Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



ZET

Filmy ktoré nemajú hip-hopovú tématiku

17 Nov 2008, 20:43

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok



nieco z mojej tvorby ale ten posledny neviem ci sa vam bude lubit a kokotske noobske nazory ma nezaujimaju:D
Obrázok užívateľa
patricius777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.06.2008
Bydlisko:
Nitricka

17 Nov 2008, 22:11

vies čo, nieje to nič moc...
pismená sa mi nepačia, a tých šipok je tam až priliš veľa...
v tom poslednom (jedine farebné) ten pokus o 3D je dosť slabý...
je to iba môj nazor, tak si ho buď zober ako radu, alebo ser naň...
Obrázok užívateľa
t-pack111
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
86
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.09.2008
Bydlisko:
BB!!!!!!!!!!!!!

18 Nov 2008, 13:58

no nevim kamo asi mas pravdu ale musis brat to ze su to len fotky a navrhy v prvom rade a v druhom na stene by sa to vynimalo pekne,nemyslis?
inac dik za coment :gangsta:
Obrázok užívateľa
patricius777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.06.2008
Bydlisko:
Nitricka

18 Nov 2008, 18:16

to by ses do*ral nez bys dal na stenu tolik sipek ... ale je pravda ze ten pokus o 3D je fuj--.... jinak na stene by to nebylo spatny.... rozhodne lepsi ne z "T-UP" nakyho toya.... peace
Obrázok užívateľa
CuCfLeK
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
292
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.08.2008

19 Nov 2008, 15:14

opovaz to dat na stenu ... ak to nevypada dobre na papieri tak na stene to bude len horsie ....
Obrázok užívateľa
peys
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
57
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.05.2008

19 Nov 2008, 20:51

Šipky,šipky,šipky.... každý dělá šipky... a to bude asi ten důvod,proč se mi to přestává líbit....chce to něco nového..no a na stěnu ... myslim zkoušej sketche zatim =)
Obrázok užívateľa
Neelinka
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
213
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.11.2008
Bydlisko:
CZ Zlínsko-Trenčianský kraj

19 Nov 2008, 21:01

Tak dobre...
Obrázok užívateľa
patricius777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.06.2008
Bydlisko:
Nitricka

19 Nov 2008, 21:02

no nezda sa mi to ale ked som bol mensi tiez som si takto kreslil ale pred rokom dva a tak .. a to iba tak znudy sak viete ako to byva ale ak ta to bavi tak sa tomu venuj a skusaj takzie a takzie a aj ked budes mat nervy a nebude sa ti darit zahod a kresli znova ak mas napad tak to pojde samo ;)
Neelinka: no ano aj ja kreslim sipky nvm mozno preto zze sa mi to hodi aj do tagu aj do skecu a tak ... nevim niekedy ked sa to tam nehodi to je zbytocne .. a treba vymyslet neco new mozno skusim aj ja neco ;) a pridam do nsd-art
Obrázok užívateľa
naschd
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
37
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2008

19 Nov 2008, 21:19

No jako já nemám takto proti tomu nic,když to tam jde tak proč ne..ale tak .. prostě každý kdo to zkouší tak mně přijde,že má pocit ..že když tam dá šipky tak to teprv bude ono...
Obrázok užívateľa
Neelinka
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
213
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.11.2008
Bydlisko:
CZ Zlínsko-Trenčianský kraj

20 Nov 2008, 05:57

helle bracho....skus prist na jine slovo ...bo ak si taky hoper tak urcite dobre vies kto sa podpisuje zet ..... a ak ti to nedoslo poviem ti len tolko ...ze sa ta osoba kamoska vola zuza....alebo mozna ti jej skratka neco povi ZET.U.ZET.A. ......a ak stale nic vyhladaj si ju bud na "ArtAttack Freestyle Battle" lebo moja zuzka nema rada ked jej skratky nekto uziva ...tak zahrab v mozgu kde mas samu pavucinu ...a chod nejake jiny slovo vymyslat jj ...mnej se a prijemny rozmyslaniiii....
Obrázok užívateľa
djdmxxx
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.10.2008

20 Nov 2008, 21:00

Hmmmm... Velmi osobity styl este som ho nevidel ale co stale kazdy robi sipky no a co? poviem to takto kazdy ma svoj styl a ty patricius najdi si iny styl moc sa mi nepaci take nooo moc jednoduche to je btw ten 3D je fakt ubohy neber to ako urazku ale je to fakt snaz sa ist rovnakoa postupne aky smer stien si zvolis rob podla toho ciary vpodstate mas to ako svetlo tak si kresli na vco ti slnko svieti nechaj tak na co nie urob steny alebo da sa to zobrat aj ako Uhol Pohladu(Desmod su Buzici) pozeras sa z lava steny zlava pozeras sa zprava steny zprava atd.....

Dufam ze ti to pomoze
Obrázok užívateľa
Murinek
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.07.2008

23 Nov 2008, 18:30

takze odpoved pre toho co si mysli ze som obkukal. Ak si myslil ze ja nemam na praci nist ine len kradnut volakoho meno alebo napad tak si na velkom omyle. ZET-a som si zvolil preto,lebo sa mi lubi. To ze ma niekto predbehol, s tym nic nenarobim. Tu tvoju kamaratku ci kto to je nepoznam a ak so nou budes povedz jej to. Z niecim treba zacat,nie? Mi nehovor ze ty si nezacinal... Dobre? Tak skludni hormon.
Obrázok užívateľa
patricius777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.06.2008
Bydlisko:
Nitricka

25 Nov 2008, 20:16

nic-moc
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

27 Nov 2008, 19:28

Fakt slabee..... uplne jednoduche klasicke tvary nevydareny 3D a asi tak ... ja v tom nevidim nic vynimocne a zaujimave
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné


Späť na Ne-hiphop filmy



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], MATEJ888, mojkoko

cron