Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Zdar*

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

02 Sep 2010, 16:56

Tak volám sa lubo pochádzam z Nového Mesta nad Váhom presnejšie v Bošáci ... Strašne moc ma baví hip hop ... Kedysi som bol z neho uplne bez seba teraz si ho tiež vypočujem velmi rad ... Mám 17 rokov a strašne rád uploadujem nejaké príspevky preto som sa hned sem regol ... Chodím na SOŠ obchodu a služieb , som kuchár čašník .... Dúfam že sa toto forum Velmi rozrastie ) :yahoo: :-)
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

02 Sep 2010, 17:51

No neviem či rád uploaduješ,lebo tých tvojich uploadov tu moc veru nevidím :-( a rozrastáme sa furt :) máme najvačšiu návštevnosť spomedzi všetkých hip-hopových fór na Slovensku!!! a sme jedniné fórum,ktoré sa venuje len Hip-Hopovej kultúre!! a inak ťa tu zdravím.. :wink:
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

04 Sep 2010, 13:45

Tak víš no neni ich tu moc , ale tak dal som ich sem dosť vela už . Ale najračej komentujem texty alebo také volačo lebo kedysi som písal aj ja , tak rozumiem sa tomu dosť dobre takže asi tak :wink: Tak budem rád keď sem bude chodiť viac a viac ludí , dozvedel som sa že je to najlepšie forum v SR :-) Dá sa tu najsť všetko tak som si povedal že aj ja tu chcem niečo robiť pre toto forum a tak som tu . A ozaj sry za dajaké nezhody vtedy čo bolo , ako vidím si v poho t - pack teší ma :gangsta:
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

04 Sep 2010, 21:00

Ja oceňujem tvoje uploady v sekcii americké mp3. Len tak ďalej. :wink:
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

04 Sep 2010, 21:37

Asi sme sa trocha nepochopili...Ty si napísal = strašne rád uploadujem a ja som ti odpísal,že škoda,že tu máš tak málo svojich uploadov!! Lebo ako vidím dosť ludí si tu furt mýli pojem = niečo som uploadol s pojmom niečo som skopíroval.Lebo povecme si narovinu to čo tu robia viacerí medzi ktorých patriš aj ty,že kopirujú linky z Amerických stránok a potom ich sem dajú a tvrdia že kolko oni toho uploadli to dokáže aj 7 ročné decko!!Aj tie pojebané americké mp3ky čo majú cca 5MB a čo tu furt pridávate ste lenivý uploadnuť. Preto si ja hlavne cením ľudí,ktorý sem pridávajú vlastne uploady,ale takých tu je bohužial dosť málo...
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

04 Sep 2010, 22:39

mino ty píšeš akoby si nekopíroval. Veď každý tvoj mixtape máš skopírovaný... :roll:
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

04 Sep 2010, 23:04

To som vôbec nepovedal a nechel som aby to tak vyznelo...V Amerických albumoch nieje ani jeden môj upload,lebo americkú hudbu ja vôbec nepočúvam a nikdy počúvať nebudem.Ja som jeden z tých čo sa riadia heslom,že počúvam,len to čomu aj rozumiem.V rape ide hlavne o text a zahraničný rap mi fakt nič nedáva keď vôbec nerozumiem očom točia a vôbec ma neoslovil.A takéto albumy sem pridávam fakt len tak z nudy,keď nič neuploadujem a keď sa nudím..fakt nemôžem všetko uploadovať to by si chcel odomňa moc a americké mp3ky račej nepridávam,lebo keby som mal robiť to čo robíte vy,tak to by som denne mohol pridať aj 200 mp3-jek z rôznych Amerických stránok....V Slovenských mp3 mám asi 200 uploadov,lebo tam by som ich ani nemal skade kopírovať,kedže vačšinou som ich prvý tvorca :) napríklad aj vo videoklipov..jak debil každé video sťahujem z youtube,potom prerábam a potom uploadujem...Proste všetko čo tu je slovenské alebo české sa snažim uploadovať,lebo tá hudba má zaújma a tú hudbu dlhé roky počúvam..čiže = SVK ALBUMY,CZ ALBUMY,SVK MP3,CZ MP3,SVK VIDEOKLIPY,CZ VIDEOKLIPY.Napríklad na jednom nemenovanom fóre kde uploadujem filmy a iné blbosti nesúvisiace s hip-hopom mám 400 príspevkov,ktoré som uploadol len ja,lebo tam keby zistili že kopirujem nejaké linky z Amerických stránok tak mám okamžite BAN,keby sme niečo také zaviedli aj tu,že uživatelia by museli pridávať len svoje linky tak si myslím ,že by tu bolo asi o 5000 príspevkov menej...a ja nemám nič proti tým čo kopírujú veci..len sa tak vždy trocha pousmejem keď niekdo napiše,že rád uploaduje a pri tom tu má asi 5 svojich linkov a potom všetky ostatné skopirované...taký istý prípad bol blood gangsta chcel velice rank uploader a pritom som tu nevidel ani 20 uplaodov čo uploadol on..to by sme tu takto mohli všetkým pridať rank uploader čo dokážu kopírovať linky z iných stránok..
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

05 Sep 2010, 11:24

Almaktoum díki že aspoň ty tomu chápeš . Niektoré sú moje uploady a niektoré zasa nie . Každý kopíruje linky tak skoro každý , ale proste je to snaha aby tu bolo viac a viac príspevkov proste snažím sa aby tu bolo toho viac víš ? nezáleží odkial to sem dáš ale že je to tu už o je podstatné :!: :-) Mino počúvaj to je pravda viacerý takto dávajú sem len linky , ale ja som tu dal aj svoje viac menej , nie všetky to som nepovedal ale sú tu . Je to úbohé sem dávať niekoho uploady ale aj taQ ludia nemůžou vedeť žeči je to tvoj upload alebo neni niektorí . Almaktoum tomu chápe ale ty ako vidím asi ne :-?
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

05 Sep 2010, 11:35

hehe ža ja tomu nechápem a čomu prosím ťa nechápem? :lol: :lol: ...Ja vôbec nehovorím,že kopirovanie linkov je niečo zle,šak to robím aj ja v niektorých sekciach..a šak vidím že,aspom si dáš tu snahu že sem niečo pridavaš,ale musíme si povedať,že to dokáže asi každý,ale denne uploadovať desiatky príspevkov asi nedokáže hocikdo,keď tu takých ludí je strašne málo..ja som len chcel reagovať natu tvoju prvú vetu,že RAD UPLOADUJEM a som ti napísal že asi malo rád uploaduješ,keď tu máš tak málo svojich uploadov..to je všetko..a to či ludia vedia či to je tvoj link či nie...tak asi z takých linkov,kde je napísana nejaká americká stránka si asi domyslia,že to nieje tvoj upload..napríklad: http://hiphopforum.sk/carmine-fall-through-2010-t27096.html#p97980
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

05 Sep 2010, 12:07

ja myslím, že tie príspevky na uploaded.to sú jeho. A tých je naozaj väčšina.
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

05 Sep 2010, 12:15

Preboha to túto vetu myslíš akože vážne? To tu asi vážne vačšina ľudí je buď slepá alebo ja neviem čo..šak si klikni na ten link http://uploaded.to/file/n84swg ..šak sa ho opýtaj..všetky linky kopiruje z jednej stránky..ak chceš ti ju môžem aj tu napísat..to by musel mať fakt neskutočne rýchly upload,keď dokáže za 3 minúty pridať 30 linkov..ale ja sa tu nechcem z nikim hádať,len opakujem že furt tu reagujem len na tu jednu vetu RAD UPLOADUJEM,že asi veľa ludí si tu mýli tento pojem s iným pojmom..
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

05 Sep 2010, 12:31

počúvaj ma nerob tu zo seba velkého kinga Mino si obyčajná nula a robíš sa ako kebyže ty máš všetky uploady svoje ! :fuckyou: Pozri sa na Sixtyho ten má tiež viac prispevkov z nejakej stránky ako ja a je premium :!: a kebyže chceš vedet ako sa to da za 3 sekundy ta dáš do uploadu viac pesničiek a potom to naraz das uploadovat . Ale ty to asi tak nerobíš ak to tak vidím ... A cez uloaded uploaduje najviac ludí pokial nevíš :fuckyou:



to by musel mať fakt neskutočne rýchly upload,keď dokáže za 3 minúty pridať 30 linkov..ale ja sa tu nechcem


Loool toto je taká pi*ovina , dám max 10 uploadov ale šak dobre :!: :x
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

05 Sep 2010, 12:41

Bože zas jeden z tých čo sa tu chce o takyćhto veciach hádať ..a nemusiš sa hneď rozčulovať a urážať a nadávať tu na mňa..TAKŽE: Po prvé..čo sa týka sikstyho ten má brutal všetky linky s kopirované,sa ho to môžeš aj opýtat ten sa aj sám k tomu prizná a nepiše aspom že rád uploaduje a že linky su jeho..a to že má rank Premiuim..čo je akože natom? šak ten rank môžes kludne mať aj ty! šak to zaplatiš 2000$ a máš ten rank.Po druhé Asi si slepý treti krát ti tu píšem,že ani ja všetky linky tu nemám svoje, a to že ako sa uploaduje mňa môj milý nemusiš poučovať :) uploadujem asi už 3 roky a to že cez uploaded.to uploaduje najviac ludi to akože neviem odkade máš..hee..a Po tretie chceš povedať,že akože tieto linky čo tu furt pridávaš v Amerických mp3 a Americkych albumoch tie na uploaded.to sú tvoje? :lol: :lol: šak aspom si tu neklame..viem velmi dobre z ktorej stránky to kopiruješ :) a keď budeš odpisovať,tak klud nemusiš sa hneď rozčulovat a nadávat..šak debatujme normalne :)
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

05 Sep 2010, 12:48

ja sa nechcem hádať ! to som nepovedal .. nehaj to už tak aj ty máš iné uploady ne len svoje tak a skončili sme z týmto ! :x To je jedno či to píšem alebo ne či rád uploadujem alebo ne ..
Počúvaj ma ja som nepovedal že sú moje , lebo aj sixty ma tie upload a odkial ich má ? odtial hádam vím :lol: Dobre nerieším toto !
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

05 Sep 2010, 12:54

Šak jasné,že to je jedno čo píšeš,každý si píše čo chce ja ti vôbec nič nezakazujem..ja som len jednoducho zareagoval na tu tvoju vetu,že rád uploaduješ :) a musel som nato zaregovať,že asi málo rád uploaduješ,keď tu máš tak málo svojich linkov! to je proste všetko..
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

05 Sep 2010, 13:01

3ak ja vím to je jasné :wink: No šak nevadí , ale mám ich tu dosť . Al ja som povedal len že ma to baví to je všetko . A ozaj ako sa dostanem do nejakej skupiny vlastne ? napríklad do takej ako si ty ? :wink:
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

05 Sep 2010, 13:10

No dotej čo som ja sa asi nedostaneš :lol: :lol: ďalej do skupiny uploader sa asi tiež nedostaneš tak čoskoro,lebo zas sme pritom..sem sa dostanú ludia čo sú tu už nejaký ten mesiac a čo pridávajú hlavne svoje uploady!! jediné do tej skupiny Premium ak by si chcel..
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

05 Sep 2010, 13:13

a dotej sa ako dostanem ? :D
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

05 Sep 2010, 13:18

Musíš poslať Dotn-ovi 2000$ points.php?mode=transfer&i=2 a potom mu napíš správu,že chceš premium rank ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

05 Sep 2010, 13:26

a o iný rank nemužem žiadať však ? ;)
Obrázok užívateľa
Garcia22
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1114
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.03.2009
Bydlisko:
Big City Bošáca

Ďalší

Späť na Predstavte sa



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok
  • zdar...
    od RkiPs » 11 Mar 2010, 14:05
    5 Odpovede
    298 Zobrazenia
    Posledný príspevok od RkiPs Zobrazenie posledných príspevkov
    05 Apr 2010, 06:45

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], vrn1v