bit na cele so Slotom pouzita na madarov????Tak to ne,citis sa dobre?

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

PROLOG píše:Devina


Mne osobne sa viac pacia revolvery,ale nwm co je lepsie
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

27 Dec 2010, 22:08

a na co ti je zbran?chces niekoho zabit?
si kokot.to ti nenadavam ale konstatujem fakty.

nechapem tieto zakony.za kusok travy ta zavru.za predaj alkoholu neplnoletim mas mastnu pokutu.za fajcenie na verejnom priestrastve mas pokutu.ale ak si vybavis doklady tak si mozes kludne kupit zbran.mozem jebat takyto system.zakony evidentne nie su stavane,aby chranili ludi.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

27 Dec 2010, 22:19

Ale zase na Slovensku nemôžeš mať hocijakú zbraň a musíš prejsť nejakými testami ak sa nemýlim. V Amerike je to šialené.. Tam má zbraň hocikto.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

27 Dec 2010, 23:01

Kebyze chcem niekoho zabit,tak urcite ne legalnou zbranou...zbran na slovensku je povolena len poloautomaticka a manualna...zbrojni pas typu A(nosenie zbrani zo sebou) je povolena osobam starsim ako 21 rokov.Prograss ukludni sa...Zbran chcem na sebaobranu a paci sa mi...Ano,musis prejst psychologickym testom...(ale to je hlavne o tom,ci zaplatis tie testy(su dost drahe) )
tam sa ta pytaju ci si terorista,ci chces niekoho zabit,co ti pripominaju nejake machule a tak...Hlavne nesmies mat zapisy za kradnutie so zbranou,alebo nesmies byt vrah.V amerike ma zbran kazdy druhy clovek...a tam na svojom pozemku mozes v noci zastrelit hocijakeho cudzieho cloveka bez dovodu(povies ze to bol zlodej,a oni ti uveria,fakt je to tak),to je zakon ochrany obcanov(take neco)...
odkedy je 30 eur mastna pokuta(tolko daju neplnoletym za pozitie alkoholu),a casnikovy 500eur (to je dost)

Sak aj fizel ta odbachne a povie ze v sebaobrane...prave preto sa musis branit sam
inak polka ludi v BA ma pistol
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

28 Dec 2010, 00:20

Na obranu keď už tak mi stačia moje päste alebo v krajnom prípade nožík. Zbran je čisto frajerina a hlúposť ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

28 Dec 2010, 01:48

commando píše:Zbran chcem na sebaobranu a paci sa mi.

nestacie ti paste a nohy?
ja az budem mat 18 tak si ho dam urobit

dufam ze mas 13 a ze ta to casom prejde.... thats all :wink:
Obrázok užívateľa
machty
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1570
Poďakovania:
52
Registrovaný:
01.02.2009

28 Dec 2010, 05:47

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

28 Dec 2010, 15:49

[/quote]
dufam ze mas 13 a ze ta to casom prejde.... thats all :wink:[/quote]

Nozik nosim bezne so sebou,peste a nohy ma kazdy,a 13 rokov nemam,lebo uz mam obciansky,ale zbrojny pas typu A sa da urobit az nad 21 rokov,ale pochybujem ze ma to prejde,lebo ho chcem uz od 5tich rokov.Nema ho tu niekdo z vas???
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

28 Dec 2010, 16:03

Od piatich rokov ? :DD Si zabiiil :D
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

29 Dec 2010, 00:18

Pokud si chces kupovat zbran na strelbu na terc a aby sis to vychutnal tak doporucuju tohle:

Obrázok

Tu ma kamoš, konkretně nevim jaky ma nazev, ale střílel sem sní a je to fakt zahul :lol:
(Je ale docela drahá, prostě na takové to domácí ...)

Ale pokud to chces na obranu, nekde nosit na ulici nebo tak tak ti staci obycejna devítka. Na netu to je naho.no, zajdi no nejakeho shopu a tam ti urcite dobre poradí. Ale podle me je lepší revorver, který vypadá robusněj a kvalitněj. Ta normální devítka je dost složitě udělaná...
Pokud se tím budes zabívat, a budes do toho chtít vlozit nejaké penize tak legálně seženes jakoukoliv zbran ale je to nárocné jak na penezenku tak na psychiku pri testech. Já sice zbroják ještě nemám ale takhle ve střelnicích jsem už střílel mockrát. A taky si budu dělat urcite zbroják. Ale snad nejsi jeden z tech magoru, ktere kdyz nekdo nasere tak už chtejí strílet... to by si neuspěl. A co me rikali lidi tak ty pisemne testy nejsou zas tak narocné, ale psychické to je prej zahul :lol:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

29 Dec 2010, 12:02

polka ludi v ba ma zbran, polka ludi v usa ma zbran..som si skoro cvrkol od smiechu :D chces pistol na sebaobranu? chalan jebe ti to ? :D to ze v us gangsta rape sa rapuje o tom ako sa ludia zabijaju na ulici neznamena ze to je u nas realita :D a ze ces zbran lebo sa ti paci? lool :D
pre deti ako si ty ktore su mentalne nedostatocne vyvinute by sa malo zakazat hranie akchnych hier

P.S.- TEBE tu zbran nedaju aj keby si bol panna maria, ver mi tymi testami neprejdes :wink:
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

30 Dec 2010, 20:18

ivoo tu mas odpovede:
1.mat zbran na sebaobranu nie je nic take zvlastne
2. preto ze ty pocuvas gangsta rapy,neznamena ze ich pocuvam aj ja :-)
3.S legalnou zbranou sa nevrazdi,lebo fizli maju odtlacok naboja z tvojej zbrane,a hned vedia ze si to bol ty.vrazdit ani zabit niekoho nechcem,to staci ze ju vytiahnes,a ked ta ide niekto zabit tak sa striela do kolena
4.vela ludi ma zbrane preto lebo sa im pacia (zberatelske,a je na to zberatelsky zbrojny pas)
5.pise sa akcnych hier
6.mentalne nedostatocny si mozno ty,ked nevies o tomto
7.je demokracia :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou:

P.S.-MNE tu zbran daju,domysli si preco :msass:

C_zek ty to chapes na rozdiel od iva.
Neboj sa ja nikoho nechcem nikdy zabit,ked budem donuteny strielat tak strelim do kolena(tam to velmi boli,a tazko sa to hoji,ale neohrozis tym jeho mozog a zivotne funkcie)
a zato ze by ma nasral by som strielal????to si ani predstavit neviem :D
sak sa ani bit nechodim von,ako to vacsina chalanov robi...

revolver je bezpecnejsi pri nabijani,a je aj krajsi :-)
pistol je lepsia na strelbu (dufam ze strielat budem len na strelnici :wink: )
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

30 Dec 2010, 20:25

Ja sa stavím, ze chces byt "pán" so zbranou. Keď ju chceš od piatich rokov tak inak to pochopiť ani neviem. A ak hovoriš, že nie klameš sám seba niei nás :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Ja sa stavím, ze chces byt "pán" so zbranou. Keď ju chceš od piatich rokov tak inak to pochopiť ani neviem. A ak hovoriš, že nie klameš sám seba niei nás :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

30 Dec 2010, 20:59

1, mas pravdu bezni ludia maju zbrane je to uuuplne bezne
2, z tvojho prispevku ze chces zbran na sebeobranu som vyvodil ze si myslis ze ju beznym ludom treba...ak som sa mylil(v tom ze mas mylny nazor koli gangsta rapu)..sorry.
3, o vrazdeni v mojom prispevku nebola ani zmienka(resp ze by si ty cel vrazdit)
4, ak ches byt zberatel...bud...ale mat zalubu ako tinedzer v zbraniach? radsej zbieraj znamky abo karty holych zien
5, moj preklep je narozdiel od tvojho kvanta gram. chyb myslim ospravedlnitelny(takze z tvojej strany ubohy argument), radsej sa pozri do ucenbnice gramatiky.
6, neviem o com?
7, a? akoze setko co je demokraticke je spravne? hmmm

PS: nie nedaju
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

30 Dec 2010, 21:35

sakac pre teba odpoved-
Aj keby som chcel byt pan so zbranou,je mi to na hovno,lebo nosit ju mozes len tak aby ju nikdo nevidel...

ivooo

1.jasne ze ne kazdy :wink: ,ibaze to neni az take nepochopitelne (aspon podla mna)
2.clovek ktory nekradne,neoziera sa na mol,neni vrah a bitkar ju mat moze (ak chce)
3.ok,mylil si sa,ale mne to nevadi
4.znamky ma nebavia :-( ,chvilu som zbieral modely aut,naco mi bude na karte????? a lepsie ako keby som fetoval atd.
5.to nam v triede v kuse keca ucka,snad to ty nie si :-)
6.uz to necham tak
7.ja som nepovedal ze vsetko demokraticke je spravne,len ked si napisal ze
pre deti ako si ty ktore su mentalne nedostatocne vyvinute by sa malo zakazat hranie akchnych hier
tak som ti napisal ze je demokracia :P Aj ked ja zazrani pc hrac nie som (hram basket,bowling,chodim do fitka, atd)


PS-uvidime
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

30 Dec 2010, 22:28

moze ju mat ale je mu zbytocna podla mna, a aj uplne dusevne zdravemu cloveku moze nastat skrat v hlave...s tym zbieranim to bolo obrazne povedane...................keby si nekomentoval moj preklep tak mf
proste ale moj vseobecny nazor je ze vsetkym civilistom by mali byt zbrane zakazane...
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

30 Dec 2010, 22:54

Kazdy ma pravo na svoj nazor :-)
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], vrn1v