Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Zivot Nejde Vratit

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

29 Júl 2008, 17:36

pocuvaj ma sak pocuvaj sakra prace jo, zivot je aj o tom ako pit miesto alka nealko,
zivot je naprt ked nemac kurva co chces, setko zacne tak ako sa v skole zapises, zapises sa kazdym dnom ako vecny debil, skoncis nim a nikto ti nevrati co bolo predtym, po zakladnej zistujes cas sype ako voda, nesi chlapec uz chlapec co si brka mota, zazil som mmalo v podstate mam len 17, ale to co tu bavi je hlas ktory hra pre vas, sttavas s postele a pomyslas na tie dni, jak mamka ti davala na vonku peniazky, sak stare casy klasa lahoda pre vsetkych boli, po rokov baviaceho sport ostane clovek chory, ktory by vracal cas aby nezacal s tym, aby resil makal ucil sa a do gati sa vmestil, kde su tie casy jak s rodicmi si sade chodil, teraz radsej bues doma aby
si sa pred kamosmi nezhodil, zrobis doma boom pojebes nejaku spitu pii, z jedneho dietata naraz vznikaju nam tri, kukas na seba pytas sa jak to mam dalej zit, jebem na to hodim do seba lahodny trip, stracam realitu sakcem z oknaa au, ale ne!! o5 nam tu pribudla smrt ach nuz tak to je!

RF tak ako mam kurva vratit ten cas, nevzedalny som tak pytam sa seba zas, postavit masinu aby som sa vratil spet, neje to mozne vravia mi setci hned

vraciam cas opisujem vsettko co som zazil, hlavne skusenosti do ktorych som sa zblaznil, skusenosti ktore dala mi len ulica a v nej, ludia baziaci hlupy no nektori mudry zaroven, strkat ruky do veci do ktorych mi nic neje, popalil som sa bolest boli ale ja sa smejem, moja hlava vzdy bola divna ale fakt bola,
nenasiel si tam falos iba blby kus vola, ucim sa nacisto naisto na picu, kuchar som a nevem navarit ani zincicu, ta skola zakladna ci stredna ma nebavii, skola ti do zivota neda nic iba ta spomali,
ale i tak budem rad ked vratim cas, kcem kurva od 10 pestovat grass,
kcem od 11 davat slova mat vecsi respekt, zit blaznivejsie jazdit kym az nedostanem defekt, kcem v 9 malovat a venovat sa grafity, aby som o 5 roky v 14 maloval vlaciky, vratit sa do siedmich a riesit moju detsku lasku,
hh vratit cas nejde njak raz bratu, preto do nemoty pisem ci to dava zmysel,
na tento bit piesen konci som si zmyslel, nedavno som zacal pisat boha to je system, zivot nevratis spat ako si si myslel, neresim co bolo zivot je jeden velky twister.....
RF

nejake komenty :gangsta:
Obrázok užívateľa
wech90
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
183
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2008
Bydlisko:
PO CiTy.....vychod 4ewer

19 Aug 2008, 11:59

Zkus to napsat nejak aby se to dalo cist!
Obrázok užívateľa
CuCfLeK
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
292
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.08.2008


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], megahulk